• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

B

BAGERISTA

Guest
Ajde i jedna s moje strane,,,,,meni jednog rogonju,,,,,a ostalima po želji,,,,,,,,,,,,dami naravno daj nešto da smoči grlo:partyman::partyman::partyman:

jao MTD-ac,,,pa opet neku zavrzlamu kopaš...:lol::lol:
 
I

ihorzic

Guest
Eto , kad ljepo častite može jedan pan da mi osvježi spavanje - na vaš račun HVALA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
B

BAGERISTA

Guest
Jesi ozdravija,..................:blackeye
daj jednui meni,,,,orošenog,,,a ostalim daj turu i gremo se malo odmarat...
a1picy.gif
 
I

ihorzic

Guest
malo mi je jedna prije spanja može još jedna svima za laku noć na moj račun
Đuuurđaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
haug,kolege ide jedna na knjigu,pa vi naručite tko šta hoče ,ja budem jenega sa limunom a može i za Karabaju da navuče kojeg vitaminčeka:rolfer::rolfer:,Bageru pazi pijevalicu od premzlog pivkana:finga::finga:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
ma danas sam izvezo nešto drva iz linije pa sam odmah bolje a kasnije sam sa kumom bacio turu za sisak i pokisli kao miševi ali stali u popovači na limunski pan i sad je bolje jedino što me kum pogodio sa cijepanicom u nogu -nije u kost nego u stopalo i sad je otečeno ali pošto je kum onda mu moram oprostiti8)
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Pivo na moj račun , danas sam kupio nove kline za roto drljače :supz:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ma danas sam izvezo nešto drva iz linije pa sam odmah bolje a kasnije sam sa kumom bacio turu za sisak i pokisli kao miševi ali stali u popovači na limunski pan i sad je bolje jedino što me kum pogodio sa cijepanicom u nogu -nije u kost nego u stopalo i sad je otečeno ali pošto je kum onda mu moram oprostiti8)

u jutro pretpostavljam?
popodne kad sam došao sposla, nebo se srušilo....

Đuđa daj gem pa u krpanac...
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro ekipa,,,,,,,,,,,,,,,,vani jeno 12°C,,,,,,daj više,,,pa nema smisla koliko treba da temperatura ide gore,,,,,,samo ložimo,,,i gotovo..

Đurđa,,,jeno kafe,,,,s kap mlika,i mala kratka...:drinkers:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Dobro jutro vrijeme nedefinirano oblačno po noči padalo ništa od sjetve danas Đurđa jedna kava i daj Bageristi jednu bestrzajnu dok se odluči kojim putem danas ide valjda ima još posla...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobro jutro!
9 stupnjeva, trenutno ne pada, al bilo je sve mokro na putu do posla....

kavica, čajek sa rumom... daj ekipi za dobro jutro....
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dan,dobar želim pošto se doručak obavio ,Đurđa daj nešto za okvašenje nepca,prisutnima ponovi turu a tko naiđe nek si naruči i kod nas polu oblačno nočas padalo i puhalo ,fino se zemlja namočila bude taman sadnja na 1 svibanj kao u stara vremena:partyman::partyman::partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Niš Đurđa,,,,,,,daj jednog orošenog rogonju,,,,,,i dečkima ča piju..:partyman::partyman:,,
 
B

BAGERISTA

Guest
Naravno da jesi,,,,,,,,,,,,,,,,,,još jedna da se popije:drinkers::drinkers: gremo spat..............
 

Najnoviji postovi

Na vrh