• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

V

VOJVODJANIN

Guest
Neka je... za nešto je zakasnila, ali opet dobro će doći za ozime useve.
Kod nas sad nešto počelo, ali nekako stidljivo:partyman:
 

zagorec

Član
Tu od
16 Svi 2011
Poruka
99
bude i do vas došlo:)
ujutro oko 9.00 razgovaral sam s čovjekom iz Rijeke,veli mi da jako pada,kod nas se probijalo sunce,sad došlo i do nas,sljedeči ste vi u slavoniji na redu
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Kod nas su pale dvije tri kapi , i gotovo :mad:

Biće izgleda noćas, kažu da se spušta od Mađarske, najavili su za Vojvodinu, mora je onda dobiti i Slavonija.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
pozdrav raja,kako je u birtiji,imali drva za peć???kako je krenulo eto i snijega,u austriji već pao
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
kod nas padala popodne,danas sam si kupio novi ciklon sa silomlin i ujutro ga nosim majstoru da mu ugradi noge pa nakon toga plug na traktor i probati uzorati nešto za ljulj,al če se nočas dobro spavati,svima ugodnu noč želim,valjda mi se ohladio moj Radler za laku noč:partyman::drinkers:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
znal sam da nisam trebal prat motor, eto, oprala ga kiša kad sam išo s posla :lol:
joj šta je ugodno sad ... a i moštek se smirio, lagano brčka na 16 do 17 stupnjeva, mmmmmmm bit će bukea :rolfer:

:partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
JOSA........

Moram ja čim prije u kontrolu,,,,,,,,:partyman:vidim ja tu svakotoliko neki promili rastu..

AJKULA..........
ako niš drugo,,barem neče bit više onih spaljevina,,,,od 40stupnjeva....
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro,,,,ma nešto oblačno,,jučer navečer padalo..............:p
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
kod nas padala popodne,danas sam si kupio novi ciklon sa silomlin i ujutro ga nosim majstoru da mu ugradi noge pa nakon toga plug na traktor i probati uzorati nešto za ljulj,al če se nočas dobro spavati,svima ugodnu noč želim,valjda mi se ohladio moj Radler za laku noč:partyman::drinkers:

ahaaa nova riječ u mom poljoprivrednom leksikonu.šta je to ciklon?može par fotki
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ciklon ti je ono što se stavlja na kraju cijevi od silomlina da zrak odlazi gore a brašno dolje,da smanji prašenje kod meljave:axe:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
ciklon ti je ono što se stavlja na kraju cijevi od silomlina da zrak odlazi gore a brašno dolje,da smanji prašenje kod meljave:axe:

Jedna brzopotezna slika, ovo iznad vreče izgleda kao lijevak
 

Najnoviji postovi

Na vrh