• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

B

BAGERISTA

Guest
Jutro,,,,,,,,,,,vani pomalo več teplo,...
Đurđa,,daj jeno kafe s mlikom,....i malo jamnice,,,,,,,i remo delat..
 
I

ihorzic

Guest
:partyman:jutro , čini mi se da je vani toplo ali mi se još nejde od kapuchina i ,..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pozdrav društvo evo i mene,Đurđa daj dečkima piti,ja sam na sokiću limuniću,malo se pretrpalo sa svime ipak mi najmlađoj kčerki rođendan,pozdrav ekipa:partyman::partyman::partyman:
 
I

ihorzic

Guest
pozzzzzz svima koji su tu , eto možete okrenuti jednu na moju računicu , ja ću mineralnu ali ne zato što je na moju kesu , nejde mi nešto danas
 
B

BAGERISTA

Guest
Evo i mene,,,,,,,,,,,Đurđa,,,daj dečkiima nešto,,,,,,i daj meni jednog rogonju,......
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
huh danas se nismo tolko na**bali jer sam malo bolestan ali nije to nista ja ode šank i velim svima gemišt i ko kaj pije a meni posebno geeemišt al zimski [75%vina,25%vode] moj recept za zimski gemištek :supz::supz::supz::drinkers::partyman::partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
More ja ču rogonju,,,,,,,,,,,,,a i neka podupla,,:mrgreen::mrgreen:,,,,dok se malo raspričamo..uz
23jsqid.gif
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Može i meni Đurđa jedan pan a Bageristi poduplaj da si smiri dušu i opusti izmučeno tijelo..:partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđa daj dečkima jednu po želji ,meni za danas dosta,ide se njonjat,tko zadnji nek ugasi svjetlo i isprati Đurđu na spavanje:drinkers::drinkers::rolfer::rolfer:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,708
huh danas se nismo tolko na**bali jer sam malo bolestan ali nije to nista ja ode šank i velim svima gemišt i ko kaj pije a meni posebno geeemišt al zimski [75%vina,25%vode] moj recept za zimski gemištek :supz::supz::supz::drinkers::partyman::partyman:

kaže se prst vina i prst vode.....dam ti ja postotke,to je za analitičare...:axe:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
eeeeeeemmmm, di smo stali?!?!

Đurđa, haubica 3dl prosim!! i nemoj puno jamnice potrošit!!
 
G

GROF

Guest
., lip pozdrav svima! ...

., malo nas još ima., Djurdjica!, daj cugu za sve., daj naplati i za one jutarnje rano-ranioce., meni daj nešto oštro i ljuto! ... ., ajmo dalje za delom.- ...

., aj Bog!, moj Narode! ...
 
B

BAGERISTA

Guest
Vidim kod đurđe bilo sinoč,veselo,,,,,,,,,,,,pa do kasnih sati..:mrgreen:
Niš gren si ja skuhat kafe,,,,,,,,,,,pa ako ko naleti,,,nek ode na aparat,,,,jer svi spavaju..:D
Kafe, kap mlika,,jamnica,,,i remo delat,,
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobro jutro ;)
kaže se prst vina i prst vode.....dam ti ja postotke,to je za analitičare...:axe:
Ako analitičar plaća račun može biti bilo kako :lol:
eeeeeeemmmm, di smo stali?!?!
I ti se ne možeš sjetit tko je zadnji bacao kocku...:rolfer:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
može šlagirana i mineralna, evo kosa je n traktoru i samo da odde rosa i u košnju, za probu bude najlošija livada pala ali ja hvatam krivine a buduči da je stari doma onda nek se on sunča:weedman: na mladima svijet ostaje
 
B

BAGERISTA

Guest
Evo i ja doša iz košnje,,,,,,,,,,,,,opako sam se nadela,,,,,,pokle dela,,,jopet u delo,,,,,,,,..
Đurđa,daj jednog rogonju,,,,,,i dečkima daj da se rashlade...:partyman::partyman::partyman:
 
Na vrh