• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđa ti mila konobarice ,podaj svima piti preživjeli smo petak 13,:finga::finga::finga::drinkers::drinkers:,e Karabaja sad za tebe stiže život bečki ,žena daleko a susjeda blizu:finga::finga:,fala za pjesmu ,evo ekipa jedna lagano opuštajuča za noč[YT]http://www.youtube.com/watch?v=82P_P2CM86A[/YT]
 
I

ihorzic

Guest
13

Đurđa ti mila konobarice ,podaj svima piti preživjeli smo petak 13,:finga::finga::finga::drinkers::drinkers:,e Karabaja sad za tebe stiže život bečki ,žena daleko a susjeda blizu:finga::finga:,fala za pjesmu ,evo ekipa jedna lagano opuštajuča za noč[YT]http://www.youtube.com/watch?v=82P_P2CM86A[/YT]

ćek , ćek nije ti dan završio:prayer::prayer
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma ja volim mrak,imam oči kao sova ,jedino ak me žena osakati prije ponoći:finga::finga::finga:,al znam se ja paziti:drinkers::drinkers:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
vidim da se pjeva i pije, a naš karabaja u zatvoru nije!!!

ajmo za karabaju u zdravlje jednu rundu!!

Đurđa okrići!!! meni haubicu! :partyman:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=eoY8tAIpo3E[/YT]
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Evo i mene :D
Tko časti?

Baš se vračam večeras sa posla i vidim Spudića kako juri sa šumarskim malčerom, ide se u noćnu smjenu :mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro,,,,,,,,,svima,,,,vani malo puše,,13°C,,,,.
Đurđa daj jednu malu crnu s kap mlika,,,i jednu krtaku čistu..:drinkers:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobro jutro ,poluoblačno oko 8 ,kiša leti 10 kapi u minuti,Đurđa podaj Bageru još jenu a društvu što se pojavi samo kratko jer murija najavljuje neke represalije vezane uz sigurnost prometa:weedman::weedman:,moš mislit a pola njihovih je na maliganima:drinkers::drinkers::drinkers:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Dobro popodne od jutra nikog u birtiji sama Đurđa da se malo i ja upucam možda bude nešta bar besplatna cuga ..
 
I

ihorzic

Guest
evo i mene - dopodne sredio pola sijačice i sad nakon ženine janjetine došao na Đurđinu pi.u
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
vidim da se pjeva i pije, a naš karabaja u zatvoru nije!!!

ajmo za karabaju u zdravlje jednu rundu!!

Đurđa okrići!!! meni haubicu! :partyman:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=eoY8tAIpo3E[/YT]

kako si pogodio...
po toj sam pijesmi i dobio nadimak jer kad su ju objavili ja sam u to vrijeme imao neku 125-icu i zvekno sam iz nje na veliku gospu a tu sam pijesmu pijevao u orginalu i tako me kolege prozvali
 
B

BAGERISTA

Guest
Đurđa daj rogonju orošenog,,,,,,,,,,
15clipw.gif
,,,,,,pitura me zagušila......malo mi se manta...
161ydlj.gif
33ufp74.gif


Ostalima daj nek smoće grlo..:mrgreen::mrgreen:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Bog daj!

Neću ništa, samo da vidim koga ima..:p

Došao sam iz grada, s frendovog rođendana, jela se plata i pilo se..:drinkers:
Sad to treba i probaviti.:butthead:

Pozdrav!
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobro veče ekipa,Đurđa daj jednog radlera a ekipi po želji idem malo u horizontalu ,dosta za danas:drinkers::drinkers::drinkers:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Đurđa daj meni pan a Markecu kiselicu za probavu.....

Aaaa, riješeno!:toimonster:

Sad idemo radit' sranja po gradu, a sudeći po prošlim godinama, sigurno ga bude..:supz::supz:

Daj dečkima piti, teško su delali danas..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobro jutro,Đurđa daj mi jedan nescafe sa manje cukra,tko dođe nek si naruči,vidim da svi nešto zaružili u nočnim satima ccccccccccc,ustaj vojsko sveta nedelja,odmorrrrrrrrrrrrrr:partyman::partyman::partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh