• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Đurđa izgleda da se jučer rakijalo pa danas se duže spava daj ti nama kavicu i ostalima da se razbude i nešta za marmuluk vele da je rasol oz kiselog zelja dobar ...
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Đurđa izgleda da se jučer rakijalo pa danas se duže spava daj ti nama kavicu i ostalima da se razbude i nešta za marmuluk vele da je rasol oz kiselog zelja dobar ...

Sused, da se nismo spiknuli jedan prek drugoga sinoc?
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobro jutro :)
Dobro jutro!
Skupila se šačica dobrih ljudi, pa da popijem kavu s njima..:D
Čitaš mi misli ;)
Đurđa izgleda da se jučer rakijalo pa danas se duže spava daj ti nama kavicu i ostalima da se razbude i nešta za marmuluk vele da je rasol oz kiselog zelja dobar ...
Nema ga više, otišla zaliha :blackeye
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobar dan!
motor izglancan!
navlčim opremu pa idem napravit đir u nepoznato, samo moram prvo do frenda auspuh pokazat, da vidi na kaj to zvuči... (preko njega sam ga kupil, ni ga bilo doma ovih 2 tjedan pa ga več znatiželja pili... :lol: )
 
I

ihorzic

Guest
dobar dan družini , meni je prijala kava sad bi popio jednu orošenu prije roštiljade pa ako mi se tko želi pridružiti na pijaći - daj Đurđa,..
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
dobar dan družini , meni je prijala kava sad bi popio jednu orošenu prije roštiljade pa ako mi se tko želi pridružiti na pijaći - daj Đurđa,..

Trava pokošena u zadnji čas prije pljuska, vremena je taman za pivkana pa pranje i pospremanje. Daj dečkima kaj najviše vole i ostavi na stolu jednog rogonju,,,,orošenog,,, za Bageristu ako navrati..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
evo samo da vas pozdravim,Đurđa daj dečkima jednu za noć ,ja budem mineralnu nekako mi glava zvoni od prehlade i smješanog pića,ajd pozdrav odo ja u krpe:partyman::partyman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
evo ja došao sa rođendana od frenda...
more jedna tura za laku noć!
malo umoran od zanimljivog dana, bio na điru do Rijeke, sa skuterom moja draga i ja zapalili na kavu s kumovima...
pa rođendan...

uh, i sutra delat...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Ima li neko raspored padavina za sledeću nedjelju , čisto onako da znam kada da kosim .
Što bi kladioničari rekli ''ima li kakva dojava?'' :lol::lol::lol:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Ima li neko raspored padavina za sledeću nedjelju , čisto onako da znam kada da kosim .
Što bi kladioničari rekli ''ima li kakva dojava?'' :lol::lol::lol:

Padat' će mjestimice, mjestimice neće..:rolfer:
Kladio bih se na drugo poluvrijeme..
 
I

ihorzic

Guest
dobro jutro , vani sunčano 15 stupnjeva i upali Đurđa aparat za kavu vrime je
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobro jutro!
ugodnih 14°

navodno još ovaj tjedan serka kiša, mjestimice... a onda duuuuugo suho ljeto...
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Dobri den!

Kompletić, tko naiđe posluži, meni naplati..
Taman kavica, pa onda ispaliti torpedo..:butthead:
 
Na vrh