• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804

Oho...294S je želja, no kojega god da sam našel u pristojnom stanju je oko 8 - 10.000€, a to je puno, čudi me kak je ovaj tak jeftin.

Šanana, kupi nekog rabljenog Zetora i dovedi ga u red za male novce. U 577 buš zgubil i sluh i zdravlje.
Zetor nikad niti jedan neće u moj dvor i da mi ga netko pokloni prodao bi ga!

Dok nebude za FIAT, 577 bude zadovoljio!:)

šanani treba za međurednu
Netreba, za to imam 539 i 565
577 treba za oranje, pripremu, siliranje i teži transport.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Ma zetor je bolji od imteja 577,nikakvi su traktori ti 577,imao sam novoga prije rata i dosta mi ga je za cijeli život.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Neču opče komentirati više, svatko ima svoj ukus...nevredi se s vama raspravljati u ovoj temi :)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,655
Svakako da svatko ima svoj ukus. To se i poštuje.
Nisam niti ja fan Zetora, ali priznam da je car jednostavnosti, pouzdanosti i ne preskupog popravka.
Ne razumijem zakaj si toliko protiv? Koji su stvarni razlozi?
 
B

bosniahos

Guest
Ja ga nebih nikad uzima,puno je to para a krizna su vrimena-nikad gora-.Zbog slična ulaganja kad san ima para umalo san osta bez imanja koje je još moj čukundida steka.
 

marko kt

Član
Tu od
15 Kol 2013
Poruka
159
mislim da je taj zetor farban 100%. jel da u tih skoro 6000 sati nije ni rezervar zgulio ili neke slicne stvari sta se zgule prve?jedino ak je na mjestu radio,mozd na pumpi za navodnjavanje ili sl.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
hauba,krov,blatobrani se ispoliraju,a za sve ostalo tu je crni sprej. u roku sat-dva traktor izgleda ko nov. onda ga prvi put operes minivašem,i sve otpadne dole.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Sto jest jest i izgledaju mu kao da su novi :icon_super:
E sad sta se nalazi ispod sjaja :icon_pai:
 

markotk

Član
Tu od
30 Stu 2010
Poruka
128
case 4230 se i meni sviđa. razmišljali smo da prodamo universala i da kupimo neki takvi traktor. treba nam neki te snage i da je okretan.
 

Najnoviji postovi

Na vrh