• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
evo i mene ,ajmo lokat je*eš posao, samo grbava leđa i krepaš prije penzije ,pive.pive daj Đurđa i komadaaaaaaaa,:weedman::weedman::weedman:,prisutnima poduplaj i terajte spat ,ali prije tog prigrijte malo bolje polovice,raspuštenice ili šta imate kraj sebe:weedman::weedman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
vidječemoooooo,rekli su sljepi ljudi,mogu se ja dobro umiliti:rolfer::rolfer:, pa ima kod mene puno tenisica dječjih pred kučom:finga::finga::partyman::partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobro jutro ,prohladno oko3 stupnja,puše vjetar negdje sa mora,***** ti miša pa ni Vakula ne daje tako opširno javljanje,Đurđa daj jen nescafe sa manje cukra a dolazečoj ekipi po želji ,idemo na noge lagane dosta ajanja i sexa za nočas:rolfer::rolfer::finga::finga:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,709
a kaj je tebe istjeralo iz kreveta..:scratch..kaj si išao na pišanje..:lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro,,,,,,,,,,,,,,vani 10°C,,,,,,vedro,,,..
Đurđa,,,,kafe s kap mlika,,,i jedna bestrzajna,,,i remo ča delat,.....i ostalim ranoraniocima daj nešto..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma jok,nego kad mi dobro prođu nočni sati ja u jutro ko novi:weedman::weedman:,Đurđa poduplaj za mtd ejca i bagera i nek idu delati:drinkers::drinkers:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobar dan, evo tek sad se stigoh naštekat na net...
može jedan radler za mene...

izgleda da bu sad bilo par dana suho, idealno za radit vani!! :partyman:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,709
ma jok,nego kad mi dobro prođu nočni sati ja u jutro ko novi:weedman::weedman:,Đurđa poduplaj za mtd ejca i bagera i nek idu delati:drinkers::drinkers:

ja sam od 5 na nogama,radim prvu smjenu..:mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
Zašto bat u čelo,,,,,,,,,....:scratch
Evo,,,,od mene jedna,,,,tura,,,,,nešto se pazarilo,,meni jednog orošenog rogonju,a ostalima,,,ĐURĐA,,,daj nešto da smoče grlo.........
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pozdrav prisutnima i onim što misle naići,Đurđa meni jenega sa limunom ali ne prehladnog da ne zajebem pjevalicu,a jebi ga Karabaja takav ti posao ,kad nisi htio ići za ginekologa ili poštara:lol::lol::partyman::partyman:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Lolo moja , ja gdje udarim tu trava više ne niče :mrgreen:
'oš da provjeriš ??:mrgreen:

jesam sitan al' sam dinamitan
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
savo neš se mene riješiti sa batom:mrgreen:
aaaa ajkula nije ni vojnik loše zanimanje da vidiš kad žene polude na uniformu

A tek na popa?!...:rolfer:

Daj svima za pit', meni čaj sa mad i ljimun..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
je poznato mi je odnos uniforme i ženskog roda,ja sam služio vojsku ,nisam pacifista a aaaaaaaaaaaaaaa ti dani nesmijem se ni sjetiti ,uf al sam se raznježio Đurđa daj Karabaji nešto ljuto i nek ide spat ostatku društva isto potoči i pozdrav ekipo odo ja u krpice,

Uploaded with ImageShack.us
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Dobro jutro,konačno petak.
Đurđa kavicu i ljuto.
dečkima kak dolaze daj kaj piju al samo do 9h.:mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
Na zapovijed...............:shock::lol:
Dobro jutro,,,,,,,,,,svima,,vani 12°C,,,,,maglasto...
Đurđa,,,,daj kad kolega časti,,,,jedna crna,,,s kap mlika,,,i jena mala kratka bestrzajna...
 

Najnoviji postovi

Na vrh