• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

domo1984

Dobro znana faca
Tu od
22 Srp 2014
Poruka
558
Gledam bas te traktore za tu cijenu ok ipak je kinez(ako se ne varam) ako i je prava cijena.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Imaju ti svoj youtube kanal pa si vidi video od tog trimera.Guši se u travi

trimer ne valja a planiraš uzeti motorku iz slične kuhnje za rezanje suhe hrastovine i staklenih flašica :icon_axe:
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Za 400kn kupiš 3 lanca, još ti ostane za gorivo i režeš ko čovjek. A da ne pričam kako ćeš doć sa tim kinezom radit pa neće htjet upalit i onda ćeš ju palit sat vremena do kada si već mogao završit posao sa huskijem. Niš ti ne vrijedi garancija kada ti motorka treba, na prvom tanku ti prođe karburator, dobiješ drugi u garanciji ali ga čekaš iz kine 3 tjedna.
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Ako se ne varam to je cijena bez DDV tj. PDV, ono što mi se ne sviđa je da nema više niti jednog Lovola na avtonet, bojim se da nije riknuo zastupnik a ovo rješavaju ostatke.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,241
Sigurno je cijena bez pdva, kod nas je 524 52ks bez klime 16050e, a sa klimom 16666e, baš sam jutros bio kod zastupnika.
Inače opremili su ga stvarno ekstra, opremom i izgledom se ne stidi zapadnjaka.
A kvalitet će se vremenom vidjeti
 

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Mali,zato sam pitao za mišljenje.Jel ju netko ima,ne?Jer jedino za nju nisam vidio kako radi,ne planiram ništa dok ne nađem nekoga tko ima takvu ili dok ne vidim neki video sa njom u radu
 

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Žao mi huskija po tome smeću tjerati,stalno u neki đavo zapinjem.Em kamenja em betona od starog plota
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Onda si ih daj uramit i stavi ih na zid u dnevni boravak. Pa to je motorka čovječe.
 

Philby

Član
Tu od
21 Tra 2014
Poruka
530
Lanac ćeš uništiti kako god okreneš i na koju god da ga staviš, a ako malo pripaziš mašini neće biti ništa.

Ja obično za tu namjenu uzmem neki stari lanac koji je potrošen više od pola i doderem do kraja. Nemoj pilati baš uz zemlju da ideš na nulu, ako moraš bolje završi sve, budakom malo odgrni zemlju uz žile u poravnaj panjeve kasnije.
 

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Motorka nije za mlatiti po kamenju i betonima,ili se ja varam?Stvar je u tome da sam već savinuo jednu vodilicu i strgao spojku baš na tom mjestu.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,967
Mali,zato sam pitao za mišljenje.Jel ju netko ima,ne?Jer jedino za nju nisam vidio kako radi,ne planiram ništa dok ne nađem nekoga tko ima takvu ili dok ne vidim neki video sa njom u radu

brat ima tu plavu na fejau ih prodaju ma žali boze to radit nemoze.
Nisam ja dzaba kupio 251 ms koja ovu posere
 

care

Član
Tu od
23 Stu 2011
Poruka
230
Imam ja trimer slican isto Kineski,moj muz kupio sve radi super osim sto su rucke slabe pa morate biti malo njezniji.Inace ima snage i solidno kosi ali je potrosac jako velik.Ja s njjm ne radim samo on kad dodje kuci jer mi je glomazan i tezak.Ja imam malu Makitu nije jaka kao ovaj ali za ispod zice travu “pobrstiti”je savrsen.Nekad brat odnese ali kaze da lakse sipati Ladu Nivu nego taj trimer.Kaze da kosi super samo da je rucke napravilo od debljeg materijala pa ne smijes biti grub jer ako se stegne kod glave presijekao bih one cijevcice.
 

Philby

Član
Tu od
21 Tra 2014
Poruka
530
Kinesku ćeš pokidati i prije ako je tako. Sijeci drveće visoko, a poslije zađi i počupaj traktorom ili bagerom šta je ostalo od panjeva ako hoćeš da skroz poravnaš.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Imam ja trimer slican isto Kineski,moj muz kupio sve radi super osim sto su rucke slabe pa morate biti malo njezniji.Inace ima snage i solidno kosi ali je potrosac jako velik.Ja s njjm ne radim samo on kad dodje kuci jer mi je glomazan i tezak.Ja imam malu Makitu nije jaka kao ovaj ali za ispod zice travu “pobrstiti”je savrsen.Nekad brat odnese ali kaze da lakse sipati Ladu Nivu nego taj trimer.Kaze da kosi super samo da je rucke napravilo od debljeg materijala pa ne smijes biti grub jer ako se stegne kod glave presijekao bih one cijevcice.
skini štitnik , to je odmah drugi stroj , uglavnom trava zapinje za štitnik i onda su ručke slabe
 

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Pretražio sam cijeli internet i svugdje piše da je ta motorka "made in Germany",izgleda da će pasti kupnja ipak.
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
881
ne kupuj... ja sam je uzeo čisto iz znatiželje, rezervar je odradila i to je to, eno je u smeću...
nikad više ta smeća sa supergoldya.. električne stvari da, ali sve na benzin ili dizel je smeće...
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,967
možda je naljepnica iz Njemačkeahhahah
Pa sthil radi po kini a ta toboš Njemačka
 

Najnoviji postovi

Na vrh