• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro,,,,,,,,,,,,,,,,svima,,vani 12°C,vedro....
Nema Đurđe,,,,,,,,,,,,ren si skuhat kafe,,,,i jenu malu bestrzajnu pa u štalu..
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobro jutro radni ljudi :D, i za sve one koji će to tek postati :lol:

Vani 5°C i vedro taman za ići rješavati obaveze ali prvo
kaffeetrinker_2.gif



I da Josa idem po novu pošiljku pa ti pripremim litru za tvoj domaći lijek i našao sam ono o čemu smo pričali pa jedan dan bude dostava ;)
 
B

BAGERISTA

Guest
Kučna dostava..........:mrgreen::mrgreen:
Njemu lkitra ,,,,više ne prestavlja niš...
178wwm.gif
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
hehe dečki, rano ste počeli :D

dobar jutar! 6 stupnjeva, poluoblačno!

čiko ovaj tjedan si u jutro?
bager, bumo se morali na solarnu prebacit, svaki oblik kvalitetnog goriva je sve skuplji i skuplji...

još malo pa čemo morat u međunarodne vode it pit....
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Dobro jutro, ja od 7 udaram radno

A vidi ovu dvojcu, opet nešto kemijaju,,, mislim da bi na njih trebalo malo pripazit:finga:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Jedno pitanjce , dali neko zna parametre za podešavanje auto plina po izduvnim gasovima , znači interesuju me količine gasova CO CO2 O2 HC pri podešavanju plina.
Naime ugradio sam plin i ovo svako podešavanje se svaki put plaća kod servisera a ja imam drugara koji ima na tehničkom ovaj analizator gasova i mogu da ga koristim besplatno :mrgreen:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobro jutro,hladno i magla ko u guzici,idem si jednog nescafea maznuti i ekipi potočiti po želji,Đurđa nek danas odmori pa ipak joj je imendan,fiju Savo tu buš trebo pomoč nekog dobrog stručnjaka ,samo pazite da nešto ne zajebete ipak je to plin,kako bi rekli malo sam nepovjerljiv u to :rolleyess::rolleyess:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Da bi plin bio opasan moraš da ispuniš tri uslova
-curenje plina
-odgovarajuća smješa
-izvor paljenja
a još tome da dodamo i sigurnosne sisteme i uređaje tako da se nebih složio sa tobom , nije ništa opasniji od benzina
Uzmi litar benzina prospi na zemlju na velikoj površini i upali šibicom ako smiješ :roll:

ove parametre za štelovanje može i na PP
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Da bi plin bio opasan moraš da ispuniš tri uslova
-curenje plina
-odgovarajuća smješa
-izvor paljenja
a još tome da dodamo i sigurnosne sisteme i uređaje tako da se nebih složio sa tobom , nije ništa opasniji od benzina
Uzmi litar benzina prospi na zemlju na velikoj površini i upali šibicom ako smiješ :roll:

ove parametre za štelovanje može i na PP

Jel ima to kakve veze s proizvodjacem injektora i izvedbom sistema, ili se radi samo o eko
logiji? Kavicu vec pijem, pa bum nekaj kratkog..
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Normalno da ima veze sa verzijom i ostalim uslovima , ekologija je već zadovoljena :lol:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,709
Uzmi litar benzina prospi na zemlju na velikoj površini i upali šibicom ako smiješ :roll:
možeš,baci šibicu i bjež koliko te noge nose...:lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
Vidim niko se neče novčanika ulovit,,,pa onda nek ide na moj račun rogonja ,,,,i ostalima ča piju,.:partyman:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
čiko ovaj tjedan si u jutro?
Jok popodne 8)
Dobro jutro, ja od 7 udaram radno

A vidi ovu dvojcu, opet nešto kemijaju,,, mislim da bi na njih trebalo malo pripazit:finga:
Vidi se kako radno udaraš po tipkovnici :lol:
Ako bi trebalo pripaziti najbolje da ti osobno gledaš kako kemijamo :finga:
Vidim niko se neče novčanika ulovit,,,pa onda nek ide na moj račun rogonja ,,,,i ostalima ča piju,.:partyman:
Pa kad se već nudiš može meni nešto bezalkoholno prije posla ;)
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Vidi se kako radno udaraš po tipkovnici :lol:
Ako bi trebalo pripaziti najbolje da ti osobno gledaš kako kemijamo :finga:

a šta ću, netko i to mora:mrgreen:

naravno da netko treba pazit na vas, a pošto mi je to struka mogu to i profesionalno odradit:rolleyess:
za naknadu ne tražim novce, zadovoljit ću se i :drinkers::mrgreen:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
naravno da netko treba pazit na vas, a pošto mi je to struka mogu to i profesionalno odradit:rolleyess:
za naknadu ne tražim novce, zadovoljit ću se i :drinkers::mrgreen:
Evo Josa imamo i profi zaštitu da nešto ne prođe po krivu :mrgreen:

Posao zove, čitamo se kasnije...;)
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Dan ljudi kaj ima.
Đurđa daj kavu i kratki dečkima po izboru.

Mane ti to privatno,il radiš negdje,može i na PP.
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
đurđa sretan ti imendan !!!
vidim svi bi te jadnu potrošili a nitko se ne sijeti imendana... daj jednu na savin račun kad je več tu:partyman:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
karabaja ti si se izgleda mnogo olijenio u zadnje vrijeme , u sred dana ti u kafani , pa nemožemo tako u EU majku mu :butthead:
 

Najnoviji postovi

Na vrh