• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Rečeno mi je da nakon davanja krvi smijem popiti crvenog vina, ali ne koliko..:mrgreen:

Prema tome, degustacije kreću i bilo bi dobro imati nekoga kraj sebe za diskusiju o Bukeu. Jedino što ne znam s kojim da počnem, jeftinim ili kvalitetnim..:D
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Kakvo je to pitanje?
pa naravno kvalitetnim,a kad odrveniš tak ti je svejedno kaj piješ.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobro u veče ,Đurđa daj neki sokić od limuna,ekipi po želji:partyman::partyman:,a kod davanja krvi treba nadomjestiti danu količinu,a i piše bar na mojoj knjižici da davatelja osigurava Croatia od mjesta davanja do mjesta stanovanja ili radnog mjesta,pa samo vi dajte krv ,jer nema ljepšeg osječaja,meni u lipnju bude termin za davanje,ma ide sama i uz brijeg kad onak mlado žensko osoblje vrši uzimanje:partyman::heart::heart:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Vrag ju dal, imam masnicu..:twisted:

Nema veze, dan je bio zadovoljavajuć, sad na pivicu i spat.
S obzirom da je bilo jubilarno 30 davanje, ja častim. Đurđa, ponesi..:drinkers::partyman::gitarist:
 
G

GROF

Guest
., dobro jutro forumski Svite!., jutro Djurdja!., pa ča si loše volje?, slaba noć bila?, a? ...

., daj jednu kaficu u maloj šalici sa toplim mlikom bez pjene., i društvu ki ča pije?., a ja odo na drugu cugu i klopicu tamo iza 07:00 sati sa Acom! ...

., aj Bog!, žurim, čitamo - pišemo - pijemo se.- ...
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
dobro jutro
al se ispadala sinoč kiša mislim.

Đurđa kavu imenjak grofu daj kaj pije i bez nervoze molim ljepo.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
jutro dobro ,nekakva sfurena magluština vani,Đurđa meni nescafe sa manje cukra ,Grofu poduplaj za put jednu a ekipi u dolasku nešto lagano da ne preteraju od jutra:partyman::partyman:uf ne vidjeh danielsa i njemu nešto kratko ,odo ja prema štali
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobri den!
14°
kaj je ono sinoč bilo, zacrnilo, zapljuštalo, zagrmilo par puta, i to je to,
evo danas sunce u jutro :)

može jedan irish, al daj i balića sa strane da grlo dezinficiram, kolegica mi opet kašljuca nešto...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Ja ču litru domaćeg soka ako ima , ajd' vidimo se , odoh sakupljati travu , sad već sijeno :p
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Meni samo dajte vode da utažim ovu žeđ od jučerašnjih kobasa, sira i luka i par litri točenog Laškog piva:weedman:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobro jutro ili već dobar dan, kako hoćete :D
Može i meni jedan domaći irish prije malo fizičkih aktivnosti :mrgreen:
Meni samo dajte vode da utažim ovu žeđ od jučerašnjih kobasa, sira i luka i par litri točenog Laškog piva:weedman:
A mogao si zvati da ti pomognemo, nebi te toliko žeđ mučila :weedman:
al daj i balića sa strane da grlo dezinficiram, kolegica mi opet kašljuca nešto...
A domaća žuta nije pri ruci ili je otišla boca? A niš danas opet uzimam karnister kad se ide kod polu-punice :finga:
 
Posljednje uređivanje:

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Ja bi kavu pa poslje nešta ljuto poslje ručka koji gemišt a večer bi dočekal uz rosnu pivicu može taj redosljed i ostalima.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
jako dobar plan!!
u jutro kratko, oko ručka duže, na večer najduže ... :partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Svima veliki pozdrav,,,,,,,,i neka Đurđa,,,,,dijeli,,piče,,,ko god navrati,.,,.....
Meni jenega velikog rogonju,.........:partyman::partyman::partyman:
 
I

ihorzic

Guest
eto danas mi je dosta više mineralne i sad može jedna orošena na bageristin račun
 
B

BAGERISTA

Guest
Nema greške,,,,,,,,,,,,,Đurđa,,,daj dečkima nešto da ne presuše,,,,,,i za mene isto....:drinkers::drinkers::drinkers:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Joj evo me odma dok se časti Đurđa daj nešta rosno u krigli da nazdravimo:partyman::partyman:
 
Na vrh