• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
a di si ti???
ma danas sam leteči...do podne sam riješavo zahtijev za poticaj, pa sa tetkom išao po vreče za ugljen, pa sad bio po naftu i benzin(500 kn:( )... i napokon gotov za danas a ionako kiša zeza čitav dan...sutra napokon idem drva izvažati ako neče padati u jutro:gitarist:
 
B

BAGERISTA

Guest
Jednog rogonju fala,,,,,,,,,,,,,,,,ostalima,,,isto daj,,,,....nek smoče grlo,,,,,,,,,,a imendan čestita jučer,,pa nečemo valjda dva puta,,,,,,,,,,,,,,,ili očemo,,:weedman::weedman:
 
S

Sokolica

Guest
Jednog rogonju fala,,,,,,,,,,,,,,,,ostalima,,,isto daj,,,,....nek smoče grlo,,,,,,,,,,a imendan čestita jučer,,pa nečemo valjda dva puta,,,,,,,,,,,,,,,ili očemo,,:weedman::weedman:

Dobra vam vecer dobro ljudi,imate :heart:eek:d Sokolice....
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Dobra vam vecer dobro ljudi,imate :heart:eek:d Sokolice....

Kakva to srčeka padaju bit če vruča večer Đurđa daj neš mrzlo da se rashladim,ko navrati samo toći nek se pije..:drinkers::drinkers:
 
B

BAGERISTA

Guest
Nemam pojima,,,,,,,,izgleda da sam opet tražena roba.............:lol::lol::lol:
Đurđa,,,daj nešto mokro,meni rogonju,,,a ostalima po želji.......
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
bem ti husqvu i onu kratku cjevčicu za gorivo :madmana:
Đurđa, dojdi vamo da ti pusu dam za tvoj imendan, i daj odma dupli konjak donesi kad dolaziš....

i ljudi kaj ima?
ja ću sutra po prvi put probat u šumu, valjda neće tuča, meteor ili nekaj slično padat...

daj rundu za ekipu, da se odmorimo večeras... :partyman:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
drđium ti fige za šumu, nadam se da neče bit kiše da i ja mogu svoja izvažat:prayer:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
a prognoza kaže da bi još sutra cmoljila kiša, al povremeno, ko i ovih dana...
a od srijede drastično zatopljenje... ne znaš kaj je gore

ajmo ekipa, za dobro vrijeme sutra, živiliiiii :partyman:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Izgubio bu tu aerodinamiku sa izgorelom kožom koja bi bila hrapava :rolfer:


A vi optimisti za šumu samo da znate , kod mene kiša pada već nekoliko sati , aktivno pada
a danas je protutnjalo jedno nevrijemo rijekom Savom tamo oko 3-4 sata koje nije bilo nimalo prijatno za vidjeti , kako sam čuo od jendog čovjeka telefonom padao je led veličine trešnje :rolleyess:
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro,,,,,,,,svima,,,,,vani 12°C,,,,nešto malo oblačno...

Đurđa daj jeno kafe s kap mlika,,,i malu bestrzajnu..
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Dobro jutro ljudi.
Magla neka se navukla,ko da je jesen.

kavica,ljuta da me trgne i idemo nekaj delat.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
bome i kod mene magla, 5 stupnjeva...
a za sutra kažu 25 stupnjeva?!?!

savo nisi ti pesimista, ti si realista,
ali realnost je skoro uvijek u krivu, bar tako kaže doktor House :lol:

daj i meni jednu ljutu ko i danielsu, i ostavi na mene otvoren račun za sljedečih 5 kaj upadnu u birtiju...
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Dobro jutro magla svuda oko nas samo se čuje Đurđin glas jedna kava idemo malo radit ...
 
S

Sokolica

Guest
Dobro jutro magla svuda oko nas samo se čuje Đurđin glas jedna kava idemo malo radit ...


:heart::heart::heart::heart::heart: za divan dan želim,i još da ima pusica ,da vas izljubimmmm....
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
ako se neko sprema na put evo rješenje za uštedu prostora

slika-84342-2012-03-1332383954-velika.jpg
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,709
:heart::heart::heart::heart::heart: za divan dan želim,i još da ima pusica ,da vas izljubimmmm....

hm...:scratch...to se ti nudiš....:vragek:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
:heart::heart::heart::heart::heart: za divan dan želim,i još da ima pusica ,da vas izljubimmmm....

Sokolice moja raširi krila svoja primi mene u perje svoje da zajedno gradimo gnjezdo svoje:heart::heart::heart:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
upsssssssss,opet neka ljubavna vibra u zraku:heart::rolleyess::rolleyess:,Đurđa daj ti nama nešto za okvasiti grlo ,tko sljedeči dođe jena na njegov račun:partyman::partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh