• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Podešavanje Lombardini dizela na Labinprogres frezi

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,754
Hehe, a nisi razmišljao da je netko možda stavio drugu maticu. Pazi to ti je matica vulgaris M6, u svakoj ladici je bude.
140.jpg
 
Posljednje uređivanje:

Koko

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
418
He he, ja sam jednom skidao karter kad je ta matica nestala, srećom bila je dolje:(grin)::(grin):
 

tduic

Član
Tu od
29 Svi 2013
Poruka
57
Hehe, a nisi razmišljao da je netko možda stavio drugu maticu. Pazi to ti je matica vulgaris M6, u svakoj ladici je bude.
140.jpg

E pliz, moze veca fotka ovoga cepa?
I cemu uopce sluzi ta podloska tako na dnu cepa?
 

tduic

Član
Tu od
29 Svi 2013
Poruka
57
He he, ja sam jednom skidao karter kad je ta matica nestala, srećom bila je dolje:(grin)::(grin):

Hocete reci da su na kraju navoja dvije, a ne jedna matica, i da je ta podloska izmedju njih? Pa se od vibracija odvidala donja i osla na put po motoru, a podloska ispala i ostala na vrhu, ne znajuci kako da se provuce i krene za maticom? :)
Nekako mi se cini da je jako malo navoja ispod moje matice, da ne bi stala i podloska i matica na to.
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,754
Najvjerojatnioje je netko samo stavio novu maticu kad mu se raspao čep. One vanjske dijelove je vratio, a ono što je unutra popadalo, to je ostavio. Podloška vjerojatno služi za odbacivanje ulja:icon_scratch:, moguće da ti je zato bio tako mastan i zapušen motor.
Koliko se sjećam ide samo jedna matica koja je zakucana sa vijkom.
$%28KGrHqRHJCUE63%28+v,LsBOz989FPgQ~~60_35.JPG
 
Posljednje uređivanje:

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
ta podloska odbija kapljice od ulja jer cep je ujedno i odusak od motora. ako na vrhu stegnu previse matice oduske nema pa izbija merac ili negde drugo ulje. ako je previse labavo hoce baliti od prevse pare ili ulja
 

tduic

Član
Tu od
29 Svi 2013
Poruka
57
ta podloska odbija kapljice od ulja jer cep je ujedno i odusak od motora. ako na vrhu stegnu previse matice oduske nema pa izbija merac ili negde drugo ulje. ako je previse labavo hoce baliti od prevse pare ili ulja

Ok, razumijem. Dogovorio se s bageristom, skocit cemo ovaj tjedan vidjet pacijenta pa odlucit terapiju.
 
T

Todi

Guest
Pohvalno,samo nemojte raditi nedjeljom da nešto ne bi puknulo, ima Bagi iskustva s takovim stvarima:(blush):
 

ivann

Novi član
Tu od
14 Ruj 2014
Poruka
26
Kada sam kupio specijala kod bivseg gazde mkt je palio iz prve i kad smo ga doterali jos dva puta smo ga palili i isto je palio iz prve,mozda je tad bilo toplije pa je lakse palio.
E onda resimo mi njega malo pretresti ofarbati i srediti i skinemo mi rezervoar da operemo i jedno duze vreme je bio bez goriva.
Medjutim ko god dodje vata se za remenicu rukama da vidi dal ima kompresiju i lufta biksnama i to je bilo nekoliko puta tako.
Kad ja promeno ulje u motoru, stavio nov filter ulja i goriva, prekontroliso onu prednju biksnu sto oce da se obrne itd...
Medjutim kad sam ga palio lepo ja njega ozracim na onaj sraf i iz nekoliko poteza mi njega upalimo i on radi, kad posle kad god smo ga palili on je palio iz drugog poteza a ne iz prvog i zaletao se na malim obrtajima cak se jednom i ugaasio i celo vreme je dimio plavo ne pun auspuh al se videlo plavo.
Ali kada smo ga sredjivali ja sam primetio da su bili popusteni srafovi leptira za podesavanje paljenja i ja to nista nisam pipo nego samo zatego.
Danas resimo da malo mrdnemo leptir da mu malo pomerimo paljenje i malo u jednu stranu i malo u drugu i nastelujmo mi njega da dobro dobija gas i sad kada dobije brzinu motor maltene se i ne primeti dim na auspuhu cak je i na malom leru miran nema zaletanja.
Isto tako leptir pre kada sam povlacio kada ga palim nekako se jadno povuce nekad skljocne nekad ne nekako jadno bilo a sad uvek skljocne i malo zapne bas onako kako treba e sad jos samo da ga probam kako ce da pali ladan.
E sad mene interesuje kako bi trebao da se nasteluje taj leptir i kako treba da dimi a da to bude dobro.
isto neki su pominjali da treba da cakce ali sta treba da cakce kako da ga otkrijem dal cakce.
Bivsi gazda je rekao da ga 4 godine nije koristio kad ikad upali da ne zalepe karike i to je to.
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,321
Ovdje ti je lijepo objašnjeno.
 
Posljednje uređivanje:

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
Ljudi, na tom leptiru se ne podešava paljenje........:icon_axe:
Pokušaj ovako; daj gas gore na ručici, izvuci leptir, smanji gas na ler, namotaj špagu, upali i uživaj
 

ivann

Novi član
Tu od
14 Ruj 2014
Poruka
26
Ma ja sam se pogresno izrazio.
Nego motor sad i lako pali odnosno iz prve e sad jel bi mu skodilo da ima jace punjenje jer nemam tu skalameriju za merenje izduvnih gasova u sustini briga me za gorivo jer on trosi ko upaljac ali steti li motoru.
:icon_scratch:
 

Najnoviji postovi

Na vrh