• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,708
ja sam se uvjerio x puta da petak nije neki dan za počinjat neki posao:

petak je dan za metak.....:mrgreen:
kako je ono pjevala pokosica:kad će taj petak...:lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ooooo dobro jutro,,,,,,,,,,,,vani več pomalo teplo,,....
Đurđa,,jeno kafe s kap mlika,,,i malo jamnice,
28w1p8z.gif
,,i gremo ča delat..
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Jutro kolega!

Meni kompletić, kolegi kratko, pa 'ko naiđe...
Moram na posao..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
jutro predobro,neki lagani vjetrić drnda,bude milina od dana,Đurđa podaj ekipi po želji,ja odoh odbaviti doručak i laganini nešto i napraviti:partyman::partyman::partyman:
 
I

ihorzic

Guest
Evo me , bilježim se sa štovanjem na šanku i plačam jedno karlovačko sa grejpom - ekipi što žele , NA TEKU - stane dosta
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Evo me , bilježim se sa štovanjem na šanku i plačam jedno karlovačko sa grejpom - ekipi što žele , NA TEKU - stane dosta

Radni dan gotov, jednog biciklistu prosim, pa da razmislimo što dalje..
Hvala kolega na piću..:partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Večer svima,,,,,,,,,evo doša iz košnje,,još malo pa nestalo...............
daj,,,Đurđa jednog ledenog rogonju,,,,,a i ostalima utoči,,,,da ne budu žedni,....
 
I

ihorzic

Guest
:mrgreen:Đurđa daj jenu na moju dušu svima da Francuzi bolje igraju ali ipak nek izgube:gitarist:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
:scratch šta bi to bilo :roll:

Radler na njemackom doslovce znaci biciklist, tako je i izmisljen.. Stali neki radleri ma osvjezenje, pa im je ugostitelj slozio pola pive i tonika...
 
B

BAGERISTA

Guest
A niš raspali još jednog,,,,,,,,,pa naprid,,,,i daj Đurđa,,,podijeli te radlere,,,,,,meni daj čistog rogonju..
 
I

ihorzic

Guest
:drinkers:igram internet kladionicu i španjolci rade za mene - dobio nešto sitno pa da počastim prisutnu ekipu - nazdravlje:drinkers:
 
I

ihorzic

Guest
Dobro jutro , vani sunčano bez oblaka , pije se kapuchino igremo pripremat kotlovinu za moje goste danas
Svima Ivanama , Ivicama i sl. - Sretan imendan
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Dobro jutro , vani sunčano bez oblaka , pije se kapuchino igremo pripremat kotlovinu za moje goste danas
Svima Ivanama , Ivicama i sl. - Sretan imendan

Jutro, jutro!
Može kompletić, pa na pravu kavicu. I kod mene danas kotlovina, a imendan ne slavim.. Svejedno hvala na čestitkama!
Tko naleti nek' se počasti na moju bibliju..:partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh