• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Da se malo navratim ;)
no alkohola,bilo dosta ovih dana,a i neka prehlada me napada,
Udri po rakiji,,,,,,,provijereno o JOSE,,,,,nema i mene ubijala par dana jer sam bija tvrdoglav........:x
Nisam znao da rakija ima ljekovita svojstva, evo dva pacijeta potvrdila :rolleyess:...još ako je od istog dobavljača ako dobro kontam :scratch
Niš Daniels kad si u prolazu navrati po litru lijeka, može bez recepta :rolfer:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Pa rakija je oduvjek stari narodni lijek samo je u novije doba zaboravljen i istisnut kao lijek ali se sve više vračanjem u staru medicinu naših baki doči če na prvo mjesto sad ga ljudi koriste kao sredstvo za opuštanje ili lijek za duševno stanje i od njega se osječaju fantastično samo treba paziti na nuspojave koje se mogu desiti poslje uzimanja zato treba pitati svog doktora ili ljekarnika:rolfer:
 
B

BAGERISTA

Guest
Đurđa daj jednog orošenog rogonju,,,,,,,,,,,,i dečkima nešto,,,,i laka noč,,,,,,,,,,,jer ja sasm slomljen totalno,,,,,,,,,,,,,,ni dizalica me ujutro ne digne..............
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pozdrav ekipi,Đurđa daj nešto hmeljasto za mene a ekipi po želji,kolegi Bagru čemo poslati nekakvu raspuštenicu da ga malo izmasira prije ajanja:finga::finga::finga::drinkers::drinkers:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobro jutro,nočas sijevalo ali ništa od kiše,trenutno poluoblačno,Đurđa meni nescafe sa manje cukra a ekipi što naiđe po želji:drinkers::drinkers::drinkers:
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro,,,,,,,,,,,,,,,svima,,,vani 16°C,,,,,vedro,,,i pomalo se i sunce pokazuje..
Đurđa,,,jedna crna s kap mlika,,,i mala kratka,,,,,,,,i daj ostalima nešto,,,i homo delat,,,daj i ajkluli koji je zadnji poša i prvi doša nešto,,,,,,,da smoči usta..
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,709
i pri meni niš od kiše,izgleda da opet moram vozit vodu....:scratch
joj,daj mi jednu ljutu da progledam kroz krmeljave oči..
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
jel pada kiša igdje kod mene grmi al niš od kiše.
Đurđa daj mi kavicu i dečkima kaj piju.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dan ljudi,ajd jedna na moj račun.

nego di je onaj pizdek Josix :axe:.
jest da mu jučer bil rosni dan i sve najbolje mu želim.
al runda mu negine.

evo me tu sam, Đurđa otvori danas račun na mene, ovi tak i tak nemreju puno popit...

evo bio sa planinarima 3 dana na Mljetu, vratio se 4-ti dan u 5 u jutro doma, u 10 u jutro sam bio kod bratića u šumi 1.5.tog, u 15h došo doma, u 16h banuli ljudi u dvorište...

ajmo brzo, stolovi, stolice, kuma i brat se uhvatili roštilja, ja podruma i konobarenja... i eto ode dan ko iz puške...

jučer bio na poslu, pa napravio krug po županiji sa motorom, jao kako mi je falio na Mljetu...

sjeo oko 14h u birtiju na orošeni Radler, a ono sastavilo u daljini...
danas poslije posla idem pogledat u vinograd kakvo je stanje...
na lokalnim vjestima kažu da je Netretić sravnan sa zemljom od debele tuče,
i jedan dio moga grada...

Đurđa, more jedan Radler, žedan ko graba od tolko roštilja...
 
I

ihorzic

Guest
Pljuskovi me handre svakih pola sata i sad popizditis i kod Đurđe na jednu kratku prije ručka
može i ostalima kaj hoće,..
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
nemaš brige sam čašu pristavi,JOSIX plača.vidiš da je cijela flaša na stolu.
 
B

BAGERISTA

Guest
Đurđa dobro večer,,,,a i ostalima,.....:lol:
Daj jednogh orošenog,,,,i daj dečkima da popiju nešto..:partyman::partyman:

Možda JOSA plati turu...:lol::lol:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Dobro veče svima Đurđa nešta rosno za ohladit dušu i ekipi potoči po želji.:gitarist:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ajte spati,kod nas pržilo i danas a palo toliko da ni papir ne bi smočilo,Đurđa daj sa limunom dva meni a ekipi po želji ,pozdrav odo ja aaaaaaaa jati:weedman::weedman::weedman::finga::finga:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
tomo522

ĐURĐAAA pones i men jedan radler za laku noooooććć:weedman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh