• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Evo vidi ovaj npr... dobra cijena malo sati i relativno mlad traktor...ima rucka napred nazad, a to je u drugom modu mjenjaca poluga za polovicke sve sinhro...
60030758-DAD5-4395-9239-7606DCF6CCA8.png
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,967
Naznam kako je kod ostalih,ali kod tih goldonija mi se ne sviđa položaj za volanom,tj kad si malo veći noge stoje dosta "skrčeno",fali još par zubaca da se sjedalo može gurnut nazad,ako si niži rastom,sve 5
 

aag14v

Dobro znana faca
Tu od
4 Kol 2011
Poruka
699
Gledao sam landinija, renaulta i cllasa.
Imam Landini Rex105 GT, ukoliko te nešto zanima o tom trakoru pitaj.
Prilikom kupovina sam gledao dosta Same voćara, Claas i New Hollanda.

Perkins motor je odličan, možda malo više troši ali je puno zahvalniji za održavanje i robusniji od PD motora.
 

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
917
Imam Landini Rex105 GT, ukoliko te nešto zanima o tom trakoru pitaj.
Prilikom kupovina sam gledao dosta Same voćara, Claas i New Hollanda.

Perkins motor je odličan, možda malo više troši ali je puno zahvalniji za održavanje i robusniji od PD motora.
Mislim dami on probija budžet ili sam u krivu?
 

aag14v

Dobro znana faca
Tu od
4 Kol 2011
Poruka
699
Za 15000 EUR možeš naći solidan voćarski traktor. Malo pogledaj Slovenske oglasnike, dok popusti ovo s koronom možeš uštedjeti 3-4 tisuće EUR ako odeš do Slovenije.

Landini je došao direkt iz Njemačke, a Agrotron direktno iz Francuske. Ukoliko preskočiš prekupca možeš proći dosta jeftinije.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Kad bi se bar mogel vozit po cesti, inače svigde po europi se moreju registrirat i vozi, al kod nas nesmeš ni mitraljez imat na Jeep u Willysu.

Ovi na videu su svi ispravni i regani za vožnju svaki dan.

 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Imam prijatelja iz Ljubljane koji idu svaku godinu u Normandiju sa 10,15 đipova, i veli da to ludnica tamo, iz cijelog svijeta dolazi ekipa sa tenkovima i borbenim vozilima. 😊

Kod nas baš kako veliš svega bi bilo.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,928
Kad bi se bar mogel vozit po cesti, inače svigde po europi se moreju registrirat i vozi, al kod nas nesmeš ni mitraljez imat na Jeep u Willysu.
Onda ništ.
Kupi si ovaj, taj ima i mitraljez i ako ga buš vozil kam niko ti ništ nemre.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,334
Može komentar na ovaj traktor od poznavaoca Imt-a , kum bi kupovao za sebe. Kakva im je prednja vuča? Nema ih baš kod nas pa da možemo pogledati kojeg
 

Najnoviji postovi

Na vrh