• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

B

BAGERISTA

Guest
Ma neeee,,,,,,:mrgreen::mrgreen:

ĐURĐA daj da ča popijemo,:p,,,gremo malo matiku u ruke čepat,,,,,....:mrgreen::mrgreen:
Daj jednog orošenog,,,,,zelenka,,,i ostalima daj nešto,,da ne plaču...:p
 
B

BAGERISTA

Guest
Evo nas,,,,,,,,daj nek neko,,,donese ča za pit,,,,i nek i sebi natoči........:drinkers::drinkers:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Pivkana prosim lepo,ne preveć mrzlega,i daj dećkima nekaj da si popiju.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ajmo Đurđaa runda za prisutne ,meni Radler a ostalima po želji ,odmor do jutra :drinkers::drinkers:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ah ča reč,,,za me jednog orošenog,,,,,rogonju,,,:drinkers::drinkers:,i odmah ĐURĐA,,,zavrni još jednu,,,,,,,,,,,pa gremo malo i odmorit..
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=BrKveUIioTo[/YT]pozdrav ekipa evo ja napokon okončao dasnašnji dan:rolleyess:
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro,,,,,,,,,,,vani 10°C,,,,,sunce sviti,,,,,,homo ča sfrezat..
Đurđa,,,jeno kafe s kap mlika,,,i malu bestrzajnu...da me zide iznutra malo..:mrgreen:

Vidin karabaja,,,nam bija jučer,,,muzički nastrojen..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
jutro dobro,Đurđa daj svima pit ali umjereno jer vele jako sunce ,ja budem sokiće limuniće jer mi danas gine cijeli dan na traktoru i suncu:partyman::partyman:pozdrav svima i čujemo se na večer:partyman::partyman:
 

ivankrk

Novi član
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
26
dobro jutro... đurđa može veliki machiato sa hladnin mlikon i čašu vode,pa onda u šumu izvlačit drva...pozzz
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
đurđa doj meni pan limunski i dečkima po mineralnu a za ajkulu stavi gajbu limunskog da se hladi jer znam da mu bude pasalo kad završi....i pripremi mu kremu za sunčanje:weedman:
kod mene se baca gnoj, tanjura i sadi ali pošto sam več danima na traktoru onda sam štafet prepustio starom i tastu:finga: a ja se brusim na srneči paprikaš koji me i digao iz kreveta
 
B

BAGERISTA

Guest
AAaaaaa ĐURĐA,,,,daj nešto da popijemo,,,meni rogonju,,,,,,,,,dobro se jelo,,,(sijelo ko budali špamar):lol::lol:,,,a ostalima po guštu,,,,,,,nek biraju,,,,,,....:partyman::partyman:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Đurđa jedan pan sad sam se kod Bageriste najel gulaša sa slike pa da zalijem a vidim da je i on tu pa okreni i njemu jednu rundu..
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Evo me opet Đurđa okreni rundu valjda neko bude svratil nisu svi danas izašli van na tulumarenje ima valjda i onih koje žena nepusti...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
evo izgorio sam kao pajcek na ražnju nakon 2 sata,Đurđa daj jenega sa limunom,i valjalo bi malo paprikaša koji se spominje,Đurđa daj dečkima po želji odoh ja u krpe:partyman::partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh