• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

M

MOCO

Guest
Sramota ,velika sramota, na šta sve ljudi budu prisiljeni iz očaja

http://www.24sata.hr/news/stado-krava-izveli-na-cestu-jer-su-im-oduzeli-zemlju-iz-zakupa-236222

http://www.vecernji.hr/regije/doveo-stado-krava-cijelu-obitelj-prosvjed-ispred-opcine-clanak-330316

doveo-stado-krava-cijelu-obitelj-prosvjed-ispred-opcine-slika-403187
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Neznam dali bi ovo trebalo komentirati zbilja jadno od naše vlasti ili bi se trebali skupiti i svi zajedno plakati ispred Banskih dvora na ovo šta nam rade naši dragi vlastodršci :(:(
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
to vam je tako u svakoj opčini samo ovisno koja gamad politička je na vlasti,ovi selski načelnici su veči šerifi od ovih u saboru,samo u svakoj opčini je drukčije uz neku drugu temu,negdje zemlja ,negdje cesta ili neki drugi politički ustupci i razna pogodovanja,ssssssssssramota za ovu državu i njene tzv dušebrižnike:madmana:
 
Tu od
15 Kol 2011
Poruka
70
:scratchTo je tak svud po općinama nekad su se mogli javit na natječaj i iz druge općine sad više ne i kodnas su isto nekvi ostali bez zemlje na tu šemu.
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
A bio mi je dobar komentar onog njihuvog načelnika , (nisam zapamtil ime): "kolkima sam sredio zemlju, a niko mi nije donio ni PRASE" Pa kaj taj načelnik nema plaču? :madmana:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
korupcije je bilu u egipatsko doba, rimsko doba, ima je danas, bit će je dok je svijeta... to je jedna žalosna činjenica...
a mi šljakeri se možemo jadat, pljuvat po političarima, il ić u stranku nekaj promjenit u svijetu, i tu obično opet jad, il si injihov igrač il propadaš...

ja bum se zadržal na pljuvanju :lol:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
dobro jutro radni narode, evo ursus tucka več 5 min....kako je malo zahladilo pa je dobio i start sprej i pali ko mina... samo da mi radnik dođe i napadamo s cijepanjem:axe:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobro jutro radni narode :D

Treba ići danas malo na faks vidjeti jel još stoji na mjestu a i pojaviti se i pozdraviti profesore da me ne zaborave :rolfer:
 
P

pozna

Guest
ako netko zna Stjepana D. neka mu kaze da se ulogira na Bet at home,tamo ga do ponoci ceka 650 eura.
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
alo puki22 bez glave:rolfer:
kaj se dela kad si več na netu....sigurno si na poslu:weedman:
pošto sam u poljobirtiji budeš mi platil ovaj nes:partyman:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobro jutro. Radni dan danas, roba je već istovarena i čeka me a meni se neda :(
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
meni se ni dalo kapke otvorit u jutro, al se mora...
ajmooooo

kaj moraš? beli prah pretovarit? :lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh