• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ahoooooojjjjj!! :D

dobar jutar, sunčani jutar!!! :D
ajmo Đurđa mrdni gluteusima!! jednu na brzaka molim, kavicu jel, i konjakić i INKU za kasnije!!!

daj i ovim mrgudima malo, da se dobiju na ovak lipi dan poslije kiše :partyman:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Dobro jutro radni narode:weedman:

vratija se ja sa strikanovog rođendana, oooooo, ima i doma spremnog gemišta, bio kolega Čik's danas, nismo stigli sve popit, pa ćem ja dokrajčit, da se lakše spava....

:partyman:

može jedna haubica za laku noć, pa se čitamo i pišemo jutri!!
ajmo radnici, ODMOR, kreni vrijeme, SAD!! :lol:

laku noć ekipa!

a vidi ovu dvojcu, u najmanju ruku alkoholičari:finga: @joso ima parsto trseva a vina da more cjelu županiju napojit:mrgreen:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
kaj češ, sve kaj radimo, profesionalno odradimo :mrgreen:

a nema baš za cijelu županiju, ali za uvažene članove županije se uvik nađe... :lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
Nema se ča reč,,,,nego PROFESIONALCI.

Ča ovo,
i4ogv8.gif
,,važi i za druge županije....

Đurđa,,,daj kad neče niko zavrnut turu,,,,,,da popijemo ča,,,,,,,,,,,,,meni jedna kratka...ostalima daj nešto alkoholno..:lol:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Dan ljudi,
Đurđa daj mi kavu i ekipi kaj pije.
bager tužan neče niko rundu okrenut pa da ga udobrovoljimo
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ooooooo kolega, kako je u okolici Velke Gorice?
jel živnulo šta, vidim u vijestima da se bavite arheološkim iskapanjima :)
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
ooooooo kolega, kako je u okolici Velke Gorice?
jel živnulo šta, vidim u vijestima da se bavite arheološkim iskapanjima :)
a čul sam da su nekaj iskopali.
bilo sunca pa sam išel palit kosilicu i malo oko kuće brljat,al eto kratko trajalo opet oblaci.
@savoris jel ti imaš kakvo oružje u blizini ovaj mačor mi nekak nije siguran.
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
bok osoblje i inventari:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
evo da počastim još kojom rundom- prodalo se još drva:prayer: a mene pere neka drhtavica kao da sam sa cigančicom proveo noč
mislim da ču se morati primiti stare medicine
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Napokon da se javim, stalno u pokretu... :)
a vidi ovu dvojcu, u najmanju ruku alkoholičari:finga: @joso ima parsto trseva a vina da more cjelu županiju napojit:mrgreen:
Tko ti kriv što nisi bio prisutan pa da vidiš kako ti ide, bačva od 100L a nikako je ispraznit :mrgreen:
kaj češ, sve kaj radimo, profesionalno odradimo :mrgreen:

a nema baš za cijelu županiju, ali za uvažene članove županije se uvik nađe... :lol:
Tako je živio govornik :lol:
Nema se ča reč,,,,nego PROFESIONALCI.
Bili bi još bolji da je netko dao sekundu da :drinkers:, al čovjek razvezao čeljust i ne možeš doći do riječi ;)
 

matija0001

Novi član
Tu od
21 Lis 2010
Poruka
1
daj đurđa svima koliko nas ima i to po dvije pošto me nije bilo dugo...
nek runda važi i za ujutro pa tko hoće samo neka loče... živjeli :drinkers:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
evo mene na brzinu ,Đurđa daj društvu po želji ,ja sam na odvikavanju,evo za večeru samo dve jabuke ,hoču skinuti 25 dkg do Božića:finga::finga::finga::partyman::partyman:

Uploaded with ImageShack.us, a Karabaja za tebe bi bio najbolji ljek da se ti oznojiš sa jednom KUMICOM,kažu bar kod mene jer ima puno kumova da kad okreneš dotičnu da te sedam godina sreča prati:mrgreen::mrgreen::finga::finga:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
ajkula ma ja sam vijeran ko pas:blackeye dok ne ugrize:weedman:
ma probo bi taj tvoj recept ali sve kume su mi preko 100 km pa :(
morat ču nešto u selo probrati:rolleyess:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
dobro jutro,kavica i kratka dečkima po želji.

ajkula dosta si si vremena ostavil.
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro svima,,,,,,,,,,vani,,12°C,,,vedro za sad....

Đurđa,,daj jeno kafe,,,,i malu garavu,,,,,pa idemo ča načinit pametno,,,....
Ostalima po želji..

Ajkula,,,,,,,,,,,,,ne sekiraj se več,,,jke sedmica,,ja ne večeram,,,,,,,,,,imam osiječaj,,ko da me hrana zove,,,,,,(dođi pojedi me,,,,,,,,,,dođi uništi me...):mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobro jutro, kaže 4°C i vedro :D
Ide se iskoristit slobodni dan za malo aktivnosti na vikendici (jeeee počela sezona), al prvo da se stane usput da nekoga iskoristim da plati kavu :mrgreen:

Čitamo se...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobro jutro,sunce sije valja ić raditi ,evo donio sam dijelove za lanac i gas,Đurđa daj ekipi jenu rundu i nek idu raditi nešto a ne da samo štentaju oko tebe,a čujte ovo sa dijetom je najbolje na duge staze ,uvijek se nešto izjalovi a još uvijek ima u zalihama domačeg špeka i kobasa:finga::finga::mrgreen::partyman::partyman::rolfer:
 

Najnoviji postovi

Na vrh