• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Bio je ako se nevaram neki 7340 šta je u opisu pisalo da je služio samo da se ode do trgovine
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Decki moze on pisat sta hoce kupujes na svoje oci i na probu a ne na njegove price i lijepo sastavljeni oglas!!
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
bila je kod njega i forterra 11441 a nekako mi se cini da je jos barem 1 zekan bio u igri..

Baš mi sad kolega kaže da on ima veze u banci pa kupuje zapljenjeno.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
igrač i pol onda,:icon_oak::icon_oak:,samo mogao bi tako naletjeti da su možda čovjeku uzeli koji je imao par rata do kraja pa mu se onak preko noći desi kvar na instalaciji:icon_fU::icon_fU:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
da li tko iz međimurske županije pozna čovjeka ovog traktora? http://www.njuskalo.hr/traktori/prodaje-se-traktor-massey-ferguson-3080-oglas-9749569
naravno kvar je "manji" jer se traktor prodaje. i sve je u super stanjupo riječima vlasnika. naravno proaje još uz njega 2 traktora i par strojeva. nekako mi to ne drži vodu, a žao mi vremena i goriva trošit ako je stroj u rasulu totalnom.....
ako netko zna kakvu informaciju slobodno javi u inbox....
zainteresiran sam....
 

Alfada Jadarko

Aktivni član
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
994
- ma to je samo priča, kakav "manji" kvar neka ga ona popravi i prodaje za normalne novce,, koliko je meni poznato na tim serijama 30xx (po pričama, nisam imao ništa slično) kvar može biti skuplji od vrijednosti traktora e pa onda .....
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
zar nije od njega kupil bivsi forumas forterru. traktor nije imao kvarova ni nista.
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
- ma to je samo priča, kakav "manji" kvar neka ga ona popravi i prodaje za normalne novce,, koliko je meni poznato na tim serijama 30xx (po pričama, nisam imao ništa slično) kvar može biti skuplji od vrijednosti traktora e pa onda .....

kvar košta u vrijednosti traktora ako majstor zna dobro omastit brk ;)
imam 3080 doma, i popravak mi je najmanji problem, šta se tiče mehanike imam ga u malom prstu baš za identičnu seriju...30xx
nije me strah tog kvara, niti opće priče, ali nije mi baš ni blizu, pa da nejdem gledat kolko je sati u čakovcu
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,134
Najbolje ti je da sjednes u auto, za 1 h normalne voznje si tamo i vidis sto je na stvari..
 

markotk

Član
Tu od
30 Stu 2010
Poruka
128
:(party):
Bio je ako se nevaram neki 7340 šta je u opisu pisalo da je služio samo da se ode do trgovine

bio je 6340 2004 godište i prodavao se za 15000 E. oglas je bio postavljen oko 9 sati ja sam zvao oko 15h i rekao mi je da je vec prodan. poslije je bio 7341 sa prvom hidraulikom i jako je brzo otišao.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
svasta ljudi pisu, neznaju, tako da se netreba s tim zamarati..
ne pise u oglasu da traktor ima neku gresku, zato je zanimljiva cijena..
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Sve ima svoju cijenu,tako i sve ima svog kupca.Prodat će se ti strojevi samo kad naiđe pravi kupac. 6340 stvarno je ušćuvan kabina mu je ušćuvana i izglancana ko u apoteci
 

Najnoviji postovi

Na vrh