• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Policija

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Ono sto nevolim to je generaliziranje i ljepljenje necega sto uopce nisam rekao,,,
ako me se vecproziva molim da mi se citatom ukaze na to za sto me se optuzuje ili s cime se ne slazes,,,
kao sto cu ja to primjerice tebi uciniti, argumentom,,,

Mene baš briga jel si bil ili nisi ,,i de ,,,i nevidim otkud ti pravo da pišeš da se ku,,,m s time ,,ako baš želiš možemo popričat osobno ,možda ti tad budu neke stvari jasnije ,

Oprostit ces ali ako mi se netko obraca tonom ja sam bio na ratistu ja sam ovo ja sam ono onda je to za mene kur*enje,,,
mozda za nekoga nece biti ali za mene jest jbga,,,

no vjeruj mi da je bolje da ti osobno razmisliš o svom pisanju i vlastitim animozitetima,prema UNIFORMI -odnosno ovoj DRŽAVI ,

na koji dio se to odnos de me molim te prosvijetli,,,
ja sam napisao da su ona dvojica "nesposobnjakovica" sramota za mup i rh. ne omalovazavajuci niti jednu od institucija vec govorim u kontekstu toga da bi i jedni i drugi trebali pripaziti koga zaposljavaju,,,
zato mi molim te citiraj ako sam negdje napisao drugacije,,,

ponavljam svijet je velik i niko nikog ne prisiljava ,da nemre otič negdje gdje če obožavat UNIFORMU,te DRŽAVE,-pritom me tvoja nacionalnost uopče ne zanima .

Kolega jel ti to mene tjeras nekuda?

No pisao si s jasnom mržnjom prema HRpoliciji,,a neznaš ni zakon ni način rada u istoj ,,da traljavo to izgleda definitivno ,,

Daj mi molim te citiraj gdje sam ja to napisao,,,

.A po svojoj DRŽAVI HRVATSKOJ nedam i neču dat pljuvat ,pa da si za glavu veči ,ak se nisam četnika ,hvala bogu bilo ih je ,boga mi neču ni tebe ni bilo kog drugog....

Jel ti to mene sa cetnikom uspoređujes? s kojim pravom?
zasto bi se ti mene trebao bojati?
jesam li ja tebi na bilo koji nacin prijetio ili sto?

meni se cini da ti pojma nemas niti sto je forum a niti sto je argumentirana rasprava,,,
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,653
malo humora [YT]https://www.youtube.com/watch?v=rhjQ2rYEdM4[/YT]
i što imate za reći o ovoj brutalnosti policije..zaustavite video na 0.18.. tako se kod mene radi kad se kolje svinja. [YT]https://www.youtube.com/watch?v=mUw0GFOY5Ao[/YT]
 
Posljednje uređivanje:

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
@mursanic, ko mu bio veza u policiji - nemam pojma. a i ne zanima me. to je bilo još dok je radio kod nas, tako da se jako dobro sjećam tih pokušaja. momak se zove dejan. ali on je još i dobar. cura iz đakova je dobila poso u policiji nedugo nakon što je liječena na psihijatriji. samo su je rodijaci prebacili u vinkovce, da ne bi bilo baš toliko očito.
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
Takve se stvari nesmiju prešučivati ,ako si sto posto siguran ,navedi ,,,prijavi ,,i onda si drugačiji od njih ,ovako nema razlike između njih i tebe -ako si u pravu ,pa da se sam ministar spusti na koljena predamnom ,al neču pustit ,,,jer protiv istine se nemože,,,navedi joj ime i prezime ,zovi novinare neka istraže ,,,al dok šutiš razlike nema i onda če negdje zbog te ispast da su svi takvi,,,a drugo samo da svatko radi svoj posao ,ne mješajuči se u tuđi bilo bi idealno ,,,jel to policija koja je uhitila glavnog dilera u Splitu? odvezla ga ,popili piče i pustili ga,,,no evo dečec ,s Krka piše vidli bi oni odma ,koga se pita za O I ,,,-bedastoče koje ne želim komentirati jer su neki premladi ,neki nepismeni i neznaju protumačit zakon ,a Bhorvat ga je stavil tu,.neki nevole ovu državu ,mrze ju ,,,i kaj bi ja sad,si buju prije ili poslije došli na red ,i ja platim kaznu i ne vidi mi se ljepo al šutim...
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Uvjek ima krajnosti, i pozitivnih i negativnih......

