• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobro jutro,uh al sam nočas njonjo ko krme,sunce i traktor dobitna kombinacija za spavanac Đurđa daj nešto za buđenje i ekipi što dolazi nešto po želji,fino danas sveta nedelja,malo odmora ,moram samo oprati jedan traktor od prašine i to bude dosta za danas,sutra nastavljamo sa ozbiljnim poslovima:lol::lol::partyman::partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Jutro svima,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,vani 12°C,,,,,,,malo kafe s kap mlika,,i jena bestrzajna,,,,,,,i daj i ostalima ča nek popiju..,..

Homo ča pokosit,,,,krme,,,na rezervi,,,...
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Dobro jutro!
Jednu dužu i gusti od kruške, daj i dečkima ak' smijem sjesti s njima..:partyman:
Danas se grabi s velikom šefljom, rođak ima prvu pričest..:gitarist:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
Dobro jutro!
Jednu dužu i gusti od kruške, daj i dečkima ak' smijem sjesti s njima..:partyman:
Danas se grabi s velikom šefljom, rođak ima prvu pričest..:gitarist:

uf tu bi moglo bit veselooooooo:prayer::drinkers:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=oR6eKmqSEa0[/YT]evo malo muzike da više prekine ta banovina svirati
zlatno doba MDMA
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
Đurđa,,,,dečkima daj nešto da popiju,,,,,,,a za mene jedan gemišt,,,,jer več pliva u meni dobra količina............:drinkers::drinkers::drinkers:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
veče dobro,Đurđa meni jenog sa limunom podravskog,ekipi po želji ,danas bio dan onako malo radno ,malo ljenčarenje ,odoh na tren do radio Banovine da počujem kojeg dobrog narodnjaka:partyman::partyman::partyman:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Ovdje svi izgleda uzeli produženi vikend pa se lagano časte daj i meni jedan gemišt onda da i ja malo jodlam ekipi okreni šta piju ..
 
B

BAGERISTA

Guest
Oooooo kolega ljepoi vas vidit,,,,,,,,,,,,vidim i vi na gemištu,,,,,,,a niš,,,,žedni konj neče daleko,,,ako ne pije,,,,daj i meni,,,i daj kolegi ode,,,još jednom...
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
A baš si mi izmamil sline sa gemištom zamislil sam ga onak ljepo rosnog kak lijepo klizi :mrgreen:
A ima ti onaj vic kad su zagorca pitali koja bi htio biti životinja a on veli žirafa, a koja nebi isto žirafa,daj nam to malo objasni :kad piješ gemišt dugo klizi kroz grlo onak hladni a kad rigaš onda opet dugo ide van nikad izači:weedman:
 
B

BAGERISTA

Guest
:mrgreen::lol::lol::lol:dobar si,..........
Đurđa,,,,,daj ode izgleda žednih,,,,,bit če da san malo mesinu presolija,,,,,,,,,,,,,i homo,,,,se malo stiskat..:weedman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro,,,,,,,,,,,,,vani 15°C,,,,,,,vedro..
Đurđa ,,,daj jeno kafe s kap mlika,,,,i jednu bestrzajnu..:drinkers:,,vidim nema nikog još,,,,,pa ako ko naleti,,ubaci ga u turu..
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Jutro.
jesam u turi?
đurđa kavicu i ljutu daj bageristi nekaj da si spije i dečkima koji dolaze.
treba ič u nabavu,meso pripremit za navečer i tak tome.
 
B

BAGERISTA

Guest
Naravno da si u turi,,,,,,,,a čla si mislija da češ se izvuč,,:mrgreen::mrgreen:
Još jedna,,,,,i krečemo,,,,,,,,stoka nahranjena več,,,,,i sad ostaje malo,,da se gre sfrezat,,,,brajde,,,i opet neka kemijanja oko hrane...
6roh6u.gif
 
B

BAGERISTA

Guest
Ajme sramote Đurđa cili dan stoji ode sama,,,,,pa di je ekipa,,,,,,,....:shock::shock::shock:

Đurđa,,,daj jednog ledenog rogonju,,,,,,,,:drinkers::drinkers:i ostalima niš,,,,,kad ni nikog nema..:shock::lol::lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
Nači i kod tebe bio presing,,,,ko da je sudnji dan.........:shock::shock::blackeye

Đurđa daj nam dvojci......da ča popijemo,,,kad smo več tu...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
meni može jedan sa limunom,ostatku ekipe po želji,vidim ja da neki slave produženi vikend al bude alkohola u zraku i fine papice:weedman::weedman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh