• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
molim pan s limunom i bat u čelo....evo sadf sam stigao iz šume, završio liniju, bila komisija i primila a sutra ču znat koliko suza moram platiti šumariji:cry:
sad lagano prelazim na kitnjak cca 30m3....imam naručeno pa da i to riješim ali nešto me prognoza plaši tako da bi se to moglo odužiti:scratch
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Karabaja pičiš ti po šumi ko veliki ak tak nastaviš šta češ rušati za par godina Đurđa daj ti njemu nešta da opusti mišiće a ne limun možda neku trbušnu plesačicu..
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
jedno pivce za živce :)
vele neki veliki postotak, u korist šume u našoj državi...
dok i to ne sj***u...

:partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
bokić društvo,Đurđa daj ekipi po želji ja sam još na mineralnoj ,neki propuh mi ispuho šuplju glavu:finga::finga::drinkers::drinkers:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobar jutar!!
13°
Đurđa, irish ness i Radler molim...
daj mi račun i od ajkića, i prvoj dvojici kaj uđu u poljobirtiju daj na moj račun...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Evo i prvog od dvojice :drinkers:

Jaoj kako sam zgažen :mad: juče pokosio njivu i vratim se kući uzmem MTK MUTA i vratim se na selo pa pokosim i voćnjake , evo me rasštelovan kao ciganska harmonika :rolleyess:
Sreća pa i kiša pada pa nemam kuda , možda se kasnije bacim u potragu motora 8)
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
kaj kasnije, odmah sad!!
oglasnik na monitor i klikaj dobre prilike! :)
ionak kiša pada... odmori malo :)

nemrem vjerovat, i ti i jedan moj frend prodali motore sad kad tek počinje sezona :rolleyess:

raštelana harmonika?
ja mislim da ti i sad vibriraš dok sjediš, samo nisi toga svjestan :lol:
ti motokultivatori znaju dobro kosti protrest kad se dugo radi sa njima :?
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
A ja mislio zemljotres , vidim sva se soba pomijera

nemožem u potragu dok ne sredim kočnice na autu pošto su olala :rolleyess::blackeye jedna prednja čeljust mi blokira i ostaje prikočen točak :oops:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Morgen!

Kompletić meni, Josi još Irisha u kavu, dečki već znaju što žele..

Sad i jest dobro prodavati motor, jer je cijena bolja zbog sezone.. Nadam se da će biti i dobra kupovina..:)
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
fala Markec! baš mi paše irish u zadnje vrijeme :)

heh, ali tu nema logike, ako je sad sezona pa je cijena motora veča, onda ako si sad dobro prodal motor, pa trebaš čekat zimu da jeftinije kupiš drugi?!?!

jaoooo, da bar imamo mogučnost selit registraciju, npr. imaš dva motora preko 50ccm, i jednu registraciju, i onda ju seliš na onaj s kojim ideš na vožnju :D

trebal bi se ja u politiku bacit, bilo bi nam odmah ljepše :lol:

@savo da nije neki element zahrđal na klještima kaj ih razdvaja?
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Bok sused, daj si zapali jednu i hiti nekaj u gramofon, da svira..

Josa, logika ti štima..

Savo, kakav je kočioni cilindar? Na kamionima se zna zapeći, pa se pojavi isti problem..

Jel tko gledal Mad Max-a jučer?:supz: Ah! Uspomene...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
daniels krenul žestoko rano jutro :lol:
da to nema neku tajnu i mističnu pozadinu :finga:

aaaaaa, mad-max , legendaran film, tolko sam ga puta pogledal,
a nakon zadnjeg nastavka mi još ni bilo jasno kaj je bila posljedica one pustoši i onog načina života...
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
daniels krenul žestoko rano jutro :lol:
da to nema neku tajnu i mističnu pozadinu :finga:

aaaaaa, mad-max , legendaran film, tolko sam ga puta pogledal,
a nakon zadnjeg nastavka mi još ni bilo jasno kaj je bila posljedica one pustoši i onog načina života...

Nuklearni rat. Ili totalni, sve u kaj se u tim godinama vjerovalo da nas čeka, nisam ziher..

Moram u kancelariju..:butthead:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Ma pukne ona zaštitna gumica (manžetna) i onda se zavlači vlagavoda i prljavšina pa dodje do oksidacije i cilindar počne da ide teže

Evo čekam nove gumice pa da to sklopim , još sam uzeo i kgle,krajnice,selene i neke gluposti da ga malo ''utegnem'' , stigle ga godine :(
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Pozdrav!

Evo me na drugoj i posljednjoj kavici danas, malo da odmorim. Đurđa, znaš proceduru ako tko navrati..:drinkers:

Bogami Savo, svima nama pomalo trebaju novi seleni ili barem podmazivanje svako malo.. Ispadne da više dajemo na auto i gluposti nego na sebe..:oops:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Kad me slome sve samoče u kavanu ja ču poči i kod Đurđe ja ču doći pregaziću obečanja piti ču cijele noči Đurđa daj potoči :gitarist::gitarist::partyman::partyman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ihhhaaaaaaa!!!

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=7P4KrdJooxk[/YT]

:partyman::partyman::partyman:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
ajd da donesemo bačvu iz skladišta,jel imenjak i pivkan ljepo idu u paru.
 
Na vrh