• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pocetnica: Ursus 335/355 vs IMT 539/533

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
e kakvih imbecila ima ljubomrnih kretena zagrizenih ogranicenih jao e da mi je tako pametan biti nisam ja kriv sto ste ljubomorni imas svoje pa komentiraj a moga se ostavi ja sam svoje zaradio nisam pokrao kao neki

Kolega, imam jednu molbu. Znam, ovaj forum nije forum hrvatskog pravopisa, al te molim da na neki način odvajaš rečenice....makar točkom! Polomim se čitajući.:partyman:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
e kakvih imbecila ima ljubomrnih kretena zagrizenih ogranicenih jao e da mi je tako pametan biti nisam ja kriv sto ste ljubomorni imas svoje pa komentiraj a moga se ostavi ja sam svoje zaradio nisam pokrao kao neki
opa..ima još kandidata za u moju temu ..dođite , dođite ..sve ste dobro došli 8)
 
N

Neven 533

Guest
Kolega, imam jednu molbu. Znam, ovaj forum nije forum hrvatskog pravopisa, al te molim da na neki način odvajaš rečenice....makar točkom! Polomim se čitajući.:partyman:

ne da mi se ko vise pise pravopisno i govori kad su prodali drzavu strancima pa eto kupujte tuđe nase neka gnjije
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
opa..ima još kandidata za u moju temu ..dođite , dođite ..sve ste dobro došli 8)
A tu si lisice stara.
Ja sam mislil da opet spiš, a miris fajta je u zraku.
 

mrcina007

Član
Tu od
14 Lip 2009
Poruka
201
Kolega, imam jednu molbu. Znam, ovaj forum nije forum hrvatskog pravopisa, al te molim da na neki način odvajaš rečenice....makar točkom! Polomim se čitajući.:partyman:
S time se slažem.
Već sam htio i ja to predložiti, ali ne znam zašto nisam.:scratch
Stvarno trebam par puta pročitati da vidim o čemu se radi.
 
N

Neven 533

Guest
S time se slažem.
Već sam htio i ja to predložiti, ali ne znam zašto nisam.:scratch
Stvarno trebam par puta pročitati da vidim o čemu se radi.

pa bas zato neka se muce ovi malo zavidni :x
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,627
Dečec, nauči se redu. Prvo vrijeđanje, drugo nepismenost. To više govori o tebi nego o ostalima. Promijeni način komunikacije da nebi moderatori imali posla, a onda ti bude krivo.

Zavist na IMT-u neću ni komentirati. Pa nisi kupil svemirski brod. Na ovom forumu ljudi imaju i boljih strojeva pa ih ne dižu nebo.
Ohladi malo!
 
N

Neven 533

Guest
Dečec, nauči se redu. Prvo vrijeđanje, drugo nepismenost. To više govori o tebi nego o ostalima. Promijeni način komunikacije da nebi moderatori imali posla, a onda ti bude krivo.

Zavist na IMT-u neću ni komentirati. Pa nisi kupil svemirski brod. Na ovom forumu ljudi imaju i boljih strojeva pa ih ne dižu nebo.
Ohladi malo!

da da pa to se vidi da su neki zavidni e ne ja oni komentiraju moje na ja njihovo pa se vidi ko je jadan glup sto god napises prave se pametni sigurno su u stali tu pamet pobrali cini mi se i neka ne komentiraju moje postove uopce me ne zanimaju takvi glupi komentari ja velim sto je moji su strojevi super i sluze svemu sto trebam i voze koliko trebam a ako je nekima kriva neka se tuze komu hoce a da ima boljih strojeva ima ja to ne velim ali ursus nikad nije bio traktor niti ce biti zato je tako slavno i zavrsio i svaki majstor govori kako ne valjaju da im je matrijal za ***** i bas me briga ko ga ima meni ne treba takav traktor sve mu cijena govori
 
Z

zetor4718

Guest
da da pa to se vidi da su neki zavidni e ne ja oni komentiraju moje na ja njihovo pa se vidi ko je jadan glup sto god napises prave se pametni sigurno su u stali tu pamet pobrali cini mi se i neka ne komentiraju moje postove uopce me ne zanimaju takvi glupi komentari ja velim sto je moji su strojevi super i sluze svemu sto trebam i voze koliko trebam a ako je nekima kriva neka se tuze komu hoce a da ima boljih strojeva ima ja to ne velim ali ursus nikad nije bio traktor niti ce biti zato je tako slavno i zavrsio i svaki majstor govori kako ne valjaju da im je matrijal za ***** i bas me briga ko ga ima meni ne treba takav traktor sve mu cijena govori

Prvo vrijeđaš marku traktora,a sad si počeo vrijeđat članove!lijep odgoj,ako su neki "pamet u štali pobrali" kako si ti naveo,gdje si ti pobrao tu svoju pamet?u šumi?izgleda da si trebaš kupit i bonton.sramota je da imaš toliko godina,a ponašaš se kao balavac što i pokazuješ svojim odgovorima i argumentima u raspravi.ti da imaš ursusa onda bi on bio super,a ostalo "ciganija". na ovom forumu još nisam sreo nikoga kao tebe,ali baš takve volim.na internetu frajeri a ovako si manji od makova zrna.to jedino tebi ide na štetu!
 
N

Neven 533

Guest
Prvo vrijeđaš marku traktora,a sad si počeo vrijeđat članove!lijep odgoj,ako su neki "pamet u štali pobrali" kako si ti naveo,gdje si ti pobrao tu svoju pamet?u šumi?izgleda da si trebaš kupit i bonton.sramota je da imaš toliko godina,a ponašaš se kao balavac što i pokazuješ svojim odgovorima i argumentima u raspravi.ti da imaš ursusa onda bi on bio super,a ostalo "ciganija". na ovom forumu još nisam sreo nikoga kao tebe,ali baš takve volim.na internetu frajeri a ovako si manji od makova zrna.to jedino tebi ide na štetu!

mozes si misliti da sam manji od makovog zrna ne ja ursusa ne bi nikad kupio kad bi kupovao nesto skuplje bio bi to masey ili zetor a ursus nikad dosta los traktor vrijedam one koji vrijedaju mene ocito je da se u nis ne razumiju samo se prave pametni kad sloze par motora i tako pofarbaju auto i nauce sto je posao neka se jave
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
ja sam za da se ova tema zakljuca ako se moderatori slazu ovo nevodi nikud! Samo nam kvari ugled foruma.Ovdje smo da si pomazemo sa savjetima i iskustvom,a ne da se vrijedamo. A ti Nevene pricas besmisleno u ovu si temu natrpao i politiku i stanje u drzavi i sve moguce traktore, vuce ,gornje ,donje i jos vrijedas tu clanove!Ipak si novi ovdje i moras malo pripazit na takve stvari! I jos Medu vrijedas, e nemoze to tako! Nitko nije rekao da su tvoji traktori krs, ali ako nastavis ovako kako si krenuo po Ursusu mogli bi uskoro postat!
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
prvo vrijeđaš marku traktora,a sad si počeo vrijeđat članove!lijep odgoj,ako su neki "pamet u štali pobrali" kako si ti naveo,gdje si ti pobrao tu svoju pamet?u šumi?izgleda da si trebaš kupit i bonton.sramota je da imaš toliko godina,a ponašaš se kao balavac što i pokazuješ svojim odgovorima i argumentima u raspravi.ti da imaš ursusa onda bi on bio super,a ostalo "ciganija". Na ovom forumu još nisam sreo nikoga kao tebe,ali baš takve volim.na internetu frajeri a ovako si manji od makova zrna.to jedino tebi ide na štetu!

svaka čast slažem se s tobom
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Prijatelji forumasi i moderatori
Ja predlazem kad u buducnost se otvori ovakva slicna tema (xxxxx "VS" xxxxx), da se tema odma zakljuca ili izbrise.
Samo IME na tema tera da se svagjamo....
Svi ni na ovaj forum ne volimo neki traktor. Neko ne voli IMT, neko Ursus, neko Vladimirac, neko TV, neko Torpedo i tako do nedogled. I ja ne volim neki traktori ali to nikada nisam javno tu rekao i pljuvao po ti traktori.
Nisam zagadivao ti temi, i ne trudim se da promenim necije mislenje.
Neko ko nije imao neki traktor nije kompetentan da prica dali taj traktor valja ili nevalja.
Svako si ima svoe mislinje,svako si odabere traktor za sebe koi mu odgovara, i zadrzite si ti komentari za sebe.....
Pozdrav...
 