Puno puta me zaustavila policija u vozilima i nikada nikakvih neugodnosti sa njima, maksimalno korektni bili...jednom čak bio u milijun prekršaja, progledo sirotinji kroz prste za dio prekršaja.....

nekoliko puta na ulici tražili osobnu, nikakvih problema.....

kada sam u Zagrebu dva puta tražio pomoč, pomogli.....

Ja imam samo pozitivna iskustva
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
ima tome nekoliko godina, moj susjed kupio neku staru kuću. gazda otišao preko dunava. on i moj dida krenuli u čišćenje i nađu sanduk pun ručnih bombi. i šta s time, nosi u policiju. ovi ih isterali van, da šta će im to, još da im eksplodira :D:
naravno, nisu svi policajci takvi. da jesu, bože moj, pa šta bi bilo od ove države. mada, šta se sad događa i nije baš za pohvalu.
a neću ih prijavit, nikako ih ne mislim prijavljivat. dapače, ako policiji odgovara imati takve u svojim redovima, neka ih tamo di jesu. da ih i prijavim, ne bi bilo apsolutno nikakvog efekta, a to znaš i ti. moraju napraviti neko debelo sranje da ih izbace. npr, ko majstor iz metkovića koji je uhvaćen s drogom prije par mjeseci. i to mu nije bio prvi put, nego je sad slučajno procurilo u javnost. do sada ga je tata štitio, a ovoga puta ga nisu uspili oprat...
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
sagnut glavu i šutit je najgore što kao pojedinac možeš napravit ,,,,i sebi i drugima ...kaj da od nje strada nečije djete ,jel bi te to progonilo onak bar malo?Bi ,zato ,novinare nemoraš se ni pokazivat javnosti,,,,
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Sve je to svugdje isto,dobri i loši su uvijek postojali bilo kuda da okreneš,osobno izbjegavam u velikom luku zakon,policiju,kriminalce,imao sam prije nekoliko godina premetačinu i vidio sam kako se ponaša 5 policajaca na jednom mjestu,svaki drukčije,eto i sada u mom kraju opet je počeo harati krivolov,jedan od kolovođa je pripadnik interventne policije koji se ne libi ići i javno i što sada,da zovem gore u ZG da ga cinkam , nema šanse jebe mi se za krivolov ali ako slučajno što zažviždi pokraj mene ja znam kako i koga budem posjetio po mraku sam bez svjedoka a kakva je to bagra krivolovaca ,malo netko nekog skrati za glavu :icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
A KAJ AK NE PROZUJI ,neg bu tup ,ili nedaj bog kakvo djete ,ma ne je..m ga da je raspeti bog ... zato nam i je tak kak je bilo i prije ,,,stariji se nek zmisle ,,,al greška je u ljudima ,pa kaj bi ja šutel ,nisam malo večim njuškama i imal nekih problema ,al nebum popustil ,,,i sad me se i kak vmeknu ,samo ja nebum pustil ...i istinu ,osobito kriminalne radnje ,nem prešutel -jer sam onda još gori od njih -dozvoljavaš im,,,,!
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,653
Neki dan u ranim jutarnjim satima, još bila noć, u nekom selu kod Našica..događaj za pamčenje. Vozim ja "normalno" po svim propisima, kad van ceste s desne strane, stoji neka mumija s crvenom baterijom na prsima..doslovno tako..žena vikne..policija te zaustavlja..ja dam desni žmigavac, tek tada mumija mi da znak mahanjem da stanem desno van ceste. Uređaj za otkrivanje radara odmah sklonim jer nije reagirao, te si mislim šta će sad izmislit, a nije imao radar. Kad ono, kontrola dokumenata..ja mu kažem..štovani gopsodine, pa zar vi nemate pravilnikom o zaustavljanju vozila u mraku obvezu da mašete stop tablicom gore-dole, da se bolje uočite..on meni..nemamo..zato imamo reflektirajući prsluk???, i svatko ima svoj stil zaustavljanja.. .. da nisam dobio laktom u rebra od žene..bilo bi još rasprave...
Obično ih po mraku vidiš na km..ali ovi su auto sklonili iza nekog grma, tak da ih nije bilo moguće vidjeti, još jedan dremuckao u auto, a ovaj drugi izigravao mumiju sa svojim stilom, da je bar pola metra zakoračio na cestu nego metar i više van ceste..
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
takav režim u sk traje već par godina, a rijetkost je i viditi neregistriranu čezu na cesti, jel se svi boje visokih kazni (oko 7-8000 kn) a svaka se čeza može registrirati, ali se mora raditi atest za nju... Znam lani slučaj da je čovjek dobio kaznu za gumenjak...

Za gumenjak, a ja čuo da ti gumenjaci koje su konji vukli mogu slobodno na cestu, moram zvati MUP.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Sve je to svugdje isto,dobri i loši su uvijek postojali bilo kuda da okreneš,osobno izbjegavam u velikom luku zakon,policiju,kriminalce,imao sam prije nekoliko godina premetačinu i vidio sam kako se ponaša 5 policajaca na jednom mjestu,svaki drukčije,eto i sada u mom kraju opet je počeo harati krivolov,jedan od kolovođa je pripadnik interventne policije koji se ne libi ići i javno i što sada,da zovem gore u ZG da ga cinkam , nema šanse jebe mi se za krivolov ali ako slučajno što zažviždi pokraj mene ja znam kako i koga budem posjetio po mraku sam bez svjedoka a kakva je to bagra krivolovaca ,malo netko nekog skrati za glavu :icon_lol::icon_lol::icon_lol:

jbt stalno te nešto hebe taj krivolov i premetačina,a momak?......čuj tam na granici prema tebi mi fale dvije krmače i par nazimadi:icon_scratch::(devil):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
E moj labavi 01,vama lovcima je najbolje da na te svoje zvijeri ugradite GPS,znam ja da je to skup sport ali evo kod mene je zajebana situacija.Njabolji su kada je kakva šteta na zemljištu,ovi šumari kažu nije naše a ovi lokalni nije naše a kada jedu onda je zajedničko,pih koja smola.Ove tvoje ako su se pogubile .te negdje rokću u branjevini i čekaju sudnji dan,što se mene tiče budu one doživljele duboku starost.Ako opet slučajno zarati e onda nabavljam Dragunova i krkamo sve što ruje po zemlji,bambije i rodbinu ja nemam srca,ja bih im još donio jesti.Ja obožavam te mile životinje,čim budem imao viška kuna odoh do Hlebina ,ima čovjek da uzgaja tu plemenitu divljač a ima i kod ovog iz tvog kraja,tu preko brda,kod Arara.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
vidio ih prije godinu-dvije,meni to izgledalo mršavo,eto ti danas nisam ni jednog krkno.......i gotova sezona,još malo na lijove i onda podmazat artiljeriju i u ormar sa njom..........ode još jedna lovna godina al me hebe što je i jedna na leđima više...a ja ko dječačić........jbt gledam ove neke mladiće po šumi,jest da malo više vuku na tvoju građu neg na moju al prvo brdo,jezik do koljena i mamaaaa,di si.....:icon_super:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
A to ti je tako kada se dođe u šumu bez kondicije,istina ovi Ararovi su mršavi,istina nisam ih vidio godinu dana.Dođeš u moj kraj tetu liju skratiti za rep,budem te ja prošetao kroz šikare,pa da vidiš da i sa mojom kilažom se može u prirodu.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
A to ti je tako kada se dođe u šumu bez kondicije,istina ovi Ararovi su mršavi,istina nisam ih vidio godinu dana.Dođeš u moj kraj tetu liju skratiti za rep,budem te ja prošetao kroz šikare,pa da vidiš da i sa mojom kilažom se može u prirodu.

u svako doba prijatelju:icon_pray::icon_twisted:,sam ja se bojim šikare,uvjek nosim 30-06 springfield,a ako su lavovi samnom dosta je i dobar nož:icon_lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh