• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro,,,,,,,,,,,,,,,,vani oblačno,,,,.17°C.
Lagano kavica,,,i malo jamnice,,i arbajt..
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobar jutar!!
16°, kišica serka...
pravi dan za slobodan dan :)
idem fleksat u garažu nekakve pločice za stupove....

ali prije, đurđa daj jedan kaladont za dobro juto i kavicu...
 
I

ihorzic

Guest
glava me boli cijeli dan i pasao bi mi jedan čaj sa rumom , može se prikrpiti i ekipa uz neku cugu
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Runda za sve, počelo se danas na novom poslu, nadam se da će i potrajati..:partyman::gitarist:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
haj haj,evo i mene Đurđa može jedan bambus od pol litre ,ekipi daj po željama,nego društvo pošto dolazi vrijeme godišnjih za neke red bi bio da i naša Đurđa dobije 20 dana slobodno,pošto joj je nježan ten traži se dobrovoljac za mazanje sa kremom protiv sunca kad se skine na plaži a bilo bi poželjno da nađemo i privremenu zamjenu za konobaricu,uglavnom živjeli vi meni:partyman::partyman::partyman:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
haj haj,evo i mene Đurđa može jedan bambus od pol litre ,ekipi daj po željama,nego društvo pošto dolazi vrijeme godišnjih za neke red bi bio da i naša Đurđa dobije 20 dana slobodno,pošto joj je nježan ten traži se dobrovoljac za mazanje sa kremom protiv sunca kad se skine na plaži a bilo bi poželjno da nađemo i privremenu zamjenu za konobaricu,uglavnom živjeli vi meni:partyman::partyman::partyman:

Slažem se stobom pošto ja od petka idem na godišnji može Đurđa smenom na more budem ju pazil i mazil vratit če se tamne puti i vesela ko ptičica:finga:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
viđ viđ več se volonteri javljaju a koliko vas se vrača kuči dvoje ili:finga::rolfer::finga::rolfer:,daj Đurđa još jednu pivu za kolegu farmervg-a
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Pošto nam je populacija mala treba ju povečati bar tak kažu stručnjaci pa zašto onda nebi se vratili nas troje ili četvero...:finga:
 
B

BAGERISTA

Guest
večer svima,,,,,,,,Đurđa,,daj jenog rogonju,,,i remo dalje,,,,,,u krpe..ako je još ko tu daj i njemu,,,i ferttik..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
do svidanja,ide se njonjati,ekipa pozdrav krevet zove a i ,ma nema veze,Đurđa laku noč i tebi:rolleyess::rolleyess:
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro,,,,,,,evo nas jopet..
Đurđa,,i tebi dobro jutro,,,jeno kafe s kap mlika,,,i jenu radensku,,,,,,i na delo..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobro jutro,ma kakva Radenska u jutro Bageru ,drmni ti nešto skračeno pa ta Radenska ti je samo korak do s..nja,Đurđa daj dečkima po želji ja bum poslje moram ići kao nešto raditi:partyman::partyman::lol::lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobar jutar!!
malo zahladilo nakon one kiše jučer, danas svježih 12°C...

može kavica za radni dan...
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Društvo račun otvoren ko kaj i koliko želi.
zadnji koji ja plačam
pozdrav.
 
B

BAGERISTA

Guest
Onda meni jedan orošeni,,,,,,,,,,,i gremo spat...:drinkers::drinkers:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
bok nikome, ja od 7 jutros u pogonu, izvažala se drva do po 4 i u 4 došo kum i sad došo iz ture:toimonster:mislimda ne trebam napominjat da mi je pun ku.ac za danas:blackeye
 
Na vrh