• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Nekak mi se ovaj agrotron bolje vidi..mada je malo stariji ali su mu gume bolje nego na ovom manjem i s obzirom na težinu tu je i konjaža motora dok kod ovog malog motor je dosta jaki al mislim da je ipak prelagan....najbolje bi bilo da ih odeš sam pogledati i onda vidiš tek u kakvom su stanju...
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
nisam ga išo gledati,gledo sam par komada 6340 94 - 98.g.,ali su bili uništeni,pa za sada jos cekam-možda nekom bude sila prodat nešt bolje s manje sati
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
nisam ga išo gledati,gledo sam par komada 6340 94 - 98.g.,ali su bili uništeni,pa za sada jos cekam-možda nekom bude sila prodat nešt bolje s manje sati
jel kaniš kupiti traktor za ostaviti ili za pretržiti?...
ak je ovo drugo onda svakako uzmi zetora,ali ak nije onda ti toplo preporučam nemoj više gledati zetore...
em su skupi,em su napravljeni od pekmeza u usporedbi sa nekim zapadnim traktorom kojeg moreš za iste novce kupiti u boljem stanju...istina malo su dijelovi skuplji,ali rijeđe ih imaš potrebu kupovati...
ja sam lani isto imal volju kupiti zekana 9540,ali donekle uščuvanog bez 14 000€ ni za pogledati...na kraju sam kupil fiatagria 90-90 koji je daleko bolje opremljen,kvalitetnije napravljen,ima daleko manju potrošnju
a za 2 000€ manje...:partyman:
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
nisam ga išo gledati,gledo sam par komada 6340 94 - 98.g.,ali su bili uništeni,pa za sada jos cekam-možda nekom bude sila prodat nešt bolje s manje sati

http://www.njuskalo.hr/traktori/prodajem-zetor-6340-oglas-6532161 ovo ti je dobar traktor, novi motor, gume, čovjek ima sve račune šta je radio, i bez ikakvih ulaganja osim neke sitnice malo za riješiti po kabini, ja sam ga gledao isto, radio je u komunalnom servisu i znam šta je radio i koliko, i ko njega uzme, dugo godina bude miran s njim.
 
Posljednje uređivanje:

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
za sebe,ali opet kad odustanem od poljoprivrede da mogu nešto za njega dobiti i lakše ga prodati
-fiat-a ima susjed jednog 80- 90,drugi F115,kupljeni s brdo sati,kabine trule,115-ica problem s elektronikom,diznama,pomalo i s mjenjačem-imaš ga na njuškalu
-ne kažem da nevaljaju -ima i on prednosti pogotovo115-ica,al nisam za fiata
-u cijeni nije velika razlika,ipak su zetori mlađi
-a što kažeš za djelo ovet si na istom,rijeđe -više platiš,češće -a po manje _ činimi se bolje:D
 

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
http://www.njuskalo.hr/traktori/prodajem-zetor-6340-oglas-6532161 ovo ti je dobar traktor, novi motor, gume, čovjek ima sve račune šta je radio, i bez ikakvih ulaganja osim neke sitnice malo za riješiti po kabini, ja sam ga gledao isto, radio je u komunalnom servisu i znam šta je radio i koliko, i ko njega uzme, dugo godina bude miran s njim.

šta je onda PH koristio samo za ralicu,jel možda znaš koliko ima RS (ne znam zašto su 4340 i 6340 iste cijene)
 
Posljednje uređivanje:

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
šta je onda PH koristio samo za ralicu,jel možda znaš koliko ima RS

