• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

B

BAGERISTA

Guest
Đurđa,,,,jenega rogonju daj nešto me pere žeđ,,,:drinkers::drinkers:,,,a i ostalima daj isto da ne presuše.....:weedman::weedman:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Đurđa jednu rosnu danas je koma dan pa da malo ubijem tugu ekipi potoči nešta po želji....
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
veče dobro,Đurđa daj ekipi po želji ,ja budem nekakvi sokić:mrgreen::mrgreen:,jao več vas počelo hvatati nogometno ludilo,falim te bože što me nikad nogomet nije zanimao ,a je ženski tenis to je sport:weedman::weedman::prayer:
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
daj đurđa ekipi piće i meni jednu rosnu karlovacku,,,opet 3 smjene radim u polju :mrgreen: i ova noc je navodnjavanje,,,eh sto bi dao za jedan dan spavanja :supz: zivili mi
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
veče dobro,Đurđa daj ekipi po želji ,ja budem nekakvi sokić:mrgreen::mrgreen:,jao več vas počelo hvatati nogometno ludilo,falim te bože što me nikad nogomet nije zanimao ,a je ženski tenis to je sport:weedman::weedman::prayer:

uz ženski tenis još bih dodao i žensku odbojku:mrgreen:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
nije ni žensko hrvanje u blatu loše...

brat i ja cijeli dan, na 33 stupa fi 12, impregnirana jelovina, nabijalu "U" čavle, šerafili napinjače, kpali, podbočne stupova betonirali na krajevima, te žicu properili i napeli, i središnje napinjače stupova 9 komada napeli...

kolko sitnica i piz*arija za postavljanje ograde...
sljedeči tjedan ide ograda gore, pa tornjak ide u vrt, srne vatat :lol:

sad skinuo farmerke, idem pod tuš, pa u birtiju, draga tek sutra dolazi na aerodrom :pratyman:

daj karlovačko, i ekipi daj rundu!
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Ajde dok čekam ekipu za izlazak, jednog radlera..:mrgreen:

Dao ti bog večeras kakav ljepi nježni cvijet da ti sjedne u krilo možda te uhvate oni leptirići samo pazi na ponašanje i ne kasno doči doma.:mrgreen:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
uz ženski tenis još bih dodao i žensku odbojku:mrgreen:

A jeste li gledali ženski boks ? e to je najluđi borilački sport :rolfer: nema blokada niti eskiviranja, samo čisti udarci :prayer:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
baš sam neki dan gledo kubanku protiv njemice i stvarno je to pravi fight ali ni jedna nije ničemu izgledala dok u odbojci kad cure skoče u blok ili kad čekaje servu:prayer::prayer::rolleyess: e to je sport:weedman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Jutro svima,,,,,,,,,,,,,,vani polusunčano i več grije oko 20°C,,,..
Đurđa,,,daje jeno kafe s kap mlika i jenu kiselu,,,,a i ostalima daj ništo da popiju..
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Jutro svima,,,,,,,,,,,,,,vani polusunčano i več grije oko 20°C,,,..
Đurđa,,,daje jeno kafe s kap mlika i jenu kiselu,,,,a i ostalima daj ništo da popiju..

Jutro!
Bit' će isto mineralna, nešto mi se šeće po želucu..:rolleyess:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pozdrav ,Đurđa daj ljudima nešto za pit,eto zapala me radna nedelja,a mora se za krave pospremiti malo hrane,svaka bala vrijedi,idemo na jenega gemša:drinkers::drinkers:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
molim jedan čaj sa šljivovicom a nakon toga daj litru šljive da se dobijem
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
molim jedan čaj sa šljivovicom a nakon toga daj litru šljive da se dobijem

Bio na kavi s jednim 'čovjekom' u dobrom smislu riječi, no malo klima, pa vjetar, pa ledeno piće...
Đurđa, daj i meni jedan čajek..
 
B

BAGERISTA

Guest
Đurđa,,,,,,,jednog rogonju orošenog,,,,,a i ostalima daj nešt,,,,čekaj zaboravija skoro,,,i ti nešto popi,,....:p:p
Vidim neke prehlade u điru,,,,,pa šta kad je čas toplo,,,a čas neko vrime da ni sam neznam kako da ga nazovem....
 
B

BAGERISTA

Guest
Nema nikog,,,,,,,,,,,,,:supris::supris:,,,niš Đurđa zavrni jednu za nas dva,,,pa valjda ko naleti.-.
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Nema nikog,,,,,,,,,,,,,:supris::supris:,,,niš Đurđa zavrni jednu za nas dva,,,pa valjda ko naleti.-.

Evo me!

Malo listam, pa naišao i u birc..
Može pivkan, dok se ne odužim..:D
 

Najnoviji postovi

Na vrh