• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
pozdrav kolege poljoprivrednici davno je pocelo jutro,, daj đurđa malu karlovačku i ekipi sto hoce :D kod mene je +11 i kiša pada :mrgreen:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
bok đurđa dasj mi rum sa čajem a dečkima što vole
ajkula dobro si mi spomenuo kume- danas jedna pristala sa kumom ...bili u žurbi ali sam si dao malo oduška oku:p
 
B

BAGERISTA

Guest
Večer svima,,,,,,,,,,,,,,daj ĐURĐA,,,,zavrni za svih nešto,,,,a meni rogonju,mmsprekida se danas ko svinja..sređujem staru garažu,,,i još jedan prostor...
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Vidim da se jedan strga danas drugi kvari oči na kumi daj Đurđa ti nama nešta za dušu okrijepiti da se dojde u normalu...
 
B

BAGERISTA

Guest
To kolega,,,,,,,,,to.:drinkers::drinkers:idemo još jedna,da se malo počastimo..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ajmo Đurđa daj društvu prije spavanja jedno piče i teraj ih doma ,dosta za danas ,nego kolege bilo bi dobro da u ponedeljak neko dopelja neku svoju šocu da odradi cjelodnevnu šihtu umjesto naše Đurđe ipak joj je imendan,a Karabaja a srce negdje išlo tip tip a tek misli:weedman::weedman::weedman:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
ma svašta sam pomislio kad sam jui gledo:rolleyess: ali ne bih ja njoj napravio ništa loše:weedman:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Slušaj karabaja , ako nemaš iskustva sa takvima nemoj ni sapun da nosiš jer sve to predugo traje
ponesi litar nafte i samo pljusneš , ma posle toga ide sve k'o podmazano , samo protrljaš :mrgreen:



čekaj malo jeli mi ovdje pričamo o odmašćivanju pojedinih dijelova :scratch:rolleyes:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
ma imam ja takvih iskustava ali sam se bio primirio malo ali pošto sam se odrekao tableta za živce libido mi je iznadprosiječan i sad mi je čuna kao radio antena i hvata sve stanice bez šumova:supz::supz::supz:
...a i kao što sam prije uskrsa napisao da mi počele sijede izbijati pa vidim da starim pa reko da iskoristim još dok mogu:p ...eeee da savo nisam ti rekao a nadam se da se nečeš uvrijediti ali moram ti reči da si me sa svojim izborom boja na glavi podsijetio na zebru:mrgreen:
...ne znam kako je kod tebe ali ovdije sapun još uvijek jeftiniji od nafte:( tako da nafta samo za traktor
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Ne shvatam poentu tvoga poređenja sa zebrom :(
bosanac 'ebi ga :roll:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: to

pa stari je švrljao u ''svoje vrijeme'' , nije ništa isključeno :rolfer:
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro,,,,,,,,,,,vani 11°C,,,,vedro...

Đurđa daj jeno kafe ,,,,,,aš san svi sprekidan još........
2eppzzs.gif
,jedna kratka i onda če bit....odmah,,
ve905u.gif
,,,,i daj ostalima,,nešto za u grlo..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
HAUG kolege,Đurđa daj Bageru duplu dozu i nek ide raditi a ekipi što se krmelja daj samo čaj da pročiste crijeva jer garant za vikend bude opet kakovih roštilja:partyman::partyman:,a za Karabaju jedna prigodna,[YT]http://www.youtube.com/watch?v=jOr2nlxZteM[/YT],:finga::finga:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
dobar dan ekipa, evo kod mene toplo 38.6 daj meni čaj sa puuuuno limuna
ajkula vraže jedan
 
B

BAGERISTA

Guest
Niš,,,,,,,,,,,vidin ja Đurđa,,,da ode pusto,,,,,sad češ vidit kad nalete svi....:mrgreen::mrgreen:
Tura za svih,,,na moj račun,,,,,,,a meni dvije haubice,,,,poluteške zelene......
2zi2bsj.gif
2q9e5ue.gif
,,,večere nema,,,,pa onda idemo odmah u akciju
10zmo0w.gif
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobro veče ekipo,Đurđa daj meni radler na Bagerov račun a za Karabaju pola litre ždrebčeve krvi sa malo cimeta i jenu KUMICU črnu ,bude mu ishlapio virus:finga::finga::partyman::partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh