• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro,,,,,,,,,,,,,,,,,vani 14°C,,,,,sunčano..baš pravi 1.MAJ...
Đurđa,,,daj jeno kafe s mlikom,,,i malu bestrzajnu,,,ostalima po želji,,,,,,,,ako ko navrati..
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobro jutro :D
Danas samo lagano ;)
Jedna prigodna... :lol:
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=tzWd3cVNSC4[/YT]
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Bit će popodne -sunce piči mi roštijaMO!:gitarist:
Za sad caffe lungo i gusti od kruške, pa na motor..:supz:
Ha daj i dečkima, kad već pitaju..:mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
Aaaaaaaa idemo malo u šparoge,,,,,,,,i onda roštiljanje..:drinkers:
Đurđa,,,,daj da ča popijemo,,,,,,,,,,,,,jednog rogonju za mene,.,....:drinkers:eek:stalima daj nešto..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
e fino sad lego jen od litru sa limunom,Đurđa daj ekipi nešto mokro i ako ima šta za želudac:partyman::partyman::partyman:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
poz ekipa i svima runda od mene...evo danas laganini dan i gledam malo telku i ovaj besplatni grah što se dijelio i baš si nešto gruntam da u našoj hrvatskoj bude trebalo uskoro svaki-drugi dan dijeliti besplatnu hranu jer če nas gazimir i zoki otijerati u smrt gladne
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
poz ekipa i svima runda od mene...evo danas laganini dan i gledam malo telku i ovaj besplatni grah što se dijelio i baš si nešto gruntam da u našoj hrvatskoj bude trebalo uskoro svaki-drugi dan dijeliti besplatnu hranu jer če nas gazimir i zoki otijerati u smrt gladne

Jel' netko zvao rundu?:p

Danas se ubili u roštilju, pa bi jedan pivkan sjeo k'o kec na deset..
Fala Karabaja, dok se ne odužim..:partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđa daj jenega sa limunom za Karabaju i mene a ostatku ekipe daj po želji,praznik rada prošao radno,opet sam malo dobio boje od sunca,valjala bi jedna masaža ,Karabaja el imaš kakve raspuštenice da vole masirati da preporučiš ekipi:partyman::partyman:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,709
okom mene svi roštiljali a ja lijepo rasturio krov na svome i sklepao novi,a i malo me ubilo sunce...
daj meni jedan hladni zlatni pan prije spavanca...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Eto ............. nažalost život ima i onu svoju drugu stranu :)

Može jedna tura za spojkoj meni jedne jako drage osobe kojoj sam danas bio na sahrani :(


Nažalost život je okončao vezano uz poljoprivredu pa eto neka se bar pomene na poljoprivrednom forumu
Čovjek je prskao kukuruz (osnosno bio na njivi dok mu je drugi prskao) a imao je astmu , nakon toga dobio je napad i jednostavno mu nije bilo spasa , prvi doktor je bio na 30 kilometara a i da je bio sa njime teško da bi mu mogao pomoći

Hoću da kažem OPREZNO SA OTROVIMA

RIP
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
okom mene svi roštiljali a ja lijepo rasturio krov na svome i sklepao novi,a i malo me ubilo sunce...
Danas dan za roštilj a tvoj van pogona, joj, joj :roll:
Kako je krenulo trebat će nam krema sa zaštitnim faktorom 100 ovih dana :?

Hoću da kažem OPREZNO SA OTROVIMA
Nekima i ovakvi slučajevi neće pomoći da vide da neke stvari su opasne po život :(
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro,,,,,,,,,,,,,,svima,,,,,,,,,vani ugodnih 17°C,,,,več pomalo sunce prži...
Đurđa,,,daj jeno kafe s kap mlika,,,i jenu malu bestrzajnu,,,,,,,,,i daj ostalima nešto mokro...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobro jutro evo več 16 celzija grije,Đurđa daj nešto za doručak i tekučine za cijeli dan,pozdrav do navečer,Savo sučut zbog gubitka ali život mora ići dalje i nadam se da bar netko u tvojoj okolini bude malo razmislio kad je o takvim stvarima riječ jer bolest i otrovi i još hrpa drugih sranja dovodi samo do ovoga ali to je život
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Dobro jutro pošto je završil produžen vikend i sva slavlja i roštiljanja slaveči praznik nerada u našoj ljepoj idemo u nove pobjede prvo kava pa onda rad Đurđa ko navrati na moj račun runda...
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
dan ljudi,ajd jedna na moj račun.

nego di je onaj pizdek Josix :axe:.
jest da mu jučer bil rosni dan i sve najbolje mu želim.
al runda mu negine.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma kakva kavica ,pa još malo pa podne kolega,daj Đurđa pivkana ne prehladnog, društvu po želji:partyman::partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Udri po rakiji,,,,,,,provijereno o JOSE,,,,,nema i mene ubijala par dsana jer sam bija tvrdoglav........:x
daj jednu ĐURTĐA,,,za kolegu DANIJELSA,,,,i meni rogonju,,,,,,,,,,,evo još u rovu tražim vodu.............:lol::lol::lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh