• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

B

BAGERISTA

Guest
Ako ovako nastavimo Đurđa more zaprit slobodno............:(:(
daj meni Đurđa jenog rogonju,,,,,,a ostalima,,ako ko navrati nek si plati.........:mrgreen::mrgreen::mrgreen:,valjda bi bio red da neko zove turu..
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Ako ovako nastavimo Đurđa more zaprit slobodno............:(:(
daj meni Đurđa jenog rogonju,,,,,,a ostalima,,ako ko navrati nek si plati.........:mrgreen::mrgreen::mrgreen:,valjda bi bio red da neko zove turu..

Đurđa, daj gajbu mrzloga za nadolazeće..:partyman: Težak radni dan je završen..:supz:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
uf ,dobro veče svima al ga danas pritišče,Đurđa daj jednog sa limunom a dečkima po želji,hladna voda je danas bila idealna po ovoj vručini i dobar hlad:mrgreen::mrgreen:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
E svaka čast............:supz::supz:daj da koju ispijemo skupa...

Časna riječ, tek sad vjerujem u onu staru da nakon radnog dana najbolje paše pivkan ili gemišt!
Danas sam iscijedio cca 2 litre znoja i popio barem 4 litre tekućine...
Još malo foruma i u krpe.. I sutra radno..:madmana:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Jutro!
Daj mi kavu i gusti, ali samo ne prvu današnju! Ta je za :butthead:..
Jooooj, sanjao sam jednu prijateljicu...:heart::heart: U to ime ponudi i nadolazeće..
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Ako je prijateljica u pitanju ja ću dvije kruške :roll:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
danas vjutro sedim na terasi i sipijam kafu đurđa ajde de mi jednog ledenog fifti fiftija :D
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Ako je prijateljica u pitanju ja ću dvije kruške :roll:

Jaako dobra prijateljica! Pomalo gubimo kontakt, ali smo uvijek tu negdje..
A sad: kruška, jabuka, breskva, lubenica... Sve je to ukusno i zdravo voće..:lol:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
molim metak u čelo i jednu rakijetinu...stari me ubija u pojam- jučer ide kositi livadu i popadaju mu šarafi koji drže kosišće 3 od 4, odem jučer i kupim nove sa limom da se zakuju kad se stegnu i on umijesto da stavi sve limove stavi samo 2 i ode kositi i opet pogubi šarafe i sad sam našao neke stare šarafe i doma radio limove sam:toimonster:i idem to stavljati gore i dođe mi nostradamus "kao" pomoći, stavili sve gore, zategli šarafe zakujem jednu stranu i idem s ad drugu kad vidim da je mozak stavio limove ali je još stavio i podloške između šarafa i lima i to je kap koja je prelila čašu:madmana::madmana::madmana:

eeee da i da ne zaboravim ZAŠTO VI STARCI OD 1966 GODINE PROIZVODNJE I STARIJI MISLITE DA STE UVIJEK U PRAVU I DA SVE ZNATE I DA STE NEPOGREŠIVI????
ako netko smatra da je ovo velikim slovima vikanje onda je u pravu iako je to več i vrištanje
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
U potpunosti se slažem,,,,,,,,,,,,,mada nedaju da čovijek dokaže dfa su nekad u krivu,,,,,,AAAAAAAAAAAA,,,i meni neke pute dođe da potučem sve,,,kad vidim da tijera svoje...:shock::shock::twisted:

Ajd Đurđa daj nešto mokrega,,,,i daj KARABAJI,,,da dojde nase....:drinkers::drinkers:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
evo danas pristojan dan pa nije tako vruče,eto malo davim trimer pošto juče on jebo mene danas ja njega,Đurđa daj prisutnima piti i samo smireno jer jutros mi nije dobro krenulo pošto mi kčer otišla sa razredom na more a nije sve išlo po planu,Karabaja uzmi ti malo pauzu uz laganog radlera i poslje bude išlo lakše,ja sam se uvjerio x puta da petak nije neki dan za počinjat neki posao:drinkers::drinkers::drinkers:,Đurđa poduplaj i odoh ja malo u košnju i čekati neku kišicu:finga::finga:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Koliko vidim, danas je svima loš dan, pa tako i moj...

Daj rakije i ohladi gajbu, da to riješimo do navečer. Svi punoljetni su pozvani..:partyman:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Uf šta su danas svi nabrijani izgleda da je sunce napravilo svoje Đurđa meni radler a ovima gore voćko i ni kapi više ...
 
B

BAGERISTA

Guest
Ajde daj meni jednog rogonju,,i ostalima ,,i nakon cilog dana delanja oko garaže,,i u njoj,,,spojena stanica,,,na velikom,,,pa sve oprano,,,i nema,,,sutra opet košnja,........

Ajde pišemo se večeras...........idem guštat s figijem......:supz::supz::mrgreen:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
đurđa daj jedno iz markecove gajbe, da podne nikako ali popodne sve odlično, pokosio 2 rali livade tetku uslužno i sad molim boga da ne nakise jer nešto spominju u pon i uto padanje a buduči da smo se dogovorili da mu napravim sve do baliranja onda mi nije baš svejedno jer ipak je to tetak a i novci su u igri pa se možda sijeti da mi je i rođendan bio početkom mijeseca
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
evo baš je ohlađen na idealnu temperaturu za lokanje

Uploaded with ImageShack.us,Đurđa daj ekipi u dolasku po želji,danas bio mnogo bolji dan u odnosu na juče po pitanju topline:drinkers::drinkers::drinkers:
 
B

BAGERISTA

Guest
To care...............................:drinkers::drinkers::drinkers::mrgreen::mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh