• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

G

GROF

Guest
., jutro dobro! ...

Jutro ekipo. Danas je radni dan, dolazi roba ali prvo
kaffeetrinker_2.gif

., jutro dobro ekipo!., nikako se naspat, dojde vo jutro prebrzo uh., ..., kada delam nikad isčekat jutro., a kada spim., ma taj čas., ... :mrgreen: ...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
moja kolegica prekjučer pobrala Zlatka (kukuruz), veli da je bio obilan...
sad sam ju pital jel misla na klip ili količinu, veli da na količinu :lol:

nije godišnji, nego redoviti servis aparata, pa ne radimo sutra...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
E jebi ga več je 10 sati a mog silokombajna nema,da poludiš od takvog dogovora,moram si nešto maznuti da smirim živce:partyman::drinkers:
 
B

BAGERISTA

Guest
E jebi ga več je 10 sati a mog silokombajna nema,da poludiš od takvog dogovora,moram si nešto maznuti da smirim živce:partyman::drinkers:

Najgore je kad se dogovor ne poštuje,......
Ajd nek je sa srečom..:supz::supz:
 
B

BAGERISTA

Guest
moja kolegica prekjučer pobrala Zlatka (kukuruz), veli da je bio obilan...
sad sam ju pital jel misla na klip ili količinu, veli da na količinu :lol:

nije godišnji, nego redoviti servis aparata, pa ne radimo sutra...

Evo još malo se čujemo,,,moram zvat na rebro,,pa a dalje čemo sve dogovarat,,,,,ima da se grudvam..:mrgreen::mrgreen:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
E jebi ga več je 10 sati a mog silokombajna nema,da poludiš od takvog dogovora,moram si nešto maznuti da smirim živce:partyman::drinkers:

e na ovaj način sam ja ove sezone porazio većinu njih što idu uslužno sa presom , ja sam svaki dogovor ispoštovao u minut i imao posla samo tako , za sledeću sezonu sam napravio ulaznicu bogovsku :vragek:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,723
pozdrav,evo bas sam na prozoru sobe,pijem pivu i slušam prve kapiu kiše nakon dugih i suhih mjesec i po.....
 

Dydy

Član
Tu od
6 Tra 2009
Poruka
306
Kod nas još ništa:?
Možda bi pomoglo da i ja maznem jednu pivu:lol:

Kolega dok ne podmazes i kotac skripi , mazni pivusu pas vidjeti kad padne kisurina !
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Maznem pivu, pa nešto iz frižidera, pa ostatak kolača i ništa od kiše?
crazy.gif


Očito sam napravio grešku u koracima:lol:

A niš idem ja spavat
turn-light-off-042.gif
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,723
prerano sam se poveselio,ko da se žaba popišala,ni prašinu nije pobralo....:mrgreen:
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Dobro jutro....ako se ovako nastavi sa sušom rasprodajem ovce i kupujem kamile.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
jutro dobro svima,oblaci se navukli ali počeo puhati vjetar i malo zahladilo ali od kiše ni K,a valjda bude pala do kraja tjedna:axe:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
sad nek pada kolko oće, grožđe je u bačvicama :rolleyess:

ali šteta kaj nije padala kak se spada prije 2 mjeseca, spasila bi poljoprivredu, i napunila bi vinogradarima više mošta...

slador je odličan zbog ovoliko sunca, al da je količinski manje, jest...
šteta

huh da, dobar dan!! promaklo mi jutro.... ne znam kak :lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
sad znam, ma vraga sad, već par godina mi je jasno zakaj "okorjeli" podrumari uzimaju godišnji u vrijeme berbe...

spavanje na rate po 2-3 sata, i samo delaj, prešaj, pretači, namači, utači, jaooooo

mukotrpan je to posal.... :lol:
i još kad za nedjeljni ručak mamek izvadi djetnog četveronošca, ni kava ne pomaže kad se najedeš...

huh, moram pod hitno kočnice popravit

http://www.radio-mreznica.hr/vijesti/18-9-2011/traktorom-pregazio-44-godisnjaka
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh