• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobro veče ekipa,Đurđa daj Bagiju jednu rođendansku i ostalima koji slave,ja budem Radler sa limunom a dečkima po želji,i ajte spat meni se nešto ne drijema jer sam popodne mrkno 3 sata :drinkers::drinkers:
 
B

BAGERISTA

Guest
A nema još malo čemo ostat,,,,,moramo malo se i razveselit.......:drinkers::mrgreen:
Đurđa,,,,daj ode još po jednu,,,,i ki navrat počasti..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
jutro dobro svima,vani prava seoska idila,ptićice pjevaju ,susjedov pijevac bi mrko jebo babu svoju pa pjeva od pola 5 i onda neka budaletina počela brusiti gume oko 5 po cesti ispred kuče pa ti spavaj,Đurđa ti dođi oko 6,ja budem uključio aparate i malo počistio ako tko naiđe,da se potoći,evo društvo može na moj račun jedna pošto točno jena godina kako sam na forumu:drinkers::drinkers::partyman::partyman:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
'jutro , evo sunčano lijepo jutro nakon sinošnje kišice

Treba mi jedan brzi odgovor , pošto sam sinoć prodao moje grablje za sijeno hitno moram da kupim druge
Zanima me kakva je razlika u grabljanju između ovih sa dva para žica i onih sa tri para ? rade li one isto ako se ide malo sporije ?
I koja je širina ovih grabalja može li neko da zaključi sa slike

slika-263110-2011-10-1318835277-velika.jpg


slika-263110-2011-10-1318864780-velika.jpg
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Savo ovo je bio Sentalov skupljač ako se ne varam ,veči broj zubaca sam znači bolje skupljanje ili prekretanje,a radna širina bi trebala biti između 180 -200 cm,jer moj nekadašnji stari sip je bio 220 a bio je zericu širi od ovog sentala,tu kod nas ovih mjesec dana je pokupovano na desetine sip favorita i panonija i via BiH,trgovina stalno traži kupce,btv .ako nije problem koliko si ti svog iskeširo ovog sa slike
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Dobri den!

Kompletić i društvu ponoviti, molim..
Joj, spremam se u garažu, a čini mi se da bum sve zaj...al.:supris:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Savo ovo je bio Sentalov skupljač ako se ne varam ,veči broj zubaca sam znači bolje skupljanje ili prekretanje,a radna širina bi trebala biti između 180 -200 cm,jer moj nekadašnji stari sip je bio 220 a bio je zericu širi od ovog sentala,tu kod nas ovih mjesec dana je pokupovano na desetine sip favorita i panonija i via BiH,trgovina stalno traži kupce,btv .ako nije problem koliko si ti svog iskeširo ovog sa slike

Nisam ga kupio , našao sam ga u oglasima ali mi je mali problem što je daleko od mene , nekih 330 kilometara :mad:
Zbog toga me zanima kolika je širina da bi mogao uklopiti prevoz

Zar nije ovo V&N :scratch
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
nedeš valjda pospremat garažu?!

Jok. Modificiram Tomicu za ugradnju servo volana, a ne znam od kud krenuti..
Za sad je ok, nadam se da će sve sjesti na svoje mjesto. Idem u grad uprešati crijeva, da barem još to riješim..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđa daj dečkima nešto za grlo okvasiti,meni može Radler i idem njonjat,nadam se da ne bude kiša nočas padala:mrgreen::mrgreen:
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
daj turu đurđa ja sam noćas malo u polju malo u birtiji :mrgreen: pa neko kaze nama povrtlarima lako
 
B

BAGERISTA

Guest
Evo ja pokupijua malo sena,,,,,,,,,vidim oblačno,,,,,pa da zbrišem dok ne smoči,,,,,požurija se danas,,,,.
Đurđa,,,daj dečkima nešto,,,i meni jednog orošenog......
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Pozdrav!

Uf, nisam izdržao a da ne ubijem oko.. Sad nema spavanja do sutra.
Jednog pivkana molim, hvala kolega..:prayer:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Turu na moj račun :drinkers: danas sam kupio prskalicu traktorsku (konačno:evil:)
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pa može jedna na Savin račun,ti tržiš bolje nego Kondić,jučer jedno danas drugo,kakvu si uzeo prskalicu i nek služi puno rali zemlje:drinkers::drinkers:
 
Na vrh