• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
kaj bi ostali bez šank usluge neko bu toliko trezan da uspe natočit.

Švedski astal se kod nas kaže :lol:

' jutro
uh kiša pada sve su šanse da se rikvercujem u krevet samo dok doručkujem


meni umjesto pića može kilo mandarine :drinkers:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
bzzzzzz
bok ekipa i kod mene kiša serka i ništa od šume i to je moj konačni odgovor...malo otič do grada na kafućino:drinkers: ...vidim savo spominje mandarine pa možda kupit nekog voča i dan provesti odmarajuči
 
I

ihorzic

Guest
pozzzzzzzzzzz.
ekipi iz birtije.
kiša pada trava raste odo ja u krevet uz jedan Đurđin pan
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobro u veče,šta je ovo svi spavaju radi kiše,Đurđa daj meni Radler a ekipi topli kakao za pavanje,idem ja ubaciti koje drvo u šporet da onaj tko dođe u jutro nađe toplu birtiju,Đurđa molim ugasi svijetlo borimo se protiv globalnog zagrijavanja:finga::finga::partyman::partyman:
 
I

ihorzic

Guest
mliko i politika na internetu pa eto uživajte kod Đurđe , pozzzzzzzzzzz
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro svima,,,,,,,vani,,,10°C,,,,,,nešto se razvedrilo...
Đurđa daj jeno kafe s mlikon,,,i malu bestrzajnu,,,,,,,,,,,,,a ostalima daj šta ko pije...
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobro jutro radni narode :D
Može
kaffeetrinker_2.gif
prije posla, kad se Bager ponudio da plati

Čitamo se kasnije...
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
dobro jutro.
aj može jedna kavica i kratko ljuto.
da Bager ne veli da nečemo sa njim niš popit.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobar jutar!!
mislim da je pisalo 7 stupnjeva na termometru kad sam išao na posao...

čajek s malo visokooktanskog napitka prosim...

kaj vi velite, bude ovo dovoljno kiše?
sad bi mogla malo prestat padat da posadim još 80 trsića...
 
I

ihorzic

Guest
dabar jutar vani oblačno i ne da mi se ništa raditi pa daj Đurđa još jednu dužu
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Pozdrav!

Špranjica, daj meni dužu i gusti od kruške, dečkima ponovi..
Danas mi se niš' ne da..
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Pozdrav!

Špranjica, daj meni dužu i gusti od kruške, dečkima ponovi..
Danas mi se niš' ne da..
e moj markec nisi jedini ja moram nesto posijati kuruze a neda mi se nista noćas nisam baš spava radi straha od mraza :madmana: daj đurđa jednu kaficu na markecov račun :mrgreen:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
huh, još malo pa na regu sa skuterom...
može jedan radler za osvježenje, isto na markecov račun... :lol:

:drinkers:

evo jedan za razbibrigu...

Sherlock Holmes i Dr. Watson su na kampiranju. Nakon obilne večere i boce dobrog vina, zavlače se u vreće za spavanje u svom šatoru i tonu u san.

Nakon nekoliko sati, Holmes se budi i isti čas protrese svojeg kolegu.

Sherlock Holmes: "Watson, pogledajte nebo i recite mi sto vidite".

Watson: "Vidim milione i milione zvijezda.

Sherlock Holmes: "Što iz toga zaključujete?

Watson: "Astronomski, to mi kaže da postoje milijuni galaksija, moguće i milijarde planeta.
Astrološki, primjećujem da je Saturn u Lavu.
Vremenski, zaključujem da je otprilike 3 ujutro.
Teološki, vidim da je Bog svemoćan, a mi smo mali i beznačajni.
Meteoroloski, mislim da ćemo sutra imati krasan dan...
A vi, Holmes, što vi zaključujete?"

Sherlock Holmes ne odgovara tokom jedne minute i zatim izjavljuje: "Watsone, vi ste kreten - maznuli su nam šator".
 
Posljednje uređivanje:

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđa podaj prisutnima nešto za grlo okvasiti,ja naletio na brzinu može meni jedan sok od breskve,tko dođe nek naruči za sljedeču turu :partyman::partyman:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
evo sljedeča je na moj reaču...prodalo se nešto drva:mrgreen: i to po 200 kn/m što je više nego odlična cijena jer 90% oko mene prodaje po 180...:toimonster:
a također je i pao dogovor da če uzeti sve što izvezem po istoj cijeni:supz:... mislim da mi se napokon isplatila poštena mijera:mrgreen:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
evo sljedeča je na moj reaču...prodalo se nešto drva:mrgreen: i to po 200 kn/m što je više nego odlična cijena jer 90% oko mene prodaje po 180...:toimonster:
a također je i pao dogovor da če uzeti sve što izvezem po istoj cijeni:supz:... mislim da mi se napokon isplatila poštena mijera:mrgreen:

Tko čeka i dočeka!:supz:
Ljudi daju dupeta za nižu cijenu, pa vide da se ne isplati..
Đurđa, di je zvonce da pozvonim?:partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
e kad je Karabaja dobro tržio,može onda na njegov račun jen radler od litru,kako da kod vas povoljnija cijena ,pakod nas ovi voze iz šime najviše bukvu i nešto malo graba po 250 a hrast i agacija 150-170:partyman::partyman:,sad moraš nači neku za masažu dok nema bolje polovice ali nađeš neku polovnjaču gdje nemožeš napraviti kvara:lol::finga::finga::weedman::weedman:
 
B

BAGERISTA

Guest
evo sljedeča je na moj reaču...prodalo se nešto drva: i to po 200 kn/m što je više nego odlična cijena jer 90% oko mene prodaje po 180...:toimonster:
a također je i pao dogovor da če uzeti sve što izvezem po istoj cijeni:supz:... mislim da mi se napokon isplatila poštena mijera:mrgreen:

Neka,,,je i tebe krenulo..........:partyman:

e kad je Karabaja dobro tržio,može onda na njegov račun jen radler od litru,kako da kod vas povoljnija cijena ,pakod nas ovi voze iz šime najviše bukvu i nešto malo graba po 250 a hrast i agacija 150-170:partyman::partyman:,sad moraš nači neku za masažu dok nema bolje polovice ali nađeš neku polovnjaču gdje nemožeš napraviti kvara:lol::::finga::::weedman:

A jesi munjen,,,,,,,,,,,,,,,hahhahahahahahahaa:lol:


Đurđa,,,,,,,,,,daje jednog rogonju,orošenog i ekipi,,,,,,,,,,,,daj da popiju,,,,,,,,,,,,,,,ja ren spat...............
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
vratija se ja sa strikanovog rođendana, oooooo, ima i doma spremnog gemišta, bio kolega Čik's danas, nismo stigli sve popit, pa ćem ja dokrajčit, da se lakše spava....

:partyman:

može jedna haubica za laku noć, pa se čitamo i pišemo jutri!!
ajmo radnici, ODMOR, kreni vrijeme, SAD!! :lol:

laku noć ekipa!
 
B

BAGERISTA

Guest
Banda lokatorska,,,,,,,,,,,,,,,,,,:lol::lol::lol:malo vam je na fešti,,,još se i doma loče..

Đurđa,,,daj jednu crnu,,,i jedan mali,,bestrzajni,,,,a ovoj dvojci,,,če trebat,,vijerovatno,,puno kisele da dojdu na se.........
5o8tjb.gif
 

Najnoviji postovi

Na vrh