• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Đurđa daj nekaj kratko, može i bljutava travarica, bit će da sam grlo prehladil jučer...

i irish ness molim...

valjda bu sad bil val sunca da nekog vraga i napravim doma...
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
bok ekipa, aj trznite nešto na moj acc, današnje dopodne sam proveo za šankom i u 13h sam krenuo u šumu i sad čekam kuma da dođe da potovarimo i onda za sk....e da i uopče nije zima vani:oops:
 
B

BAGERISTA

Guest
Allora, uno caffe lungo, per favore Giorgia.. Grazie!:mrgreen:

Si come no,,,,,,eco,,,adso viene.......:mrgreen::mrgreen:
Preferisce,,ancora cvalcosa...:p:p

Đurđa,,,,daj jenog dobrog gemišta,,,,,ili ako ni radenske daj bevandu..

Đurđa daj nekaj kratko, može i bljutava travarica, bit će da sam grlo prehladil jučer...

i irish ness molim...

valjda bu sad bil val sunca da nekog vraga i napravim doma...

Ča ti je huje,,,da piješ,,ness...:(:(,da te ulovi slabo..

bok ekipa, aj trznite nešto na moj acc, današnje dopodne sam proveo za šankom i u 13h sam krenuo u šumu i sad čekam kuma da dođe da potovarimo i onda za sk....e da i uopče nije zima vani:oops:

Evo,,more nešto mokrega,,,,,,,,aj i ti rokni još jednu..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
evo me na brzinu,zakuho sam danas u livadi i štaglju,Đurđa daj jednog sa limunom a dečkima po želji,odo ja u horizontalu,pozdrav ekipi:partyman::partyman:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
pozdrav svima!
Pivkana za lakši san prosim..
Milo moje, daj i bandi nekaj za srkati..:mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
Jutro svima,,,,.
Đurđa,,,daj jeno kafe s kap mlika,,,i malo jamnice,,,,pa gremo ča delat.
 
B

BAGERISTA

Guest
Oooooo jutro,,,jutro,ajde,,da ubijemo još jeno kafe,,,i gremo delat,,,,stoka nahranjena..
I odmah i kolegi Đurđa smontiraj ča pije,,a i ostalima..
 
B

BAGERISTA

Guest
meni čačkalice da si stavim na oči

Nemoj mi reč da ti se spi.-......

Đurđa....daj gemišt,:drinkers::drinkers:ako naleti ko,,daj i njemu,,,malo odmorim i grem po bale........
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
veče dobro,prošo još jedan dan radno,valjalo bi nešto i popiti,Đurđa daj ekipi po želji ,Bageru poduplaj ako je izvezo bale,idemo sad lagano u horizontalu:partyman::partyman::partyman:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Hmm, kaj da si upijem?:scratch

Daj Jack, pivu i ostavi flašu ako tko naleti..:drinkers:
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro,,,,,,,,,,vani grije,....
Đurđa..daj jeno kafe s kap mlika,,,,i malo jamnice,,,nešto me pere,,,,,neka žeja:mrgreen:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ajmo Đurđa u podrum ,nikog od jutra ni da proviri,idemo provjeriti zalihu i dali klima dobro radi:rolleyess::rolleyess:,ako tko naiđe nek se posluži,al garant su negdje u hladu na nekoj fešti ili ubijaju očni kapak:partyman::partyman:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
ajmo Đurđa u podrum ,nikog od jutra ni da proviri,idemo provjeriti zalihu i dali klima dobro radi:rolleyess::rolleyess:,ako tko naiđe nek se posluži,al garant su negdje u hladu na nekoj fešti ili ubijaju očni kapak:partyman::partyman:

Svaka čast!
Bila je kotlovina danas...
Sad taman paše gemišt...
 
B

BAGERISTA

Guest
Evo doša sa fešte,,,,,,,,,,,,:partyman::partyman::partyman:,na pla složen,,,,,,,i sad još jednog da dernem s vama,,,i spavanac...
Đurđa,,,,gemišt,,,a ostalima daj šta piju.,..
 
B

BAGERISTA

Guest
Jutro,,,,,,svima,,vani ga več na debelo grije,....
Đurđa jeno kafe s kap mlika i malo jamnice...:drinkers: i gremo ča delat
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Ča ti je huje,,,da piješ,,ness...:(:(,da te ulovi slabo..

zna Đurđa kaj treba dodat u Irish ness... ;)
dobar jutar!!
20°C danas u 7:30h.... milina za it na posal u tankoj jakni, a s posla u kratkoj majci...

Đurđa rundu nam okreni i čačkalice podijeli...
meni jedan ness...
 

Najnoviji postovi

Na vrh