nesječam se stvarno kolko je imao poslje generalke, možda 200 sati negdje. Da, ralicu po zimi, prek ljeta malčer, traktor je radio u rafineriji skup s mojim i još par traktora, i nešto malo poljoprivrede doma. Prodan je lani kod tog čovjeka šta ga sad prodaje, jedan od članova s foruma ga je išao gledati, navodno da ga je čovjek uzeo na kredit i nemože ga otplačivati više. Poznam i vlasnike a i frend mi je prvi susjed njihov pa zna porijeko od kako su oba dva traktora nova stigla kod njih. Sam kaj sma ja sa svojim dobio ralicu, a taj je otišao bez nje.
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
nesječam se stvarno kolko je imao poslje generalke, možda 200 sati negdje. Da, ralicu po zimi, prek ljeta malčer, traktor je radio u rafineriji skup s mojim i još par traktora, i nešto malo poljoprivrede doma. Prodan je lani kod tog čovjeka šta ga sad prodaje, jedan od članova s foruma ga je išao gledati, navodno da ga je čovjek uzeo na kredit i nemože ga otplačivati više. Poznam i vlasnike a i frend mi je prvi susjed njihov pa zna porijeko od kako su oba dva traktora nova stigla kod njih. Sam kaj sma ja sa svojim dobio ralicu, a taj je otišao bez nje.
cim je otvaran onda znas sta su mu radili osobito malcer i tko ti tvrdi da je generalka napravljena dok ju sam ne vidim ili radim na svoje oci ne vjerujem ipak nisu mali novci u pitanju!
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
šta je onda PH koristio samo za ralicu,jel možda znaš koliko ima RS (ne znam zašto su 4340 i 6340 iste cijene)

cim je manji traktor skuplji je osobito zetor i osobito sa duplom vucom nije nista jeftiniji ni7245 a ni 6245 svi su oni oko 10 000 e a koliko mi se cini treba sve manje ulagat u strojeve i traktore!
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
cim je otvaran onda znas sta su mu radili osobito malcer i tko ti tvrdi da je generalka napravljena dok ju sam ne vidim ili radim na svoje oci ne vjerujem ipak nisu mali novci u pitanju!

ima sve i jedan račun, djelovi + ruke, nekih 10000 kn iako to nisam ni gledao jel mi je cijena bila prevelika, a nije ni sa malčerom radio svaki dan, u ini se trava kosi 2-3 puta godišnje. A gle, to je kako je, imaju računi, svašta se prodaje i podvaljuje danas, ovo znaš bar na čemu si i šta uzimaš. znam i slučajeve di je sve u "tvorničkom stanju" kupljeno pa kad dođe generalka skrpano svak i onda vidiš da je to rađeno već. Mislim, meni ni iz đepa ni u đep, ja sam sebi zeju uzeo, ovo samo kažem šta je jel znam o njemu dosta i vozio sam obadva kad sam išao gledat.
 
Posljednje uređivanje:

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
ima sve i jedan račun, djelovi + ruke, nekih 10000 kn iako to nisam ni gledao jel mi je cijena bila prevelika, a nije ni sa malčerom radio svaki dan, u ini se trava kosi 2-3 puta godišnje. A gle, to je kako je, imaju računi, svašta se prodaje i podvaljuje danas, ovo znaš bar na čemu si i šta uzimaš. znam i slučajeve di je sve u "tvorničkom stanju" kupljeno pa kad dođe generalka skrpano svak i onda vidiš da je to rađeno već. Mislim, meni ni iz đepa ni u đep, ja sam sebi zeju uzeo, ovo samo kažem šta je jel znam o njemu dosta i vozio sam obadva kad sam išao gledat.

Slazem se s tobom ja bi prije tog uzeo barem znam sta je radeno s njim i sta je mijenjano na njemu nego nekog za kojeg nemam pojma i koji je pod navodnicima samo lakse poslove obavljao!!!!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Meni se cini da je farban jer boja je malo presjajna a to nije traktor par godina star i iza oko hidraulike je ko novo a rezervar ima lijepi sjaj!!!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Čuj vidi se na jednoj slici hrđa i trulež oko štoka lijevih vrata kabine, tak da onda nije farban, ili je samo djelomično farban....zato i tražim vaše mišljenje.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Čuj vidi se na jednoj slici hrđa i trulež oko štoka lijevih vrata kabine, tak da onda nije farban, ili je samo djelomično farban....zato i tražim vaše mišljenje.

mislim da od gledanja slika nema niš, najbolje se uvjeriš i vidiš kad dođeš tamo, iako to uvjek ispadne :(
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Moze brzo da izbije trulez i hrda van ako nije dobro sanirano prije farbanja losa priprema i ubrzo ti dode na stanje kakav je bio prije po meni se on previse sjaji al najbolje ti je ako si blizu da odes se sam uvijerit jer ces najbolje vidit jel cijeli farban ili samo pojedini dijelovi!!!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh