• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
meni nekaj bez alkohola,jutri vadim krv...
,a misliš da nebude pokazala analiza da u krvi ima alkohola od raznih fešta:rolfer::rolfer::partyman::partyman:,Đurđa daj mtd jcu jednu mineralnu da mu ishlape nedozvoljene tvari,meni nescafe a dolazečoj bratiji po želji:drinkers::drinkers::partyman::partyman:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,709
,a misliš da nebude pokazala analiza da u krvi ima alkohola od raznih fešta:rolfer::rolfer::partyman::partyman:,Đurđa daj mtd jcu jednu mineralnu da mu ishlape nedozvoljene tvari,meni nescafe a dolazečoj bratiji po želji:drinkers::drinkers::partyman::partyman:

znaš da voda ni u cipeli ni dobra....:mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro,,,,,,,svima,,,,,vani 14°C....nešto malo oblaćića..:mrgreen:
Daj Đurđa jeno kafe s kap mlika i jenu bestrzajnu..
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
znaš onu staru narodnu "od pive nitko nije umro a u vodi su se mnogi utopili":weedman:

Kak' nije?
A onaj siromak i pes pokraj karlovačke pivovare?:lol:

Meni kompletić - duža kava i gusti od kruške..
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
pa nije on od pive umrl, on se je šetal uz potok u kojem je bila voda koja je ispuštala otrovne toksine u zrak. Pive u tom potoku nije bilo!
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
pa nije on od pive umrl, on se je šetal uz potok u kojem je bila voda koja je ispuštala otrovne toksine u zrak. Pive u tom potoku nije bilo!

Šalim se...
Daj nam medicu na moj račun..
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
eto i opet če bit da niš neradimo i samo po birtiji skičemo.

Savoris kolega mogo si doč račun otvorit kaj je red je red.
Sve najbolje ti želim a i ostalima koji danas slave.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
ja preuzimam šank :mrgreen:
do 24:00 pijete na moj račun :partyman:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
ja preuzimam šank :mrgreen:
do 24:00 pijete na moj račun :partyman:

Ak' je tak, onda flašu susedovog imenjaka, pa polako..:lol:

Još jednom, sretan rođendan!:gitarist::partyman:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
daj dvije ipak je petak:drinkers::partyman::gitarist:

Savo je pogodil dan za proslavit.:prayer:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
evo mene na brzinu,daj Đurđa litru radlera kad Savo časti,eto jedom davno baš na ovaj dan još smo bili prašinari i bratić slavi rođendan na ovaj dan,skupila se velika ekipa pošto mu tajo imao para,bili i muzikaši kad evo milicije i smanjite buku i feštu jer je taman bio umro Tito,a mi klinci smo brundu znali ali naši starci jesu i fešta se stišala,jer nije bilo smisla da onak maleni radimo probleme,zato sad imamo slobodne ruke i volju ali i sa svakim ročkasom godinu više:lol::lol::lol:,onda se nisu brojile ali sad polako da:partyman::partyman::partyman:
 
I

ihorzic

Guest
IDEŠ !!!!!!!!!!!!!!
Petak je i gotov posao za danas - ide jedan pan meni i ekipi po volji ,...............
 
B

BAGERISTA

Guest
Jednog orošenog Đurđa,,,i dečkima ko ča pije i remo spat........
 
B

BAGERISTA

Guest
Nema nikog od jučer..:shock:

Dobro jutro svima,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,vani 14°C,,,,,vedro...
Đurđa daj kafe kap mlika i daj jenu kratku..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pozdrav svima ajd Đurđa podaj svima lokati,idemo ljenčariti ,je*eš posao ostaju nam samo grbava leđa,poduplaj rundu i molim malo ohlađeno ak može:partyman::partyman::partyman::lol::lol::lol:
 
I

ihorzic

Guest
dobro jutro radni narode , sad sam prokljuvio i idem na jedan kapuchino , pravite mi društvo pa cugnite i vi nešto na moj račun
 

Najnoviji postovi

Na vrh