Posljednje uređivanje:
V

vedo

Guest
Prijatelji forumasi i moderatori
Ja predlazem kad u buducnost se otvori ovakva slicna tema (xxxxx "VS" xxxxx), da se tema odma zakljuca ili izbrise.
Samo IME na tema tera da se svagjamo....
Svi ni na ovaj forum ne volimo neki traktor. Neko ne voli IMT, neko Ursus, neko Vladimirac, neko TV, neko Torpedo i tako do nedogled. I ja ne volim neki traktori ali to nikada nisam javno tu rekao i pljuvao po ti traktori.
Nisam zagadivao ti temi, i ne trudim se da promenim necije mislenje.
Neko ko nije imao neki traktor nije kompetentan da prica dali taj traktor valja ili nevalja.
Svako si ima svoe mislinje,svako si odabere traktor za sebe koi mu odgovara, i zadrzite si ti komentari za sebe.....
Pozdrav...

Podržavam te u svemu.Ova tema je odavno prešla sve granice,pa me čudi kako admini još nisu reagovali :scratch
 
N

Neven 533

Guest
ja sam za da se ova tema zakljuca ako se moderatori slazu ovo nevodi nikud! Samo nam kvari ugled foruma.Ovdje smo da si pomazemo sa savjetima i iskustvom,a ne da se vrijedamo. A ti Nevene pricas besmisleno u ovu si temu natrpao i politiku i stanje u drzavi i sve moguce traktore, vuce ,gornje ,donje i jos vrijedas tu clanove!Ipak si novi ovdje i moras malo pripazit na takve stvari! I jos Medu vrijedas, e nemoze to tako! Nitko nije rekao da su tvoji traktori krs, ali ako nastavis ovako kako si krenuo po Ursusu mogli bi uskoro postat!

ma kako nije pa sto god ja napisem jave se dva pametna i pametaju da ne valja da on to nemoze ma boze sacuvaj kakvih ima neki ljudi se hoce samo sprdati al ocito je da nemaju pojma o nicemu
 
N

Neven 533

Guest
Prijatelji forumasi i moderatori
Ja predlazem kad u buducnost se otvori ovakva slicna tema (xxxxx "VS" xxxxx), da se tema odma zakljuca ili izbrise.
Samo IME na tema tera da se svagjamo....
Svi ni na ovaj forum ne volimo neki traktor. Neko ne voli IMT, neko Ursus, neko Vladimirac, neko TV, neko Torpedo i tako do nedogled. I ja ne volim neki traktori ali to nikada nisam javno tu rekao i pljuvao po ti traktori.
Nisam zagadivao ti temi, i ne trudim se da promenim necije mislenje.
Neko ko nije imao neki traktor nije kompetentan da prica dali taj traktor valja ili nevalja.
Svako si ima svoe mislinje,svako si odabere traktor za sebe koi mu odgovara, i zadrzite si ti komentari za sebe.....
Pozdrav...

u tome je biti uvjek se javi tamo neki pametni i potkopava ja sam rekao samo istinu ako nekom smeta sta ja tu mogu pa svi majstori govore da ursus ima los matrijal i da to nije neki traktor a pogotovo i da imt ima bolji matrijal a ja znam da ni imt nema neki matrijal e onda bome znam kakav je na ursusu i vozio sam ursusa 335 i 355 radio s njim i ne dopada mi se prelijen traktor
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
malo čitam , pa neznam dal da se smijem il da plačem...
mislio sam obrisati temu, ali ima tamo ranije i koja pametna napisana, pa neću, samo ću je zaključati, jer nema smisla više tu nešto pisati...
ako netko od ovih baraba negdje opet započne kakvu raspravu tipa "moj je bolji od tvog", bit će baniran...
jednostavno, pojedinci pišu gluposti i zato ova tema ide pod ključ!
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh