• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
To je malo predaleko ic samo za vidit jel farban ili ne, onda ostajemo u dvojbi jel cijeli farban ili pojedini dijelovi samo:weedman:
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Ovisi kolko ti je potrebno ks dali 70 ili 80,meni se najviše sviđa 6341 jer ima mjenjač sa strane i dosta izvoda za kipu i kolko vidim dvokružni sistem za zračne kočnice.
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
I meni se najviše sviđa taj 6341,ima ljep izbor brzina brzu getribu,kabinu,a nije puno novaca,i ima paljenje kardana vani,danas ču nazvat za taj traktor.
Neznam jl mi se čini ili nema zadnju malu šajbu,i nema vrata
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Nema ni vrata ni zadnju malu šajbu,vrata je možda skino,a gdje ti vidiš tipku za paljenje kardana izvana,ima jedan lik u selu zetora 4321 i nema tu tipku
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Gledo sam negdje na youtube da neki poljak ima tu tipku za kardan u svjetlu
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Evo tek sam i ja sad vidio,ali mislim da to nije išlo na naše hrvatsko tržiše,no nemogu garantirat,moraš nazvat čovjeka pa pitat.
Ai ovaj sa videa ima brzo kopčanje a ovi kod nas zetori imaju tek od 2007godine prema mlađemu,ili oni iz uvoza možda imaju.

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=J5QP8dVV3H0[/YT]
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
da, meni bibio idealan jer imam vinpgrade u brdovitom terenu, brz je - imam dosta transporta a ima snage za neki jači malčer freze i sl aparaturu na kardan :)
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Kak je traktora opisal ja bi mu odma dal tih 40000 kn još je i grmlje ispital u radioni . Inače mi je traktorčić ko da sam ga za sebe naručival .
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
google prevoditelj. prije bi ga skužil da je na njemačkom napisal (bar malo)
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
To je prije par stranica bila rasprava ili je u eurima ili baljezga . a i br tel.mu baš ne zgleda dobro . Slovenci za takav oglas napišu da je sumnjiv (oglasi.si)
 
Na vrh