• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro,,,,,,,,,,,,svima,,,vanka pada kiša pomalo,,,....11°C..
Đurđa,,jeno kafe,,,,i to je to...:drinkers:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Dobro jutro vrijeme nedefinirano nešta rosi više nego pada Đurđa daj ekipi nešta snogu meni kava pa idemo malo na odmor nedjelja je sveta...
 
B

BAGERISTA

Guest
Srićan mali vazan(USKRS)svima.....:partyman: :partyman:
Đurđa,,,daj da ča cimnemo,,,,ja ču još jedno kafe s mlikom,,,,,još me neide ova bestrzajna..
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Pozdrav i Sretna nedjelja!¨

Samo da javim da sam živ i zdrav, zahvaljujući taktičkom povlačenju negdje oko 1h u noći.:prayer:
Već se bilo na buvljaku, popila kava i čaj, ručalo..
Sad bi jen' gembač za zalijati i daj ponudi dečkima..:)
 
B

BAGERISTA

Guest
Đurđa,,,,,,,,,,,,,,,gemišt....:drinkers::drinkers::drinkers:eek:stalima daj da ne presuše..:lol:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Pozdrav i Sretna nedjelja!¨

Samo da javim da sam živ i zdrav, zahvaljujući taktičkom povlačenju negdje oko 1h u noći.:prayer:
Već se bilo na buvljaku, popila kava i čaj, ručalo..
Sad bi jen' gembač za zalijati i daj ponudi dečkima..:)

Markec da ti nisi sinoć imal umješane prste u oružanoj pljački kioska u Gorici:rolfer:
 
B

BAGERISTA

Guest
:lol::lol:pazi se,,,,,,naša stranka te prati...:lol:

farmervg
ča ti biš krepa,,,da čća platiš...ili popiješ,,,,pa kakvo je to ponašanje uč u birtiju,,,i niš ne naručit,,,,dobro ako nečeš nama:shock::lol:,barem za sebe...a časkaš s ĐURĐOM...
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
:lol::lol:pazi se,,,,,,naša stranka te prati...:lol:

farmervg
ča ti biš krepa,,,da čća platiš...ili popiješ,,,,pa kakvo je to ponašanje uč u birtiju,,,i niš ne naručit,,,,dobro ako nečeš nama:shock::lol:,barem za sebe...a časkaš s ĐURĐOM...

To su ti Turopoljci, Bager!:rolfer:
Dojdi na Jurjevo krajem mjeseca, pa ćemo popiti..:partyman:

Meni su kiosci ispod časti, FarmerVG, ja pljačkam samo banke. I to one u stranom vlasništvu, znači sve..:evil:
Ali sam vidio četiri policijska auta na kolodvoru, znači to je to..
 
B

BAGERISTA

Guest
šala kolega,,,,ali evo,,,,da si popijemo ništo,,,mada sve manje birtijaša,,,,,,,,,,,,,,valjda delaju po kiši,,,:lol::lol:ko i ja...........
Đurđa,,,daj jedan dobar gemišt,,,i ostalima nek se pije..
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
:lol::lol:pazi se,,,,,,naša stranka te prati...:lol:

farmervg
ča ti biš krepa,,,da čća platiš...ili popiješ,,,,pa kakvo je to ponašanje uč u birtiju,,,i niš ne naručit,,,,dobro ako nečeš nama:shock::lol:,barem za sebe...a časkaš s ĐURĐOM...

Ma samo sam se malo nabacival đurđi mislil sam da me niko nije vidil:mrgreen:pa se nisam odval sad ču ja nadoknaditi duplom rundom za sve :partyman::partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro,,,,,,,:p
Niš ajmo jedna ,,,za ekipu,,
ng33i9.gif
,a meni opet jedan ledeni gemišt,,,da me ohladi....:partyman::partyman:
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
daj piti i drustu na sanku sto god oce,, :mrgreen: :mrgreen: :supz: [YT]http://www.youtube.com/watch?v=miUHIIvH-1o&feature=related[/YT]
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
e tako prošao još jedan dan,Đurđa daj zadnjima nešto za piti ja odem u krpe,počela neka kišica da bar pada do jutra,pozdrav ekipa:drinkers::drinkers:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,711
uh,raspalio se roštilj,daj meni jedan veliki pan..:drinkers:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ajmo jedna i s moje strane,,,,,,,,,,runda,,,nek se zavrti,,,,,,meni po staren,,več,,i gremo ,,malo grijat hanumen...;);)
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro,,,,,,,,,,svima,,,vani 11°C,,,oblačno,ner pada za sad..
Đurđa daj kavu s kap mlika,,,i jenu malu,,,bestrzajnu..
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Dobro jutro pada kiša 9c Đurđa kava meni Bageru još jednu bestrzajnu na drugu nogu
 
B

BAGERISTA

Guest
Oooooo kolega,,,,eto da malo koju ispričamo,,,uz kavu i rakijicu,,,pa ča napravit..
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Jutro ;)
Treba ići u nove radne pobjede, al prvo da usput stanemo na kavu :mrgreen:
Tko časti? Kaj da vraćate onaj sitniš u novčanik, bolje potrošite kolegi za kavu :weedman:

Čitamo se...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
kako si pogodio...
po toj sam pijesmi i dobio nadimak jer kad su ju objavili ja sam u to vrijeme imao neku 125-icu i zvekno sam iz nje na veliku gospu a tu sam pijesmu pijevao u orginalu i tako me kolege prozvali

pjesmu sam valjda poslušao 500 puta, i svaki put kad vidim tvoj nick u porukama, odmah mi se počne vrtit ta pjesma u glavi, pa ju pjevušim ostatak dana :lol:

pošto si živ, dobro je, i pretpostavljam da si samo stuko motor, nije ti ga ukrao stoper :rolfer:


vaaaaaaaaaa, dobro jutro ljudi, daj kaj ima, kavica, kratka, radler, sve po redu....
naporan vikend, sljedi naporan tjedan, pa naporan vikend i tako do zime...
danas dolazi komisija za ocjenjivanje vina, uf, ne znam da buju preživjeli... 119 uzoraka...
 

Najnoviji postovi

Na vrh