• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
a ništ Đurđa daj još jednu turu ,meni sa limunom ne prehladnog,evo več prošlo 2 sata da nije padala kiša,jupiiiiiiiii:partyman::partyman:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
bok ekipa evo završilo kolinje i sad bilo friško meso pa se sad zaljeva sa karlovačkim radlerom...i ne mogu a das ne spomenem da je danas kišilo 8 puta u danu
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ja odustao kod 5 padanja,nego Karabaja gdje su čvarci,mladi luk i domaći kruh,niste valjda več pomanđali ih:partyman::partyman::partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Lipo,,,,vidim ja još idu mesne delicije,........,.,.,.daj Đurđa,,,radnicima nešto da smoče grlo,,,i daj meni jedan gemišt..:partyman:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Ha daj još pivkana, pa sanjat' Đurđu..

Jeste čuli da u Zagrebu nastupaju 'dva Ćela'?:rolfer: Pozdrav frende..
 
B

BAGERISTA

Guest
Jutro,svima,,,,Đurđa,kafe s kap mlika, i jedna jamnica,i popi i ti jenega,,,,i gremo ča delat...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ajd da Đurđa ne zadrijema idem malo kod nje dok netko ne naiđe,ljepo je vidjeti da ljudi rade a ne samo u birc ili gledati nogomet,Đurđa meni sa limunom od litru a natoči i sebi ,tko naiđe nek si naruči po želji:partyman::partyman::partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Evo,,,,,,ja sad doša s njive,,,,pala danas dobra košnja.........
Đurđa,,,daj jedan gemišt,,,i ostalima ča piju..:drinkers::drinkers:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđa poduplaj Bageru i meni a dečkima u dolasku po želji,blago tebi ti u livadi a ja možda tek sutra popodne uspijem :partyman::partyman::partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Daj još jednu,,,,,,,,,,,,,i gremo spat..
a Ajkuli,,,,,daj još tog radlera,,,da bude i on počeo s košnjom....ia da tamo vrime se stabilizira..
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Daj još jednu,,,,,,,,,,,,,i gremo spat..
a Ajkuli,,,,,daj još tog radlera,,,da bude i on počeo s košnjom....ia da tamo vrime se stabilizira..

Može pivkana, pozdrav svima!:D
14 sati rada danas..
 
B

BAGERISTA

Guest
Ja se nađonđija,,,,sad smo donekle napunili baterije,,,,za novu ofenzivu..,.

Đurđa,,,daj kafe s kap mlika,,,i jeno malo radenske,:drinkers:,,,,,pak gremo delat..
 
B

BAGERISTA

Guest
:supris::supris::supris:,,,nikog od jutra u birtiji,,,,Đurđa,,,pa daj šta je ovo,,,,ajde i ti moreš na ferije,,,,s ovfakvim poslom..

Daj mi dupli gemišt,,,i popi ti nešto..:mrgreen:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Evo me s posla i hoću mrzlog pivkana da mi opere zmazano u grlu..
Daj Bageru i dečkićima kad nalete..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
meni može sokić,ekipi po želji,Đurđa može za tebe jedna topla čokolada i lagana masaža:heart::heart::heart:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Ovi momci koji piju pivkane i ostale ''derivate'' mogu da mi zavide jer sam večeras pio sok od zofe , jaooooo koje uživanje :drinkers:
 
B

BAGERISTA

Guest
Jutro,,,,,,,,svima,,,vani sunce pići ko ludo..
Đurđa,,,daj jeno kafe s kap mlika,,,i malo jamnice..pogledat malo po,,,
245wks4.gif
,i gremo delat..
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Jutro,,,,,,,,svima,,,vani sunce pići ko ludo..
Đurđa,,,daj jeno kafe s kap mlika,,,i malo jamnice..pogledat malo po,,,
245wks4.gif
,i gremo delat..

Allora, uno caffe lungo, per favore Giorgia.. Grazie!:mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh