• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
To je Karabaji od gledanja kumice skočila temperatura izgleda da kipi iznutra treba njemu nešta da se isprazni pa če biti ko novi..:mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ništa jedna putna,,,,,,,,i ekipi,,,,a za karabaju posebno čista rakija,,,da se sutra digne kaji nov.....

Ekipa laku noč..
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro svima,,,,,Đurđa daj ode nešto da me zbudi,,
zy92k3.gif
,,,i jednu kratku:drinkers::drinkers:,,,,i ostalima daj da se rzbude......
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobar jutar ,Đurđa daj meni i Bageru nešto za gablat a ekipi u dolasku daj čaj sa rumom i nešto na tanjur:partyman::partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
More Ajkula,nešto mi kruli od jučer.,,,još nek nam da i malo,,,,za usta smočit,,,pa gremo ča delat...
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
More Ajkula,nešto mi kruli od jučer.,,,još nek nam da i malo,,,,za usta smočit,,,pa gremo ča delat...

Dobro jutro! Vidim da me čaj čeka.. Fala dečki!
Osoblje, dajte nam još jednu turu, pa idemo u pravu bertiju na kavu..:mrgreen:

Čestitam na ždrebetu, Bager!..:supz:
 
B

BAGERISTA

Guest
Zahvaljujem,,,,,,,,,kolega,,,,,,evo malo zamezili,,,,,,,,,,,,mogli bi ča i popit,,,,,,,,,Đurđa,,,,daj rogonju,,,i ostalima da smoče grlo...
 
B

BAGERISTA

Guest
Jesi ozdravija..........:rolleyess::rolleyess:,,,,ako ne jedna bestrzajna da te digne..
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Đurđa daj ti potoči nama nešta konkretno prije ručka a poslje čemo vidjeti nek ljudi dođu sebi a ne da piju čaj pa nismo Englezi
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
Jesi ozdravija..........:rolleyess::rolleyess:,,,,ako ne jedna bestrzajna da te digne..

ma još je preko 37 i po ali ide na bolje:supz::supz::supz: a sutra idem napraviti zahtijev za poticaj:madmana: pa tamo radi jedna dobra teta:p i moram bit zdrav i u formi...to sam se razbolio jer nisam išao u šumu pa se svi vragovi uhvatili za mene....samo da skrenem pažnju svima koji se kreču prirodom da obrate pozornost na krpelje jer su krenuli...ja sam prije cca 10.ak dana skinuo jednog

daj rundu svima na moj acc pa onda priprema za
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobar dan ekipa!
kakve to viroze?!?!

ne znam jel vam itko rekal istinu, ali u sokićima nema C vitamina! :lol:

ja sam na B vitaminu ovaj tjedan, moli jedan Zlatni Pan Đurđa, i daj ekipi kaj zdravega za popit...

ovo vrijeme me ubija, sad sunce, sad kiša, pa poluoblačno i puše kaj da nikad više neće puhat...
 
H

Hrvach

Guest
Pozdrav ljudi, evo i mene u birtiji nakon dugo vremena. Dobio sam embargo na ulazak pa se sad moram skrivat kad idem :D Kaj ima kod vas, jel su počele pripreme za Jurjevski krijes?
 
B

BAGERISTA

Guest
Đurđa,,,,daj jenog velikog rogonju,,,,,,a ostalima po želji..:partyman::partyman::partyman:

KARABAJA,,,,,,,,,ima da se ozdraviš,,,čim vidiš tetu..:p:p
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ja bum pana sa limunom Đurđa a Bageru daj još jenog da se nađe,društvu što dođe isto po želji i dali se javlja koji dobrovoljac ,bio bi red da sutra Đurđa ima slobodno,pa ipak joj je imendan:partyman::partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ja mislim kolega pošto ste vi među starijima,,,da bi bio red da kasu i točenje pustimo vama...........:p

A sad Đurđa,,,daj još jednu istu,,,nešto mi ide,,lako ubio prvu,,ko reč keks,,,,a vidim i Ajkula na kraju......:partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Iš me,,,,,:weedman:,,,,,,,,,,,,,,ki zove,,,,da se ča popije u društvu,,,lakše klizi,.....:drinkers::drinkers:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma još jedno pa kud puklo,idem u krpe,prvo provjeriti dali bebe zaspala da šapnem koju ženi na uho,Đurđa teraj polako van goste i odi na spavanje:partyman::partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Niš još jedna i s moje strane,,, za sve u birtiji,,,,,,i laka noč svima.....8)8)
 

Najnoviji postovi

Na vrh