• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
evo draga putuje na more, ja se vračam u rutinu, nočas bilo
pa me malo prepone bole:mrgreen:
ali od sutra dobra stara rutina
 
B

BAGERISTA

Guest
Niš vidin svi delaju,,,,,,,daj đurđa nešto da popijemo,,,,,,,,,,,,i ostalima po želji.......

Nema ča karabaja,,,,,,,,,,,,,,vidim ja krenulo,te aaaa,,,
nd37ub.gif
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Karabaja vjerovat čemo ti na riječ sutra u šumi češ ti to razgibati sad si sigurno lagan ko perce:lol:imam osječaj da se na forumu pojavil duh čas je tu čas ga nema nek Đurđa potoći valjda se bude pojavil :gitarist::gitarist::partyman::partyman:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
evo draga putuje na more, ja se vračam u rutinu, nočas bilo
pa me malo prepone bole:mrgreen:
ali od sutra dobra stara rutina

a ti nemaš onaj cjepač na zavijanje :scratch:rolfer::lol::finga:
 
B

BAGERISTA

Guest
Idemo jedna putna još:drinkers::drinkers:,,,,pa na spavanje...............
Đurđa,,,daj jednog rogonju,,,,,a ostalima po želji.....
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pozdrav društvo,ajmo Đurđa daj jednu turu prije spavanja,Karabaja sutra ide u šumu nek doveze hvat suhih drva da malo podložimo jer kako krenulo još bude snjega:weedman::weedman:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
samo nek bude snjega- to su meni novci:partyman:
ajkula sad ču i ja redovito biti u birtiji pa sad držim đurđu na oku:blackeye
a za birtiju doniram hrastove sušce koje napadam iduči tijedan a do tad rakija za grijanje a nekima i đurđa:oops:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
je da ženu otpravio na posao a on odmah uskače kod druge:finga::finga:,alaj bude:axe::axe::axe:,tu kod nas se drvo prodaje abnormalno,valjda ljude strah od iduče zime ili cijene plina:finga::finga:
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro svima,,,,,,,,,,,,,,vani jopet 11°C,,,i dalje ujutro oblačno,,,,,,,,,,,đurđa,,,daj jednu čist crnu
alpvg9.gif
,,,,,i jednu malu bastrzajnu..
 
B

BAGERISTA

Guest
još jednom isto,,,,,,,,,hvala đurđa...:drinkers::drinkers:

Vidim i kolega rano-ranioc...
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
to je več kasno,prije sam napravil neke drastične i krajne mjere na forumu.
Đurđa daj još jednu tak da me šefica pošalje doma,
 
B

BAGERISTA

Guest
:mrgreen::mrgreen::mrgreen:,,,nači več si sve riješija,......
A niš,,,daj nam đurđa ode,,,jednu kratku,,,kavu više neču jer je več četiri komada pliva u meni..i kolegi,,da si popijemo jenu
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
brrrrr,jutro hladno kao da je studeni a ne prolječe,Đurđa daj nešto u krutom stanju da zaposlimo crijeva,ekipi podaj šta piju :drinkers::drinkers:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobar jutar!!
7 stupnjeva, oblačno
kak su karabaja i ajkula krenuli u ofenzivu, bumo morali kakvog konobara nać iz sigurnosnih razloga, da opet ne ostanemo bez šank usluge... :lol:

more ajn kafe i i čajek s rumom...

hehe, jedno od poglavlja za ulazak u EU je bilo da Badel mora preimenovat alkoholno piće zvano "Rum", jer nema veze sa originalnim Rum pićem :lol:
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
I kak se sad zove...?....možda "baki za kolače"....."dedi za čaj":mrgreen:
Ak sam već zalutal ovde, makar ne ulazim u birtije od jutra, daj i meni jedan štokić
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
I kak se sad zove...?....možda "baki za kolače"....."dedi za čaj":mrgreen:
Ak sam već zalutal ovde, makar ne ulazim u birtije od jutra, daj i meni jedan štokić

hehe, dobrrraaa!!
pošalji im prijedlog, možda osvojiš kakav kupon :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh