• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plugovi

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,638
Nebu ga mogel nositi. Iovak je predaleko prva brazda...a nije preblizu kabini. U dignutom položaju bi mi okretaljka zapinjala za treću točku. Mislim da budem malo spustil gornji položaj bučnih poluga.
Pogledaj na trećoj slici ;)
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Ovak kad gledam dok je zakopčan, hm mislim da je preteški i preveliki za taj traktor. No ti si na ravnome i lagana je Zemlja pa valjda
Nebu problem. Ovaj plug je vise za moj
Landini
Da si kod mene s tom kombinacijom, sve imenjake si pobral, nije bas dignut od zemlje kak bi trebalo
 

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
918
Ovoje tablica sa olt posavca jednobraznog i koliko mogu pročitati daje zahvata 42cm dalije to moguće?
 

Prilozi

  • IMG-415f4d9e4149a0127b7667d6aeb7f6ae-V.jpg
    IMG-415f4d9e4149a0127b7667d6aeb7f6ae-V.jpg
    20.8 KB · Pregleda: 22

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Moram dati napraviti nova crijeva, okrenuti cilindar i srediti još neke stvari (malo je knap mehanizam za okretanjie i treća točka), suziti ga na 14"...
Danas sam ga opral i djelomično rastavil da se mogu zamijeniti potroš(e)ni dijelovi.
Neeeee, samo to ne jer stvarno bude ovak
Polako Marko, kad ga ofarbam
A onda ga bude šteta u blato

Tom plugu je suđeno onaj dan kad je na dvor došel.
Kaj si zemlje videl, videl si 🤭

A možda se varam :unsure:
Željno iščekujem dan kad budu slike prvog oranja (y)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Ovogodišnje ili baš prvo oranje :unsure:
Ne vjerujem da bumo imali priliku vidjeti ovogodišnje, a ako ga rastavi pitanje je kaj bu sve trebalo usavršiti..... znači možda nekad kroz koju godinu.

Ali možda mu ovo moje pikanje da motivaciju pa me iznenadi ;)
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,238
Screenshot_20220127_184403.jpg
Koji bi ovo plug bio? Pise da je stelajuci 10-12 cola. To bi mogao 539 vuci valjda...
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,653
Odi ga vidi, ja ne bi rekel da je štelajući.... To je ko i ono u oglasima "jako malo radio" :cautious:
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,238
Nazalost malo mi je predaleko za ici pogledati...nema nikakve oznake na slikama pa nznm o kojem bi se plugu uopce radilo...
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,653
Na prvu bi rekel da je rabe, ali ne drži me za riječ. Ako ko zna nek me ispravi
 

Najnoviji postovi

Na vrh