• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Gazda gizdavi
Kakav je taj trgovac, jel posten ili voli prevariti? i kakvi su strojevi, jel su uredni?
Zetorboy
On sad kosta 100 tisuca, ali tog je onda platio oko 40 tisuca novog, a sad bi htio samo par tisuca manje a stroj star 12 godina.. ja bih mu isto dao najvise 3700 eur i ni centa vise..
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
ma nije prevarant nego on kupi doveze digne malo cjenu i tako radi,nit sta zna popraviti,niti to glanca ni nist..sve ovisi o prijasnjem vlasniku..
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Ovaj moj se nije cjenkao, 3700 sa dovozom 3600 bez, ili paše ili nepaše.. Ja sam zadovoljan s njime, iako sam ga kupio od prekupca, na beraču je sve bilo orginal, nije ni boja bila zguljena od nekog preteranog rada, a nije niti ušminkavano ništa za prodaju, tak je kak je... nije mi žao novaca šta sam dao za njega, i nakon 13 godina, promjenio sam samo remene i ležajeve na frezi, ali oni su ošli zbog sasvim jedne druge stvari.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ovaj nije normalan traži 90 000kn za taj traktor,ima mi ga rođak i nevalja ni za k... veli da mu je par puta došlo da ga odveze na sred polja i zapali
Tolko taj traktor nije došao ni novi.

http://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-ltz-60-ab-oglas-9179465

ja isto znam jednog gazdu takvog traktora. smece rusko. nema na njemu sto se nije pokvarilo,a za svaku sitnicu treba raskopati pola traktora. a i ovaj iz oglasa sigurno nema klimu...
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
Moj je plačen 40800 kuna prije 13 god. To je bila cijena na povlasticu, bez poreza i carine, a sad se valjda računa cijena sa carinom i porezom. Nema logike ni kod zetora ali cijene su takve kakve jesu. Onaj tko prodaje uvjek mu je malo, a onaj ko kupuje uvjek mu je puno
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
da ideš uzimati novi jednoredni za 100 hilljada, ti bi trebao uslužno ili sebi obrati najmanje 200 rali kuruza samo da bi njega otplatio, a nakon 200 rali, s obzirom na kvalitetu djelova i izrade, od njega ne bi ostalo ništa, i opet imaš stari izrađeni dreš na koje bi sve novo morao ulagati i mijenjati.. tak da su to jako smješne cjene za novi stroj... on realno ne bi smio biti više od 50000 kn da bi se otplatio i da bi neš i zaradio
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Ma mogu ljudi stavljati svakakve cijene, samo tko ce im to dati.. tako je moj bratic kupovao beraca i naide na zmaja, mislim da je bio 223, covjek trazio 33 tis kuna, a bratic dosao da ga vidi i nakon malo cijenkanja kupio ga za 22 tisuce.. gotovina u rukama cuda radi.. :D
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Ovaj nije normalan traži 90 000kn za taj traktor,ima mi ga rođak i nevalja ni za k... veli da mu je par puta došlo da ga odveze na sred polja i zapali
Tolko taj traktor nije došao ni novi.

http://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-ltz-60-ab-oglas-9179465

Hihi,
baš naprotiv, tolke godine ga ima, da s njim neradi niš opet bi ga cijelog prekopo i napravio kolko tolko ispravan. Takvi traktori tek nakon par godina i valjaju, najgori je dok je novi
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Hihi,
baš naprotiv, tolke godine ga ima, da s njim neradi niš opet bi ga cijelog prekopo i napravio kolko tolko ispravan. Takvi traktori tek nakon par godina i valjaju, najgori je dok je novi

Novi nije tolko došao,a on za traktor preko 10god staroga traži 90 000kn :fiery:
Nevaljaju ništa te serije traktora,rođak mi ga ima i več je 2puta radio polu generalku i jednom cjelu generalku. traktor je 70ks i sa njime tjera rolobalirku,rotodrljaču 2,5m plug 3x12,ima cca 50jutara zemlje i livade skupa. Nije previše garažiran ali zna čuvat traktor,uz njega ima i imt 560 i na njemu još ni jedan kvar nije imao. Kaže da bi prodao tog ltz-a samo ko bi ga kupio a za njega nemože ništa dobit.
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
El bi bilo jeftinije da ovako se kupi staklo za traktor!? Ako netko ima iskustva! I dali je to isto kvalitetno kao i ''orginal'' ili!?
Početkom mjeseca je kod mene bio tehnički za traktore i između ostalog je neko reko da stakla trebaju imati onaj svoj žig kao na autu jer inače ne priznaju ali neznam 100% jeli to točno
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
El bi bilo jeftinije da ovako se kupi staklo za traktor!? Ako netko ima iskustva! I dali je to isto kvalitetno kao i ''orginal'' ili!?
Početkom mjeseca je kod mene bio tehnički za traktore i između ostalog je neko reko da stakla trebaju imati onaj svoj žig kao na autu jer inače ne priznaju ali neznam 100% jeli to točno

Kod nas netrabaju imat žigove,imamo pleksiglas na universalu za zadnju šajbu i prođe svakip na tehničkome. Samo šta taj pleksiglas nevalja ništa,malo se zapraši i ništa se kroz njega nevidi,ili kada sunce sja u njega,koma nevalja ništa. Služi nam samo za tehnički i odma isti dan se skida dolje.isplativije je kupit pravo staklo nego tu plastiku,nepreporučam ju nikome.Jeftinija je od stakla ali bolje dodat još 100kn i znaš šta imaš.
 

Najnoviji postovi

Na vrh