• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Oču i ja ak je badava baš mi je novčanik ostal doma inače bi počastil :mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
More zašto nebi moglo,,,,,,,,,,,,Đurđa,,,,derni turu za njih dvojcu,,i mneni podebljaj,,,,:partyman::partyman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Bio na kavi s jednim 'čovjekom' u dobrom smislu riječi, no malo klima, pa vjetar, pa ledeno piće...
Đurđa, daj i meni jedan čajek..

pa ti pij cedevitu :finga: , meni nije niš :mrgreen:
kako vrijeme brzo prođe kad ljude tema neka krene...
nikako se maknut iz birca, žena me čekala 25 min :roll:

Markec, zahvaljujem na rundi i dobro se poklopilo da si imao cajta :supz:

jaoooooo, ubi me roštilj kod tasta, još nemrem udahnut punim plučima, a čevape kaj je donio za kraj.... đizus krajst, ubili se!!
smješao je u ne znam kojem omjeru, junetinu i bravetinu....

daj Đurđa ekipi rundu, i meni pol-pol 3 deci gemišta!
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
pa ti pij cedevitu :finga: , meni nije niš :mrgreen:
kako vrijeme brzo prođe kad ljude tema neka krene...
nikako se maknut iz birca, žena me čekala 25 min :roll:

Markec, zahvaljujem na rundi i dobro se poklopilo da si imao cajta :supz:

jaoooooo, ubi me roštilj kod tasta, još nemrem udahnut punim plučima, a čevape kaj je donio za kraj.... đizus krajst, ubili se!!
smješao je u ne znam kojem omjeru, junetinu i bravetinu....

daj Đurđa ekipi rundu, i meni pol-pol 3 deci gemišta!

Isprika gospođi, ponijelo nas..:oops: a za rundu i drugi put!
 
B

BAGERISTA

Guest
Niš Đurđa,,,zavrni još jednu,,,,,,,,,i gremo u horizontalu.......;);)
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Isprika gospođi, ponijelo nas..:oops: a za rundu i drugi put!

ma razumna gospođa, samo mi se čini da svejedno smišlja kak će mi vratit... :lol:

jao prognoze, sutra sam doma, a ovi vrači opet kišu prognoziraju :mad:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Evo i mene nakon dan i pol odsustva, vikend bio naporan ali i kvalitetno odrađen. Mali izlet na Platak jučer popodne, a danas pola dana u Rijeci a ostatak na Grobniku.
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro svima,,,,,,,,,evo,,,nova sedmica opet,,.
Vani nekako poluoblačno,,,,,,niš Đurđe nema remo si jeno klafe skuhat,,i jeno malo jamnice,,,dok ki ne dojde,,,pa lagano na arbajt..
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Dobro jutro.
kavica,kratki dečkima u dolasku po želji.
em ti ponedeljak.
 
I

ihorzic

Guest
jutro svima , ljepo vrijeme pred buru , daj ljudima i ženama ako ih ime nek strugnu na moju teku
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
jaoooo, dobar jutar!
prvi dobar ponedjeljak u ovoj godini :weedman:

kavicu molim, pa idem kosit vrt!
 
B

BAGERISTA

Guest
More ja sam za,,,,,,,,,Đurđa,,,daj ledenog rogonju,,,,,pa če još neko doč...
 
B

BAGERISTA

Guest
Opet se ne pije niš,,,,,,,,Đurđa,,,daj još jednog možda ko navrati..:drinkers::drinkers:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
evo mene na brzinu,zakuho sam danas popodne dok sam još sadio jedan mali komad kukuruza,Đurđa daj prisutnima piti,meni jednog sa limunom ,odoh gasiti komp počelo treskati blizu da nebi bilo kuršlusa:partyman::partyman:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Meni ništa, ne odbijam samo odgađam,,, vikend je bio naporan pa je potrebno malo stat na kočnicu:finga:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Mogli bi Đurđu poslati da ide na tečaj koktela da postane majstor barmen možda če biti i ženskog svijeta onda u birtiji da bude zanimljivije ovak uvijek jedni te isti piju piju i samo piju nigdje minice i lijepog ženskog osmjeha
 
B

BAGERISTA

Guest
Vidiš,,,,,,,,,,,,,,,,,,,i ja se pitam,,,,:supris::supris:,,,,,uvijek isti,,,nebi se bunija..,,,,ali niš,,,,,daj Đurđa zavrni i gremo pajkit......
 

Najnoviji postovi

Na vrh