• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

B

BAGERISTA

Guest
Svi u poslu,,,,,,,ili zaspali...:lol::lol:
daj jednog orošenog....Đurđa..
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Svi u poslu,,,,,,,ili zaspali...:lol::lol:
daj jednog orošenog....Đurđa..

I jedno i drugo!:mrgreen:
Može nešto da me ošamuti do jutra i ekipi nešto s najboljim željama..:supz:
 
B

BAGERISTA

Guest
Jutro svima,,,,evo naspali se,,,,
24wym4w.gif
.
143hq9v.gif
,,,i lagano ča delat..
Igleda vani padalo,,,,,,,,,,,,,pa sad čekamo,,,šta če bit..
 
Posljednje uređivanje:

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pozdrav društvo,evo juče se vozilo nešto sijena,pa da crkneš od prašine i navečer da malo odmorim kod Đurđe neče Mozila otvarati,sad nekako ide preko nečeg nema pojma čega,Đurđa daj dečkima pit ,ja budem sokić i malo popodnevnog odmora:partyman::partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
dobro jutro svima evo sad se perobudio:drinkers:

Lipo,,,,,,,,lipo pospanko...:mrgreen::mrgreen:daj drmni jednu ljutu da dfojdeš nase..


pozdrav društvo,evo juče se vozilo nešto sijena,pa da crkneš od prašine i navečer da malo odmorim kod Đurđe neče Mozila otvarati,sad nekako ide preko nečeg nema pojma čega,Đurđa daj dečkima pit ,ja budem sokić i malo popodnevnog odmora:partyman::partyman:

Lipo nači i poli tebe akcija,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:supz::supz:,,,ajmo još jedna za Ajkulu,,,,,pa idemo ča delat u garažu..

Daj Đurđa zavrni i meni odmah..
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Gotov radni tjedan!:prayer: Daj pivkana i ekipi zadovolji prohtjeve na moj račun..:)
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
e Đurđa ajmo nas dvoje nekud proč,cijela ekipa ili negdje loče il glede onaj jebeni nogomet,idemo mi malo na zrak ,ponječu sredstvo protiv komaraca a za drugo se snađemo,ako tko naleti ostavi im otvoreni šank pa nek si natoče:partyman::partyman:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
a di je đurđa:shock: pa nije normalna ostaviti tako bircuz otvoren, dok nje nema dečki almo tulum i happy hour[YT]https://www.youtube.com/watch?v=M6uKHcxdCrs&feature=endscreen&NR=1[/YT]
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Može, može!:prayer:
Svi smo pomalo u Dire Straitsima (škripcu), pak onda idemo do kraja. Kad je bal, nek je bal!
Litru Jacka, sad će susjed...:drinkers:
 
B

BAGERISTA

Guest
A nema je,,,,onda daj i za mene jedan orošeni,....:partyman::partyman:,,,a i vi se poslužite....:rolfer:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
evo nas ,puhao je neki vjetar pa smo se vratili,ajde Đurđice potoči prisutnima neko piče i odoh ja ,za danas dosta:partyman::partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro,,,,,,,,,,,jedva se nekako nađonđija...
Đurđa,,,daj jeno kafe,,s kap mlika,,,i jednu dobru čašu jamnice,,nešto me pere suša u ustima..
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
uhh...
nedjelja popodne, a u petak sam krenul na 10.tu godišnjicu mature...
kako ti dani lete...

3K Đurđa prosim!
kava, konjak, coca-cola
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobar dan, da se javim prije posla ;)
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=M6uKHcxdCrs&feature=endscreen&NR=1[/YT]
Može, može!:prayer:
Svi smo pomalo u Dire Straitsima (škripcu), pak onda idemo do kraja. Kad je bal, nek je bal!
Potpisujem Markec :prayer:
Dire Straits i Chris Rea se vrti u autu 8)

Ako će tko biti dobar da mene ubaci u rundu, plaća još nije stigla :lol:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,681
odi ti lijepo u privatnike, a ne za crkavicu nedjeljom rintat...
gle mene...RUNDA ZA SVE, A ĐURĐI DUPLA!!!
:partyman:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Onda Čiko.. Chris je u pitanju:

I've got my wheels,
I've got my clean shirt,
I've got enough
To get me where she'll be

.....?:gitarist:
 
G

GROF

Guest
., evo i ja još malo na poslu., svratil u birtiju pozdravit meni drago društvo i okrenut bar jednu rundu da počastim prave ljudine bar ovako virtualno, kada? nemogu u živo!!! ...

., ej Djurdjica!, daj meni nešto?, more votku sa 3 zrna kafe i kriškom limuna, ubaci dvi kocke leda., daj bećarima ča ki pije??? ...

., aj Bog!, žurim., čitamo - pišemo - vidimo se ...
 

Najnoviji postovi

Na vrh