• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

ZULJE

Član
Tu od
12 Pro 2012
Poruka
208
... i mekani teren.
Niš ne fali takvim kotačima. Em se lakše vozi nego tandem, em ne propada na polju, pa se oper lakše vozi...

Ali i cjena takve nove gume je da glava boli tako da je u nekim stvarima + a u nekakvim -.
 
Posljednje uređivanje:
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
... i mekani teren.
Niš ne fali takvim kotačima. Em se lakše vozi nego tandem, em ne propada na polju, pa se oper lakše vozi...

to moze biti idealno samo ako nikad nedes na cestu sa njom zbog gabarita a opet preskupa je to guma ako drapi,a ovesu celostonke prikraju.a uostalom sta imas voziti djubrenicu po blatu,mislim da se to nesmije po zakonu dobre poljoprivredne prakse
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Takva guma puno manje gazi od kamionske, kakvom se obično zamjenjuje.
A cijena? Pa svaki posel nosi svoje troškove. Poljoprivreda više nije zabava za sirotinju, već "velike igrače". Nažalost...


Generalno, brkate stvari.
Čovjek prodaje cisternu kakva je. Netko ju je napravil i prodal s takvim kotačima.

Ima susjed jednu od 5m3 sa sličnim "tikvama". On jedini vozi dok drugi nemogu.

A glede dobre poljoprivredne prakse...nebi se štel mešati...
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Steyr je jako kvalitetan traktor i mali potrošać,i nebi pogriješio da ga uzmeš. A kod ihc-a je prednost šta ima kabinu.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
kod rabljenog traktora se nikad ne zna,no ova dva su pravi strojevi,nepoderivi,a i ja bih dal prednost ihc,kabina zlata vrijedi,pogotovo takva!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
IHC je 20-tak ks slabiji. Steyr ima motor šestak, duple križe na prednjin poluosovinama (i veći anšlag), bolji mjenjač...no, ti znaš kaj ti treba.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Nisu i ona nije iz štefanja,nego je blizu bjelovara,ako se nevaram Severin ili tamo negdje
I kolega Gazda gizdavi ima Agrotrona 150 i Agroplusa 100
 

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
Ta dva traktora su se dobro naradili jedan 2007g drugi 2008g a obadva 5000rh
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
moraju biti iz uvoza ,po reg,oznakama nisu stare ,sve ovisi kako je prijašnji vlasnik postupao ali ima sigurno netko blizu od forumaša da zna 100% o čemu se radi,:cool::cool:
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Mislim da nisu iz uvoza,nekad sam prolazio pokraj tih traktora svaki tjedan. To je od Vincekovića ili tamo negdje par kuća vamo-tamo.
Ugl.velike farme,puno zemlje...
Siguran sam da je gazda uzeo nove,vece pa ove prodaje.
 

dmatkovic96

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
164
Ma traktori su kupljeni novi kod nas, a onaj treći mislim da je agroplus 105. Na prvoj slici gdje je agrotron se vidi kuhnova rolobalirka, ona je kupljena negdje prije 2 god. jer je moj susjed od njih kupio staru john deere 575 dok je stigla ova nova. Mislim da je isto i sa traktorima, da se stari prodaju a kupuje nešto novo.
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
nisu iz uvoza..to mi je rodak iz st.stefanja ak se nevaram..on radi preko 200 rali zemlje.znam da je jos negdje 2003.kupio dva nova agroplusa 100 i mislim da je jednog prodao.a 2007 tog malog agroplusa a 2008 kad mo i mi uzeli svog on je uzeo dva k110.. ma to bi jedino mogso biti on.ima farmu svinja i junadi..:icon_biggrin:
 

Najnoviji postovi

Na vrh