• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobro jutro, svako jutro

coffeebath.gif
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
'jutro
e jeste se ispadala kiša svaka joj čast :prayer: samo da je bila nekih mjesec dana ranije :finga:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
bolje dva mjeseca, ne bi naškodilo sladoru, a bobe grožđa bi bile punije...
više vina za ekipu!! :partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
I ovako čemo nekako pregrmit,,mada nije bilo trulo,,,,,,,,,,pa sad neznam šta bi biro,,,..:blackeye:blackeye
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
pa kad kiša pada 2 mjeseca prije berbe, grožđe nije trulo, samo ima više mošta :rolleyess:
 
B

BAGERISTA

Guest
Znam da,,,,ali kad vrime ne možeš naštimat,,,,pa krenu prije kiše,,,i u,,,be sve .......
Ali otom-potom,,idemo dalje,,berba na sušu više nego odlična........:supz::supz:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
kod nas je ko na divljem zapadu 1800 i neke,
a kaj je najgore, nema odgoja, malo obitelji odgaja djecu kak se spada,
a toj djeci koja su odgojena probleme stvaraju ovi delikventi...

u školi više nije učitelj gazda, nego dijete, a dijete je dijete jer nije sposobno racionalno donosit odluke, ali ne, ono ima sva prava i sve može...

bravo za donositelje zakona, nek si odu malo u škole pogledat kaj su napravili, diplomirani idioti...

umjesto da nacija ide naprijed, mi postajemo sve gluplji...
 
B

BAGERISTA

Guest
kod nas je ko na divljem zapadu 1800 i neke,
a kaj je najgore, nema odgoja, malo obitelji odgaja djecu kak se spada,
a toj djeci koja su odgojena probleme stvaraju ovi delikventi...

u školi više nije učitelj gazda, nego dijete, a dijete je dijete jer nije sposobno racionalno donosit odluke, ali ne, ono ima sva prava i sve može...

bravo za donositelje zakona, nek si odu malo u škole pogledat kaj su napravili, diplomirani idioti...

umjesto da nacija ide naprijed, mi postajemo sve gluplji...

Bi rekli na forumu,,,,,,potpisujem.........:supz::supz:
 
V

VOJVODJANIN

Guest
kod nas je ko na divljem zapadu 1800 i neke,
a kaj je najgore, nema odgoja, malo obitelji odgaja djecu kak se spada,
a toj djeci koja su odgojena probleme stvaraju ovi delikventi...

u školi više nije učitelj gazda, nego dijete, a dijete je dijete jer nije sposobno racionalno donosit odluke, ali ne, ono ima sva prava i sve može...

bravo za donositelje zakona, nek si odu malo u škole pogledat kaj su napravili, diplomirani idioti...

umjesto da nacija ide naprijed, mi postajemo sve gluplji...

E, kako je nas učiteljica tukla....pa kad idem kući iz škole nisam smeo da uberem višnju ispred tuđe kuće....a sada deca kao razbojnici, šamaraju učitelje na času i još imaju zaštitu roditelja....
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
kod nas je ko na divljem zapadu 1800 i neke,
a kaj je najgore, nema odgoja, malo obitelji odgaja djecu kak se spada,a toj djeci koja su odgojena probleme stvaraju ovi delikventi...

u školi više nije učitelj gazda, nego dijete, a dijete je dijete jer nije sposobno racionalno donosit odluke, ali ne, ono ima sva prava i sve može...

bravo za donositelje zakona, nek si odu malo u škole pogledat kaj su napravili, diplomirani idioti...

umjesto da nacija ide naprijed, mi postajemo sve gluplji...

To je ono mjesto gdje naucis osnove kulture. Ako tamo zapne nista ne pomaze.
Ove gluposti oko odgoja u skolama objesite macku o rep.
Od kuce sve krece i to je jedina istina.
I ti delikventi imaju nekoga doma i oni su isti kao taj delikvent ili 95% slicni.
To je kao sto je pas preslika vlasnika,odnosno odnosa vlasnika prema psu.
Da smo svi sangvinik kao neki psi gdje bi nam bio kraj...;)
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
pričao mi profesor pred penziju, da su prije par desetaka godina njemci, austrijanci dolazili u Hrvatsku vidjet metode u školstvu, jer im nije bilo jasno kako su "balkanci" tako uspješni na svim nivioima znanosti, naši učenjaci su vani bili cjenjeni...
a sad se događa da mi preuzimamo metode iz EU....
 
B

BAGERISTA

Guest
Žalosno,,,ali istinito,,,ljepo ste napisali sve kreče od doma,,,i nažalost istinito je,,..
Vidim u školi je došla živa žalost,,,učenici prijete profesorima,,,i na kraju još im prijete da če im doč doma,,,,žalosno,,,a policija nema ovlasti uč u školu,,,mogu doč samo ispred nje,,,ma šta se ovdje sve dela,,,,sramota da nam se cija svit smije,.....l

Potpisujem tekstove,,,od prijašnjih kolega,,,jer sam i ja tako odgojen,,,da se je dobilo porciju od profesora,,,a kamoli još ča te čekalo doma...

Josa ima prilike i od svoje hanume čut,,,o ovom ča sam pisa,,,,jer se vijerovatno to dešava svaki dan.......
Evo sad dijeca došla doma iz škole,,,pa kointrola ča su imali,,u školi ča za doma,,,kaže manji(5razred)da je profesorica,,,iz jednog petog bacila i poslala doma diječaka,,iz nastave,,,,evo žalopsno ali sutra če vijerovatno dobit ona ukor a ne dijete..........
 

Najnoviji postovi

Na vrh