• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Policija

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
A što si radio u to doba u kombiju :D: Kod mene u to doba samo čokoladni dežuraju u kombijima. Ali njih policija voli.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,595
A šta ti htjeo da drže bukete cvijeća???:icon_lol:
Pero od pauna da me poglade. :biggrin:
A što si radio u to doba u kombiju :D: Kod mene u to doba samo čokoladni dežuraju u kombijima. Ali njih policija voli.

Čekao sam na ukrcaj u luci na trajekt za Dansku.
 

temptation

Aktivni član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
1,250
Evo ih i u Karlovačkoj županiji...
0FJ40Px.jpg
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,655
Ovakve lokacije bile bi poželjne za svaku županiju.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,758
Baš me zanima jesu li riješili problem neravnopravnosti sa strancima?
I jel i u ponoć graničenje 40 pred školom?

Samo pljačkanje građana bez volje da se poboljšaju neke stvari.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Ak je znak zbog škole onda važi neprekinuto, non stop.
Kad bi bil postavljen zbog učenika, onda bi vjerojatno bilo drukčije.
 

Philby

Član
Tu od
21 Tra 2014
Poruka
530
Re: Policija-Carina

Kod nas je pored škola uglavnom ograničenje 30, ali ima dopunska tabla da vrijedi od 7 do 21.

E tu je zgodno da se stotinjak metara do sledećeg znaka (najčešće 50) postavi jedna patrola koja kontroliše sa radarom. :)
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,655
Evo kako to izgleda u Bosni, izgleda da su stacionarni radari na istim mjestima već godinama, što ukazuje na ravnopravnost prema strancima kako kaže ZJ, jer domaći sigurno neće voziti brzo, ja sam naletio u Orašju, i srečom nisam ništa dobio, ali sada šalju u RH uplatnice. Inaće na te njihove ne reagira nikakav detektor, a za naše stacionarne još neznam, na kom principu rade. http://bihamk.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=57&Itemid=116
 

Philby

Član
Tu od
21 Tra 2014
Poruka
530
Re: Policija-Carina

Lokacije stacionarnih radara se redovno ubacuju u gps karte tako da uz bilo koji noviji telefon nisu problem (upozori 500 m ranije da se smanji brzina ako se ide preko ograničenja).
Takođe ti stariji su imali induktivnu petlju ukopanu u asvalt i vide se crte poprijeko (obično prate do tri trake). Malo veći problem su novi mobilni radari koje mogu staviti bilo gdje pored puta, a pokrivaju 6 traka.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,294
Je, je, mog jednog prijatelja tako snimili u blizini škole, i kaže mu:
"Gospodine, znak je djeca na putu, škola je, ograničenje 40.
A ovaj će:
" Pa danas je subota, neidu djeca u školu."
 

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
523
Mene je u nedjelju 14.02. riješio presretač za 250 kuna, i još sam dobro prošao, moglo je bitii oho ho više. Pošto su u mojem selu učestale prometne nesreće sa smrtnim posljedicama, sad je na redu represija, a ja naivni nisam ni skužio da me prate, vidio sam auto da ide iz smjera Slanja, auto ko auto.Bila je kiša, držim van naselja 80, ulazim u Ludbreg, znak je kod groblja, a prve kuće tek oko 100 metara od table, još sam na 80, smanjujem prema dolje, kod prve kuće na 60, i onda upale onaj svoj plavi Betlehem u autu, vidim, najebo sam. Parkiram auto sa strane, izlazim van sa novčanikom, službeniku velim da znam sve, prebrzo sam ušao u naselje, veli on da nisam bio ni vezan (istina), provjera guma na autu (imam m+s, ali krivu dimenziju), opreme, alkotest (0,00000). Platio sam 250 kuna za pojas, za brzinu sam dobio usmenu opomenu, i sav sretan što nije bilo i više idem dalje svojim putem. Vračajući se doma, vidim ih na početku sela iz smjera Slanja kod autobusnog stajališta, okrenuti prema Ludbregu čekaju sljedeću žrtvu. Jučer i danas radarske kontrole, tako da kad idete kroz Hrastovsko, smanjite gas.
 

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
523
Željko, za gorice ne znam, ponekad sretnem njihov auto,ali da li su u zasjedi ili u jebačini, u to se ne miješam. Samo znam da je kod mene sad opsadno stanje, danas su u selu bile dvije zasjede na razmaku od 150 metara. Kad nema "mušterije" ispunjavaju blokić unaprijed, da ne gube vrijeme, valjda onda samo upišu mušteriju i tarifu.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Prošlog vikenda ja s kolegom izlazim iz krčme,a kraj nas se prepela siva bembara s upaljenim maglenkama i s bar 80km/h. Lijepo se iz daljine vidi znak od krčme,i parking s autima kraj ceste,svatko normalan bi malo usporio jer nikad ne znaš tko može izletjeti na cestu,pogotovo jer je to bila subota,oko 23:30. Pa sam pomislil da je to opet neki od napaljenih gastarbajtera koji se iživljava i sunem ja njemu majku...
Sjednemo u auto,okrećem se,evo ti opet njega s 8 banki,skoro me zakvači.
Vozim se deset sekundi,evo opet njega iza mene,ali ovaj put s rotirkama. Vozačku,prometnu,puhati mi da,ali se lijepo zahebo,nisam nikaj pil... :)
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,655
Svaka im čast kako su postavili ovaj radar na rasvjetnom stupu, uopće se nevidi dok već nije kasno. Srećom moj auto ima dodatnu opremu . [YT]https://www.youtube.com/watch?v=7iiLytjONhs[/YT]
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,655
Ne zafrkava, nego je veoma ozbiljna i kazna od 2000 kn,ali lako se skine kad ih primjetiš da te zaustavljaju.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
na koji način to radi ( daj link) , zašto to mora biti usmjereno ispred vozila ?
 

Najnoviji postovi

Na vrh