• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

B

BAGERISTA

Guest
I za mene jedan :supz::supz:rogonja,,,,i nek udre i na moj račun jednu........
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
daj dečkima pit a i meni, več 3 dana s3e voze bale -malo kod tasta, malo kod mene, sutra dopodne još malo kod mene pa u podne idem tetku pomoči...:rolleyess: evo sad sam uglanco jaja i drmam karlovačko limun i baš mi paše, rasušio sam se ko stara sikira:blackeye
 
I

ihorzic

Guest
ja nemam više krava i tako mi je neobično gledati kako drugi voze,
prijatelj koji ima oko 40 kom. dobio ovaj mjesec 0,88 lipa/litru.
eto zašto ne vozim više.
Čekam da poraste još malo pa ću zarolati i čekati kupca na zimu.
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Dobroooooo jutrooooo!!!!!!!!!!!!!! Radni narode! Jedan makijato prosim, i za ljude ko kaj već bi!
 
B

BAGERISTA

Guest
Jutro,,,,,jutro svima,,,,,vidim imam s kim popit kavu,,,daj Đurđa,i menei jeno kafe s kap mlika,,,i malo jamnice,,i gas na delo..
 
I

ihorzic

Guest
:supz::pHeeeeeeej pa to se naša Đurđa vratila iz Poljske ,..
Ajde onda svima jednu rundu na moju teku , ponovo mi je dozvolila,..:partyman::partyman::partyman::partyman::partyman::partyman::partyman:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
evo riješilo se 370 bala i pao hladan tuš, ja mislio da če naša đurđa pokazati sisu u poljskoj ali ništa, daj hladan radler x4
 
B

BAGERISTA

Guest
Večer,,,,,,,,,,,svima,,,,,,,daj Đurđa da nešto poločemo.......meni rogonja,,,,a ostalima po želji....
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
evo može i meni jedan Radler a ekipi po željama,treba izdržati još dva dana ,kažu malo manju temperaturu:partyman::partyman::partyman:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
evo može i meni jedan Radler a ekipi po željama,treba izdržati još dva dana ,kažu malo manju temperaturu:partyman::partyman::partyman:

Daj gajbu mrzlog radlera za sve!:partyman:
Kolega, baš kažu četiri dana pakla i opasnost od toplotnog udara.. Tko ima što, nek' obavi; dao bih se kladit' na nevrijeme iza..:rolleyess:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
je nažalost uvijek iza ovakve žege naleti neko zlo,u iščekivanju toga može jedna tura za prisutne,Đurđa dali ti dobro klima miješa temperaturu:finga::finga::partyman::partyman:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,708
Tko ima što, nek' obavi; dao bih se kladit' na nevrijeme iza..:rolleyess:

jezik si pregrizal......

daj rundu da se ohladimo..:partyman:

počela kagana kišica kod mene...iznenađen
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro svima,,,,,,,,,,,,,vani več teplo,,,,,za krepat...
Đurđa,,,,,jeno kafe s kap mlika,,,i daj jeno malo te vode,,,pa gremo ča delat..
 
Na vrh