• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Policija

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
Može uz određene uvjete koje će teško zadovoljiti. Treba proći tehnički pregled kao prikolica, tj. kočnice, signalizacija, dopuštena nosivost. dimenzija i čvrstoća guma.. sve po pravilu
Ili bez toga kao zaprežno vozilo tj. da ga vuće životinja.

Hihi, znači ako vuku konji može, a ako traktor ne može, mene čovjek uvjerava da mogu gumenjaci s traktorom, baš ću pitat na MUP-u.
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
Daj pitaj, to i mene interesira. Ujak mi tupi priču da gumenjaci još jedini smiju na cestu bez ikakvih problema. Meni to nema logike. Ako ništa drugo, te gumenjake su radili kojekakvi majstori pred više desetljeća kad su uvjeti bili malo drugaciji. A da ne spominjem one drvene, koje još samo boja drži na okupu.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Imene zanima to jer za neke potrebe bi i ja kupio neki stariji gumenjak.Kod nas isto niko nezna za sigurno kak je sa tim gumenjakima.Pozadi bi stavio lampe i trokut samo pitaj boga ak me plavi zaustavi šta če bit.
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
Samo znam da je ujak do pred 3 godine svaku jesen vozio jabuke u grad u hladnjaču. I nikad nikakvih problema. Čak je kupio još jedan gumenjak.
A ja te gumenjake nemogu smisliti od kako sam na silu morao iskakati iz njega. Prazan gumenjak počeo gurati IMT 539 niz ne pretjeranu padinu:icon_rolleyes:, doduše bila je rosa.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
To nije kriv gumenjak več 539 jer ga nesmiješ koristiti po rosi, po blatu , po snijegu. u brijeg , u dol , po zimi a za sve ostale uvjete je odličan :icon_lol: Mislim da bi i policija rekla isto !
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Friška buba u uho,sve kvalifikacije nabavljene za vrijeme bivše države u Banja Luci i Zemunu za državljane RH budu najvjerojatnije postale prošlost i nevažeće,daj Bože da je buba krivo čula ali poznavajući naše vladajuće:icon_toilet::icon_toilet:,sve je moguće.
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
Dakle ovi što su kupili medicinsku u Bosni ostaju bez škole i posla, pa zdravstvo će kod mene ostati bez ljudstva preko noći :)
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Koliko sam načuo,to se odnosi na kategorije u vozačkoj i osposobljenja za razne radne strojeve,bagere i slično.
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,655
Da malo osvježim temu...dali znate da u EU tj. nekim članicama postoji ograničenje brzine zbog oneščičenja zraka. Odjednom osvane prometni znak ili svjetlosna oznaka s ograničenjem brzine za 30 km od dopuštene, naravno s natpisom ..nešto kao CO2, postave radare i uz kaznu(obaveznu od oko 200 eura) zbog CO2 još dodatna za prekoračnje brzine. Što u skoroj budučnosti možemo očekivati i kod nas.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
To kod nas bude nestalo prvim mrakom,a tko bude kontrolirao policiju,morali budemo ugraditi kamere i snimati njihovo ku..enje po cesti,nisu ni oni sveci
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Kod nas se rade 3 stvari po mraku,krađa,seks i birtija,a ti sada pogađaj,:(giggle)::(giggle):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
A ne ,kod nas je sve po PS-u,jedino dežurnu muriju hvata muka kada moraju ići u moj kraj,ali sve je to onako zbrda zdola,evo ti primjer prije mjesec dana.Za jedno slučajno ubito krme u šumi dolaze dva službena auta a za prometnu jedva jedan
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,655
To kod nas bude nestalo prvim mrakom,a tko bude kontrolirao policiju,morali budemo ugraditi kamere i snimati njihovo ku..enje po cesti,nisu ni oni sveci
Budi sretan da živiš tu gdje jesi, nedo ti bog da te zaustavi Talijanska žandarmerija, onda bi shvatio što su sveci a što "plavi anđeli" .
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,758
To sam pred 10 let viđal po Francuskoj.
Na obilaznici Grenoblea je znalo biti svjetleće ograničenje 80 (due to pollution), ali nisam videl da kažnjavaju.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
A ne ,kod nas je sve po PS-u,jedino dežurnu muriju hvata muka kada moraju ići u moj kraj,ali sve je to onako zbrda zdola,evo ti primjer prije mjesec dana.Za jedno slučajno ubito krme u šumi dolaze dva službena auta a za prometnu jedva jedan

Pa sad SLUČAJNO......a kaj zaletelo se u metak........a kod saobračajke malo je vjerojatno da te neko čeka naoružan......
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,595
Budi sretan da živiš tu gdje jesi, nedo ti bog da te zaustavi Talijanska žandarmerija, onda bi shvatio što su sveci a što "plavi anđeli" .

To sam imao prilike vidjeti kod Udina,a i osjetiti kako radi njemačka policija na svojoj koži,nije baš ugodno kad ti u sitne sati pokucaju 2 žandara na prozor od kombija a u rukama drže automate. :biggrin:
 

Najnoviji postovi

Na vrh