• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

B

BAGERISTA

Guest
Sve je moguče,,,,s ovima danas.....
Evo jedna ,,jedna se rastavila,,,pa sad pričaju da če je udaljit jer nije za primijer da predaje dijeci,,jer kao nije ljepo da je rastavljena.....,,,:madmana::madmana:ma ča kega briga dali je rastavljena ili sastavljena,,,ma di ovo vodi,,,:axe:,,a tamo dijeca prijete i roditelji i nikom ništa,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,....:axe::axe:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pozdra ljudi dragi evo mene sa novom tipkovnicom,klinci potopili staru sa sokom pa nisam stigao do sad otići u BJ po novu,e sad ide ,ljep vam pozrav i ugodan ostatak dana
 
Tu od
15 Kol 2011
Poruka
70
Žalosno ali istinito ta evropa nam nenosi ništa dobro.Danas je problem šta svi roditelji bi htjeli da su im djeca odlikaši pa vrše pritisak na učitelje a jadni učitelji se boje za posao a i zakon ih neštiti i nemaju nikakve ovlasti jedna pogreška i letiš jer učitelja i učiteljica na svakom ćošku pa ih lako zamjenit.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobar jutar!!
coffeebath.gif
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ugodan dan,ali i nije nešto što bi rekla gospoda petak je počinje vikend,dali i za vas:partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
jao danas sveta nedelja,mislio sam ljenčariti a ono promjena plana idem izbacivati kukuruz kod tasta,a šta se može nebudemo se žurili jer posao treba čuvati,pozdrav svima i ugodan dan želim svima:partyman:
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
birtijasi moji danas odmor jedini poso mozda upaliti pumpu za navodnjavanje pozzz živjeli....
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
ja odoh do Srebrenika na autokros trke , nemožem učestvovati jer mi kolega juče bio na svadbi i od njega danas nema ništa , ustvari ni sutra od njega nema ništa :rolfer:
odoh makar da pogledam koliko mi je iznapredovala konkurencija :D
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,393
ja odoh do Srebrenika na autokros trke , nemožem učestvovati jer mi kolega juče bio na svadbi i od njega danas nema ništa , ustvari ni sutra od njega nema ništa :rolfer:
odoh makar da pogledam koliko mi je iznapredovala konkurencija :D
Nadam se da bude i koja slikica ili još bolje koji video :rolleyess:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
za danas dosta ,bole noge i ruke od izbacivanja kukuruza,je*eš rad nedeljom to mrzim:mad:ali sutra počinje novi tjedan i puno uspjeha vam želim:partyman::rolleyess:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
Nadam se da bude i koja slikica ili još bolje koji video :rolleyess:
a šta da ti kažem , iznevjerio sam :cry:
znaš da u žaru borbe zadnje što ti padne na pamet je da ovjekovječiš slikom

inače bio sam , nije loše , staza je dobra , probao sam je sa autom od kolege lijepo ide
vjerovatno sledeću trku ću i ja da odem sa mojom kršinom
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
od pijace ormanica kada izadješ iz tunela prema Srebreniku nakon nekih 500tinjak metara , odmah posle skretanja za onaj motel orion čini mi se da se tako zove
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
prije su bile baš u Srebreniku , ja mislim da je to baš skretanje za Gračanicu , skrene se desno i nakon nekih 1km isto bile trke , tu prije staze ima mnogo vulkanizera jedan do drugoga
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobro jutr!!
kako došo, tako još brže vikend prošo!
eb ga, ajmo ispočetka...

savo, nemreš ti bez tog blata, a? sad znam zakaj traktorom ideš kroz najveću kaljužu, to ti je normalni teren :D
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobro jutro ekipo
129fs4466784.gif

Kreće se u novi radni tjedan, nove pobjede bla, bla, bla...

Jedna prigodna slika;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh