• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Polaganje tečaja za kombajnera ili bageristu

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Isto tako se mozes pitat koji j.. ispit za motorku.
Logicno je valjda sto vise strojeva koristis vise ti novaca izbiju iz dzepa. Nije to smislio seljak da kolegi bude bolje.
 

jurek

Dobro znana faca
Tu od
6 Srp 2013
Poruka
670
Mislim, ovo za motorku znam, ali za traktor nisam znao, sunce im žareno! Ajde platil budem još i to, kaj je sljedeće? Ispit za pravilno korištenje Wc školjke?! Ili žlice i vilice?! Ili za pravilno žniranje cipela?!!!:mur:
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Mi smo lani za traktor kombajn i prikljucke polagali a za motorku nisam.
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
i polažeš za svaki priključak koji imaš? to ti netko uvjetovao da moraš ili samoinicijativno?
 

jurek

Dobro znana faca
Tu od
6 Srp 2013
Poruka
670
Ma sam sam odlučil da si to riješim jer bude kad-tad došlo do toga da budemo svi to morali imat. Kak i kv za vozača, viličaristu, strojare itd. Svi mi znamo delati s traktorima, motorkama i ostalim, al đabe ti kad nemaš papir da ga pokažeš gospodinu inspektoru kad te jenput posjeti.:icon_hang:
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
ma to samo vrijedi za firme,gde bum ja polagal za vile kad nakladam gnoj
 

jurek

Dobro znana faca
Tu od
6 Srp 2013
Poruka
670
Nema veze. Našel sam štelu pa bum to dobil dost jeftino. Bolje da je u džepu nebre škodit.
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Ma sam sam odlučil da si to riješim jer bude kad-tad došlo do toga da budemo svi to morali imat. Kak i kv za vozača, viličaristu, strojare itd. Svi mi znamo delati s traktorima, motorkama i ostalim, al đabe ti kad nemaš papir da ga pokažeš gospodinu inspektoru kad te jenput posjeti.:icon_hang:

kad dojde gospodin inspektor koji ima 40 godina iskustva u traktoru i veli mi da ne znam orati i da moram imati tečaj/potvrdu, ok, ali ako mi dojde inspektor od 20 i nešto proljeća u minici i štiklama pa mi to veli, e to nebi išlo... a sigurno budu takve hodale jer bude trebalo po agencijama zaposliti sve te silne kćeri i nećakinje naših ministara i ostalog rukovodstva...
 

Najnoviji postovi

Na vrh